Kars Harakani Havalimanı

Kars Harakani Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Kars Harakani Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

1988 yılında hizmete açılan Kars Havalimanı, 1993’te dış hat uçuşları için de kullanılmaya başlanmıştır. 2015 yılında alanın adı Kars Harakani Havalimanı olarak değiştirilmiştir. Şehir merkezine 6 km uzaklıkta olan Kars Harakani Havalimanı, Ardahan ve Artvin illerinde havalimanı olmaması nedeniyle bu illerden gelen yolculara da hizmet vermektedir.

Kars Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

Şehir merkezine çok yakın olan havaalanından ulaşım için servisleri ve taksileri kullanabilirsiniz.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Kars Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Türkiye

Bulunduğu Şehir: Kars

Havalimanı Kodu: KSY

Şehre Uzaklığı: 6 km

Havalimanının misafirlere sunduğu olanaklar arasında kafe ve restoranlar, VIP ve CIP salonu, bebek bakım odası, ibadethane yer almaktadır.

Kars Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Kars uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Kars Havalimanı Otopark

Kars kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Kars Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Kars’a geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Kars Havalimanı İletişim

Adres: 36000 Kars Merkez/Kars

Telefon: (0474) 213 56 68

Web sitesi: kars.dhmi.gov.tr

Kars Yakınındaki Diğer Havaalanları

  • Iğdır Hava Alanı havaalanı (91km)
  • Ağrı havaalanı (100km)
  • Erivan havaalanı (120km)
  • Batum havaalanı (171km)

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.