Bültenler


3.6.2016

Pegasus’un Antalya–Krasnodar direkt uçuşları başladı

Pegasus Hava Yolları, 26 Haziran - 9 Ekim tarihleri arasında Antalya ile Krasnodar arasında haftanın iki günü karşılıklı direkt seferler düzenliyor.

Pegasus Hava Yolları, Rusya Federasyonu’na bağlı Krasnodar Krayı’nın yönetim merkezi Krasnodar’a Antalya’dan direkt seferler düzenlemeye başladı. Antalya’dan Krasnodar’a Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftada iki gün düzenlenecek karşılıklı seferlerin ilki 26 Haziran tarihinde gerçekleşecek.

 

Misafirler, Antalya ile Krasnodar arasında düzenlenecek direkt seferler için biletlerini 75,99 USD’den başlayan fiyatlarla, Krasnodar’dan Antalya’ya olan seferler için ise 75,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alabiliyorlar.

 

Karadeniz kıyısına yakın olan Krasnodar’a yapılacak seferlerin kalkışları Perşembe ve Pazar günleri Antalya’dan Krasnodar’a saat 10:15’te ve Krasnodar’dan Antalya’ya ise saat 13:40’ta düzenleniyor.

 

Krasnodar, şehrin içinden geçen Kuban nehri sayesinde bölgesel bir ticaret ve turizm merkezi. Nehir aynı zamanda Çerkeslerin Adige Özerk Cumhuriyeti'ne de doğal bir sınır oluşturuyor. Nüfusun çoğunluğunu oluşturan Rusların yanı sıra Çerkes, Ermeni, Ahıska Türkleri ve Azeriler de nüfusta önemli bir paya sahip.

 

Misafirler, Pegasus’un Antalya-Krasnodar arasındaki karşılıklı direkt uçuşları için biletlerini www.flypgs.com, mobile.flypgs.com, Pegasus’un Mobil Uygulamalarıve acente kanalları aracılığıyla satın alabilir.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.