Hurghada Uluslararası Havaalanı

Hurghada Uluslararası Havaalanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Hurghada Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

Mısır’ın ikinci büyük şehri olan Hurghada’ya uçak yolculuğu ile ulaşım için kullanacağınız havalimanı, Hurghada Uluslararası Havalimanı’dır. Pegasus’un aktarmalı ya da aktarmasız uçuşlarını tercih ederek ulaşabileceğiniz Hurghada şehri, Kızıldeniz’in kıyısında yer almaktadır. Deniz turizmi için Mısır’ın bu noktasını tercih edebilirsiniz.  

Hurghada Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

Şehir merkezinden alana ulaşım yaklaşık 10 - 15 dakika sürmektedir. Havalimanı çıkışında bekleyen merkeze ulaşım için kullanabileceğiniz tek alternatiftir.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Hurghada Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Mısır

Bulunduğu Şehir: Hurgada

Havalimanı Kodu: HRG

Şehre Uzaklığı: 5 km

Uluslararası standartlardaki terminal binasında bekleyen ve gelen yolcuların yararlanabileceği VIP salon, restoran ve kafeler, duty free mağazaları, araç kiralama firmaları, ibadethaneler gibi pek çok imkan bulunmaktadır.

Hurgada Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Hurghada uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Hurghada Havalimanı Otopark

Hurghada kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Hurghada Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Hurghada’ya geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Hurghada Havalimanı İletişim

Adres: Hurghada Airport Toll Gate, Airport rd، Qesm Hurghada, Red Sea Governorate 84511, Mısır

Telefon:  +20 65 3414213

Web sitesi: hurghada-airports.com

Hurgada Yakınındaki Diğer Havalimanları

  • Sharm el-Sheikh Uluslararası Havaalanı

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.