Bültenler


1.2.2018

Google Başarı Hikayesi olarak yayınlanan Türkiye'nin ilk global Dönüşüm Optimizasyonu Başarı Hikayesi Pegasus’un…

Pegasus Hava Yolları’nın uçak biletinde sınırsız değişiklik hakkı sunan ek ürünü Flex için gerçekleştirdiği A/B testi, Türkiye'nin Google Başarı Hikayesi olarak yayınlanan ilk global Dönüşüm Optimizasyonu Başarı Hikayesi oldu.

Türkiye’de Google’ın A/B test ve kişiselleştirme aracı Optimize 360’ı kullanan ilk havayolu şirketi olan Pegasus Hava Yolları, 2016 yılının sonlarında başlattığı veri odaklı büyüme pazarlaması, test kültürü ve dönüşüm optimizasyonu süreçlerinin küresel ölçekte ilk meyvesini aldı. Pegasus’un uçak biletinde sınırsız değişiklik hakkı sunan ek ürünü Flex için gerçekleştirdiği A/B testi, Google’da yayınlanmış Türkiye'nin ilk global dönüşüm optimizasyonu başarı hikayesi oldu. Google, resmi global Analytics sosyal medya hesaplarında da bu başarıyı tüm dünyaya duyurdu.

Pegasus Hava Yolları Dijital Kanal Yönetimi ve Büyüme Pazarlama Müdürü Emre Güney, konuyla ilgili olarak “Pegasus olarak, Optimize 360’ı kullanarak gerçekleştirdiğimiz multivariate test (MVT) ile, Flex satışlarımızı %22 oranında artırmayı başardık. 2016 yılının sonlarında başlattığımız veri odaklı büyüme pazarlaması faaliyetleri, test kültürü ve dönüşüm optimizasyonu süreçlerinin küresel ölçekte ilk meyvesi de bu vaka analizi oldu. Bu vaka analiziyle başarımızı perçinlemiş olmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.” dedi.

 

Başarı hikayemizi okumak için tıklayın.


Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.