• ETKİNLİĞE KALAN SÜRE
  • GÜN
    • ::
Üzgünüz, bu seneki etkinliği kaçırdınız.
Lviv Uçak Bileti 24 Ağustos - 24 Ağustos

Lviv Bağımsızlık Günü

Lviv Bağımsızlık Günü Kültürün ve tarihin şehri Lviv’de, Bağımsızlık Günü kapsamında, pek çok etkinlik, şehri en çekici haline büründürüyor.

Lviv’in tadını çıkarma zamanı geliyor! Evet, tabii ki Lviv’in her zaman tadı çıkarılır ama emin olun ki 24 Ağustos bir başka. Ukrayna’nın Sovyetler Birliği’nden bağımsızlığını kazandığı gün olan 24 Ağustos, Kyiv’deki Nakış Günü’nün yanı sıra Lviv’deki Bağımsızlık Günü’nde de en renkli şekilde kutlanıyor. Konserlerin düzenlendiği, artistik şovların ve yürüyüşlerin yapıldığı bu özel günde, Lviv halkının huzur ve refahı sembolize eden nakışlı, geleneksel kıyafetleriyle kutlamaya katılması ise Bağımsızlık Günü’nü daha tatlı kılan detaylardan biri. Bir güne çok anı sığdırmak isteyenlerin Lviv Bağımsızlık Günü kutlamalarına mutlaka katılması gerek!


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.