Balıkesir Koca Seyit Havalimanı

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Balıkesir Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

Balıkesir seyahatleriniz için Edremit’te yer alan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nı kullanabilirsiniz. 1997 yılında açılan havaalanı, 2010 yılında uluslararası uçuşlarına başlamıştır. Hem iç hem dış hat yolcularına hizmet veren terminalin havalimanı kodu EDO’dur.

Edremit Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

 

.  

Havalimanı, Balıkesir merkezine 90 km, Edremit’e 8 km, Burhaniye’ye 6 km mesafede yer almakadır.  Şehre ulaşmak için yolcu servislerini, taksileri ya da Çanakkale-İzmir karayolu üzerinde hizmet veren toplu taşıma araçlarından birini tercih edebilirsiniz. Servisleri kullanarak Balıkesir’in tatil merkezi olan Ayvalık’a ve oradan Cunda Adası’na da kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Balıkesir Edremit Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Türkiye

Bulunduğu Şehir: Balıkesir-Edremit

Havalimanı Kodu: EDO

Şehre Uzaklığı: 43 km

Modern bir mimariye sahip olan Koca Seyit Havalimanı, içerisinde bulunan hediyelik eşya mağazaları ve küçük kafeteryaları ile yolcuların küçük ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır.

Balıkesir Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Balıkesir uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.

Balıkesir Havalimanı Otopark

Balıkesir kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Edremit Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Balıkesir’e  geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

Edremit Havalimanı İletişim

Adres: Bostancı Mahallesi, 10300 Edremit/Balıkesir

Telefon: (0266) 376 12 97

Web sitesi: korfez.dhmi.gov.tr

Edremit Yakınındaki Diğer Havalimanları

  • Çanakkale Havaalanı (81km)
  • İzmir Havaalanı (145 km)
  • Chios Havaalanı (157 km)

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.