Yurt İçi ve Yurt Dışı Ucuz Uçak Bileti Paketleri

Bireylerin, planlarını uçuş alışkanlıklarına ve uçak bileti için ayırdığı bütçeye göre ayarlama ayrıcalığına kavuştuğu Pegasus’ta eko, süper eko, avantaj, business flex isimli her keseye uygun uçuş paketleri arasından ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda seçiminizi yaparak fiyat açısında en uygun uçak bileti sahibi olabilirsiniz.

Eko Paket

Seyahatseverlere ek hizmetler ile paketini şekillendirebilme ayrıcalığı tanıyan Eko Paket’te kişi başı yurt içi uçuşlarda 15 kg, yurt dışında ise 20 kg bagaj hakkı bulunuyor. Bu avantajın yanı sıra değerli eşyalarınızı ve küçük çantalarınızı yanınızda bulundurabilmek için 8 kg’lık el bagaj hakkınızı kullanabilirsiniz.

Süper Eko Paket

Yurt dışı uçuşlarda ucuz uçak bileti ayrıcalığı için tercih edebileceğiniz süper eko paketi ile hafif ve rahat yolculuklar gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışı uçuşları kapsayan uygun fiyatlı bilet avantajının yanı sıra paket içerisinde 8 kg el bagajı hakkı bulunuyor.

Avantaj Paket

Uygun uçak bileti fiyatları içeren avantaj paketini satın alarak Pegasus’un en çok tercih edilen ek hizmetlerinden indirimli fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Koltuk seçme (ekstra diz mesafesi hariç), sandviç hizmetlerinin tümüne %50 indirimle sahip olabileceğiniz paket 8 kg’lık el, 20 kg’lık bagaj hakkı içeriyor.

Business Flex Paket

Esnek uçuş planlarına sahip olanlar, ekstra konforla gökyüzünde süzülmek isteyenler için ideal Business Flex Paket sayesinde bilet değiştirme ve iptal hakkını cezasız bir şekilde gerçekleştirme gibi önemli avantajlara sahip olabilirsiniz. Pakete dâhil olan 12 kg el bagajı, iç hatlar için 15 kg ve dış hatlar için 20 kg kayıtlı bagaj hakkı, ekstra diz mesafesinin yanı sıra koltuk seçme gibi ayrıcalıklarının tümü sizlere sunuluyor.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.