Bültenler


3.6.2016

Pegasus’un Antalya–Krasnodar direkt uçuşları başladı

Pegasus Hava Yolları, 26 Haziran - 9 Ekim tarihleri arasında Antalya ile Krasnodar arasında haftanın iki günü karşılıklı direkt seferler düzenliyor.

Pegasus Hava Yolları, Rusya Federasyonu’na bağlı Krasnodar Krayı’nın yönetim merkezi Krasnodar’a Antalya’dan direkt seferler düzenlemeye başladı. Antalya’dan Krasnodar’a Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftada iki gün düzenlenecek karşılıklı seferlerin ilki 26 Haziran tarihinde gerçekleşecek.

 

Misafirler, Antalya ile Krasnodar arasında düzenlenecek direkt seferler için biletlerini 75,99 USD’den başlayan fiyatlarla, Krasnodar’dan Antalya’ya olan seferler için ise 75,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla satın alabiliyorlar.

 

Karadeniz kıyısına yakın olan Krasnodar’a yapılacak seferlerin kalkışları Perşembe ve Pazar günleri Antalya’dan Krasnodar’a saat 10:15’te ve Krasnodar’dan Antalya’ya ise saat 13:40’ta düzenleniyor.

 

Krasnodar, şehrin içinden geçen Kuban nehri sayesinde bölgesel bir ticaret ve turizm merkezi. Nehir aynı zamanda Çerkeslerin Adige Özerk Cumhuriyeti'ne de doğal bir sınır oluşturuyor. Nüfusun çoğunluğunu oluşturan Rusların yanı sıra Çerkes, Ermeni, Ahıska Türkleri ve Azeriler de nüfusta önemli bir paya sahip.

 

Misafirler, Pegasus’un Antalya-Krasnodar arasındaki karşılıklı direkt uçuşları için biletlerini www.flypgs.com, mobile.flypgs.com, Pegasus’un Mobil Uygulamalarıve acente kanalları aracılığıyla satın alabilir.


Bülteni İndirin


Dosya Adı

Bülten Aboneliği

Pegasus bültenlerden ilk sen haberdar olmak istiyorsan basın aboneliğimize kaydolabilirsin.

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.