Geçmiş Kampanyalar

Ramazan'da Mobile Özel %30 İndirimi Kaçırma!

Yurt içi seyahatlerin için %30 İndirim Ramazan'da Pegasus Mobil Uygulaması ve Mobil Sitede! 19 - 21 Mayıs tarihleri arasında yurt içi uçuş biletini mobilden alanlar, 6 - 29 Haziran tarihlerinde yurt içine %30 indirimle uçuyor.

Uçuş Tarihi : 06 Haziran 2016

#YerindeGüzel Karadeniz Kampanyası

Görülecek, keşfedilecek çok şey var, hepsi de #YerindeGüzel. Ordu ve Trabzon için şimdiden sonbahar planını yap, yeşili, tulumu, horonu, kemençeyi #YerindeGüzel deneyimleme fırsatını yakala !

Uçuş Tarihi : 20 Eylül 2016

Boyner Kampanyası

Boyner ve YKM mağazalarından alışveriş yapan müşterilerimize, Pegasus’tan tek yön iç hat uçak bileti %50 indirimli. 23 Mayıs’a kadar 350 TL ve üzeri alışveriş yapan Boyner Anahtar/YKM Kart sahipleri 1 Haziran – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında yurt içi Pegasus Hava Yolları’nın tüm tarifeli seferlerinde kullanılmak üzere %50 indirim kazanıyor.

Uçuş Tarihi : 01 Haziran 2016

Ramazan’da Uçuran Fırsatlar

Ramazanı sevdiklerinle beraber geçirmek için tüm yurt içi hatları 39,99TL'den başlayan fiyatlarla seni bekliyor! 6 - 30 Haziran tarihleri arasındaki geçerli avantajlı fiyatlardan yararlanmak için 15 Mayıs'a kadar biletlerini flypgs.com’dan al, bu fırsatı kaçırma.

Uçuş Tarihi : 06 Haziran 2016

Seçili Yurt Dışı Hatlarda %25 İndirim

Flypgs.com'da uçuşunu gerçekleştirmek istediğin tarihi seç. Unutma indirimden faydalanmak için PNR'da en az iki kişi olmalısınız. Kampanyadan yararlanmak için ödeme ekranına kadar ilerle, ödeme sayfasında kampanyalar altındaki Seçili Hatlarda %25 İndirim seçeneğini işaretledikten sonra toplam bilet bedeli üzerinden %25 indirimin uygulandığını görebilirsin.

Uçuş Tarihi : 01 Haziran 2016
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.