tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yurt İçi Uçak Bileti

Yurt İçi Uçak Bileti

Burada Her Zaman Ucuz Yurt İçi Uçak Bileti Bulunur!

Yurt içi uçak bileti arayanlar, en cazip fiyatlar için 2005 yılından beri Pegasus’a güveniyor. Yurt içi uçuşlarıyla Türkiye’nin her bölgesine ve birçok şehrine ulaşım sağlayan Pegasus; yıl boyunca cazip kampanyalar ile Karadeniz’den Ege’ye, Marmara’dan Güney Doğu Anadolu’ya, İç Anadolu’dan Akdeniz ve Doğu Anadolu’ya hava yolu seyahati sağlıyor. Hızlı ve pratik bir yolculuk için uygun yurt içi uçak bileti fiyatlarını arıyorsan burada istediğini fazlasıyla bulacaksın çünkü Pegasus’ta uçak bileti demek özgürlük demek!

İstanbul, Ankara ve İzmir uçuşları için Cazip Teklifler

Büyük şehirlerden sık aralıklarla düzenlediğimiz uçuşlarla Türkiye’nin her bölgesine ulaşabilirsin; Samsun, Kastamonu, Trabzon, Erzurum, Bodrum, Kahramanmaraş, Adıyaman, Mardin… Nereye gitmek istersin? Aile ziyareti ya da iş gezisi? Kafa dinleyeceğin bir tatil? Yoksa okulun mu açılıyor? Yurt içi uçak bileti ihtiyacın olduğu anda nereye bakacağını biliyorsun.

Pegasus’ta Yurt İçi Uçak Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Yurt içi uçak bileti fiyatları için tarifelerimizi inceleyebilir, sana en uygun tarih aralığını seçerek biletini rezerve edebilirsin. Yurt içi uçak bileti fiyatları, gideceğin yere ve zamana göre değişmekle beraber en cazip fiyatları tarifelerimizde bulacaksın. Nasıl? Pegasus, en ucuz uçak bileti fiyatlarıyla uçmanı sağlamak için gerekli olmayan hizmetleri senin tercihine bırakır. Ekstra bagaj, yeme içme servisi ve koltuk seçimi gibi hizmetleri uçak bileti fiyatlarına yansıtmayan Pegasus ile Türkiye’nin birçok yerine ekonomik bir şekilde uçarsın. Bagaj hakkı ve ek bagaj ücretleri ile merak ettiklerini Bagaj Hakkı Satışı sayfamızdan öğrenebilirsin. Koltuk seçimi sayfasını inceleyerek hangi koltuk tercihinin sana uygun olacağını keşfedebilirsin. Yeme içme servisini online olarak sipariş edersen daha ucuza getirebileceğini biliyor muydun? Detaylar için Online Yemek Siparişi sayfasına tıklayabilirsin.

Pegasus’un Beklenen Yurt içi Uçak Bileti Kampanyaları

Yurt içi uçak bileti kampanyaları için Pegasus e-posta listesine kaydolabilir, birbirinden cazip fiyatlı yurt içi uçuşlardan ilk sen haberdar olabilirsin! Yıl boyunca düzenlediğimiz kampanyalı yurt içi uçuşlarıyla promosyonlu uçak bileti arayanlara mutluluk veriyor; ekonomik bir uçak yolculuğu deneyiminin keyfini, tüm ülkeye yayıyoruz. Pegasus’a en çok gelen sorulardan birinin, ne zaman kampanya yapacağımız olması boşuna değil. Pegasus’ta kampanya dönemi, uçak bileti fiyatları o kadar ucuz olur ki gözlerine inanamazsın. Gözleri ovuşturursun, tekrar bakarsın ki biri o bileti almış. İşte sana erken rezervasyonun önemi! Yurt içi uçak bileti kampanyası düzenlediğimizi zaman promosyonlu uçak biletleri hızlıca tükenir. Erken davranan bileti kapar!

Yurt içi uçak bileti kampanyalarından en önce sen haberdar olmak istiyorsan ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsin.

Facebook Instagram Youtube

Yurt İçi Uçak Bileti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Yurt içi uçak bileti alırken gidiş ve dönüş almak, tek yön almaya göre her zaman daha kârlıdır.
 • En ucuz yurt içi uçak bileti fiyatlarına ulaşmak için ilk önceliğin zamanlama olmalı. Örneğin günün erken saatleri çok talep görmez bu sabah uçuşları her zaman daha ucuzdur.
 • Uçak bileti rezervasyonu yaparken girdiğiniz bilgileri iki kez kontrol etmeni öneriyoruz. Olası isim yanlışlıkları, zaman kaybına neden olabilir.
 • Yurt içi uçak bileti satın aldıktan sonra PNR kodunu kaybetmemelisin. Uçak bileti ile ilgili işlemlerle lazım olacak.

Uçuştan ne kadar önce havalimanında olmalıyım?

Yurt içi uçuşlarından önce akla gelen sorulardan ilki budur. Yurt içi uçuşlarda, özellikle yoğun talep gören (İstanbul-İzmir, İstanbul-Ankara vb.) rotalarda ve büyük havalimanlarında, uçuş saatinden 60 dakika önce hazır olmak, her zaman iyidir. Daha küçük terminal yapısına sahip havalimanları için bu süre 45 dakikaya çekilebilir.

Yurt içi uçuşlarıyla ilgili soruların için sıkça sorulan sorular bölümümüzü ziyaret etmeni öneriyoruz.

Yukarı Yukarı