tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yurt İçinde Sana Özel Vergiler Hariç %30 İndirimle Uç!

Yurt İçinde Sana Özel Vergiler Hariç %30 İndirimle Uç!

Yurt içi biletlerini 29 Aralık’a kadar mobil uygulamamdan sana özel “02PSFN10” şifrenle vergiler hariç %30 indirimle al, 8 Şubat-21 Nisan 2022 tarihleri arasında yurt içinde hem indirimli uç, hem de süresi dolacak BolPuanlarını kullan!

 

 

· Satış Tarihi: 22-29 Aralık 2021 (Türkiye yerel saatine göre 22 Aralık 2021 saat 00:00’dan itibaren 29 Aralık 2021 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

· Uçuş Tarihi: 8 Şubat – 21 Nisan 2022 (Kalkış saati Türkiye yerel saatine göre 8 Şubat 2022 saat 00:01’den itibaren 21 Nisan 2022 saat 23:59 tarihine kadar olan uçuşlarda geçerlidir.

· Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Yurt içi uçuşlar (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

· Kampanya İndirim Oranı: Yurt içi uçuşlarda vergiler hariç %30 indirim

· Kampanyanın Geçerli Olduğu Satış Kanalı: Sadece Pegasus Mobil uygulamasından satın aldığın biletlerde geçerlidir.

· “Kampanya’dan yalnızca Pegasus BolBol üyeliğine bağlı e-posta adresine kampanyaya ilişkin bilgi gönderilen ve kampanyadan yararlanması için şifre iletilen yolcularımız yararlanabilmektedir.

· Kampanyadan yararlanmak için Pegasus BolBol üyeliğine giriş yapman ve yolcu bilgilerini girerken kendi Pegasus BolBol üyelik numaranı (üyeliğinde kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmen gerekmektedir.

· Kampanya sadece sana özel olduğundan, sadece sen yararlanabilirsin. PNR’da 1’den fazla kişi bulunması durumunda indirim yalnızca sana uygulanacaktır.

· Ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığına tıklayıp Şifre Kullan kısmına “02PSFN10” şifresini yazdığında, bilete söz konusu indirim yansıyacaktır.

· Kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

· Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

· Değişiklik yapılan uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler ile ilk uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler arasında ücret farkı var ise, yalnızca her bir kalem için ücret farkını ödeyerek ancak ceza ödemeden biletinizi değiştirebilirsiniz.  

· Cezasız değişiklik hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz. Ancak bir önceki madde de belirtildiği üzere bu tip bir durumda kampanyalı BolPuan kazanımı olmayacaktır.

· Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

· Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

· Pegasus, kampanya süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

 

Yukarı Yukarı