BOLBOL NEDİR?

Sadece cep telefonu numaranla kayıt olabildiğin ve her uçuşundan yüzlerce BolPuan kazandığın bir uçuş programıdır.

NASIL ÇALIŞIR?

BolBol Uçuş Programı’na katılmak çok kolay, ücretsiz üye olduktan sonra en uygun fiyatlarla uçak bileti alabilirsin. BolPuanlarını biriktirip ödül biletler kazanabilirsin.

BOLBOL KAZAN!

Pegasus BolBol üyesiysen Pegasus’ta ve iş ortaklarında yapacağın harcamalardan BolPuan kazanabilirsin. Kazandığın BolPuanlar’ı Pegasus ile bir sonraki uçuşunda kullanabilirsin. (*Her 100 TL’ye 200 BolPuan sadece flypgs.com ve mobil uygulamadan alınan biletler için geçerlidir.)

BOLBOL HARCA!

Pegasus BolBol üyesiysen Pegasus’ta ve iş ortaklarında yapacağın harcamalardan BolPuan kazanabilirsin. Kazandığın BolPuanlar’ı Pegasus ile bir sonraki uçuşunda kullanabilirsin.
İŞ ORTAKLARI
Tüm Kampanyaları Gör
BOLBOL KAMPANYALAR
 • Sıkça Sorulan Sorular

  Pegasus BolBol

  Yeni uçuş programımız “BolBol” ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını sizler için derledik.

  Pegasus BolBol nedir?

  Pegasus BolBol, Pegasus Hava Yolları misafirlerinin uçuşlarından ve koltuk, yemek, fazla bagaj hakkı gibi ek hizmet alımlarından, Pegasus BolBol program ortağı olan işyerlerinde yaptıkları harcamalardan BolPuan kazanmalarını ve kazandıkları BolPuanları yine Pegasus Hava Yolları bünyesinde uçuş ve ek hizmet alımları için kullanmalarını sağlayan bir uçuş programıdır. Pegasus BolBol üyeleri programa hiçbir ücret ödemeden üye olup programın tüm kampanya ve ayrıcalıklarından, BolPuan kazandıran faaliyetlerin dışında herhangi bir ücret ödemeden faydalanırlar.

  Pegasus BolBol üyelik numaram nedir? Kartım olacak mı?

  Pegasus BolBol üyelik numarası, cep telefonu numaranızdır ve işlemlerinizi online olarak gerçekleştirirsiniz. Herhangi fiziksel bir kart yoktur.

   

  Program ortaklarından ING Bank ile ortak markalı olarak çıkarılan Pegasus BolBol Kredi Kartı ise bir kredi kartıdır ve başvuruları ING Bank üzerinden yapılır. Kredi kartı sahipleri de Pegasus BolBol üyeliğinin tüm haklarına sahiptir ve Pegasus işlemleri için bankaya ibraz ettikleri cep telefonu numarasını kullanabilirler.

  Pegasus Plus hesabıma ne oldu?

  Programın isim değişikliğiyle birlikte hesabınız artık Pegasus BolBol hesabı olarak devam edecek. Pegasus Plus hesabınıza giriş yaptığınız üyelik numaranız ile Pegasus BolBol hesabınıza giriş yaparak üyeliğin avantajlarından faydalanabilir ve Pegasus BolBol Genel Kuralları’nı onayladıktan sonra BolPuanlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Pegasus BolBol hesabınızın şifresi 6 hanelidir. Mevcut 4 haneli Pegasus Plus şifrenizin önüne ‘00’ ekleyerek 6 haneli olarak kullanabilir, ya da dilerseniz yeni 6 haneli şifrenizi oluşturabilirsiniz. 

  Mevcut şifremi kullanmaya devam edebilir miyim? Yeni şifre oluşturmalı mıyım?

  Mevcut 4 haneli şifrenizin başına 00 ekleyerek aynı şekilde kullanmaya devam edebilir veya 6 haneli yeni bir şifre oluşturarak Pegasus BolBol hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi yenilemek için “Şifremi Unuttum” seçeneğini kullanabilirsiniz.

  Şifremi ve kullanıcı adımı hatırlamıyorum, ne yapmalıyım?

  Pegasus BolBol’da üyelik numaranız cep telefonu numaranızdır. Üyelik numarası gördüğünüz tüm alanlara üyeliğinizde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı girebilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması üzerinden Pegasus BolBol sayfasına girerek üye girişi esnasında "Şifremi Unuttum" seçeneği ile yeni şifre talebinde bulunabilirsiniz. İsterseniz, bolbol üyelerimize özel ücretsiz çağrı merkezi 0 (850) 399 17 01 numarasını arayarak konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

  Pegasus Plus hesabımdaki UçuşPuanlarıma ne oldu?

  Pegasus Plus hesabınızdaki UçuşPuanlarınız Pegasus BolBol hesabınızdaki BolPuanlara değerlerini kaybetmeden dönüştürüldü. Eski UçuşPuanlarınızı Pegasus BolBol hesabınızdaki BolPuanlarınız olarak kullanabilir, bu BolPuanlarla bilet ve ek hizmet satın alabilirsiniz.

  Pegasus BolBol üyeliğinin bana kazandıracağı avantajlar nelerdir?

  Pegasus Bolbol üyesi olarak yapacağınız uçuşlardan online kanallarımız (flypgs.com ve mobil uygulamalar) üzerinden satın aldığınız biletler için her 1 TL’lik harcamanızda 2 BolPuan kazanırsınız. Diğer kanallardan satın alınan biletlerde ise her 1 TL’lik harcamanıza 1 BolPuan kazanırsınız.

  Örneğin 100 TL’lik bir uçuş bileti aldınız. Uçuşu gerçekleştirdiğinizde bu bileti flypgs.com veya mobil uygulamardan almışsanız 200 BolPuan, diğer kanallardan almışsanız 100 BolPuan kazanırsınız.

  Online kanallarımızdan yapılan ek hizmet alımlarında da her 1 TL’lik harcamada 2 BolPuan uçuş gerçekleştikten sonra üye hesabına eklenir.

  UçuşPuanlarım nasıl BolPuana çevrildi?

  Pegasus Plus hesabınızdaki UçuşPuanlarınız en az mevcut parasal değerini koruyacak şekilde, belirli bir katsayıyla çarpılarak Pegasus BolBol hesabınızdaki BolPuanlara çevrildi.

  Nasıl üye olabilirim? Hangi kanallardan başvurabilrim?

  flypgs.com adresinde ve mobil web sitemiz üzerinde Pegasus BolBol sayfaları altında veya mobil uygulamamızda yer alan üyelik formunu doldurarak üyeliğinizi oluşturup BolPuan kazanmaya ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik bilgilerinizde yer alan cep telefonu numaranız ve üyeliğiniz oluştuğunda size iletilen şifre ile üyelik sayfanıza giriş yaparak hem size özel kampanyalara hem de uçuş ve puan bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

  Üyelik süresi ne kadardır?

  Pegasus BolBol’da üyelik süresinde herhangi bir kısıtlama yoktur. Zaman aşımı ile üyeliğiniz iptal olmaz veya yeniden aktive etmeniz gerekmez.

  Üyeliğimi benim adıma başka birisi de kullanabilir mi?

  Pegasus BolBol’da üyelikler kişiye özeldir ve üyelik bilgileri gizlidir. BolPuanlarınızı kullanmak için sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranızı ve 6 haneli şifrenizi girerek üye girişi yapmanız gerekmektedir. Kazandığınız BolPuanlarınızı kullanarak başkası adına bilet alabilirsiniz. Kişisel bilgi güvenliğiniz nedeniyle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız gerekmektedir

  İletişim bilgilerimi değiştirmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  Pegasus BolBol sayfasına üye girişi yaparak, yılda bir defaya mahsus olmak üzere, ad, soyadı, cep telefonu ve e-mail bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

  Bir defadan daha fazla değişiklik yapmak isterseniz “Bize Yazın” bölümünde yer alan formu doldurarak talep oluşturabilirsiniz.

  BolPuanlarımı nasıl kullanabilirim?

  Üye girişi yaptıysanız, uçuş arama ekranında uçuşunuzu aradıktan sonra internet sayfasında sağ üst köşede, mobil uygulamalarda ise sağ alt köşede bulunan TL-BolPuan dönüştürme butonu ile BolPuanlarınızı görüntüleyebilir ve biletlerin tutarlarını BolPuan cinsinden görebilirsiniz. BolPuan tutarıyla ilerleyerek son adımda ödemelerinizi BolPuan cinsinden yapabilirsiniz.

  Ödeme adımında hesabınızdaki BolPuan miktarına göre size farklı teklifler çıkacak ve birini seçmeniz istenecektir. Hesabınızdaki BolPuanlar sepette gördüğünüz tutara yetmiyor olsa da ödeme adımında buna göre BolPuanlarınızı kullanabileceğiniz bir teklif görürsünüz.

  BolPuan ile bilet alabilmeniz için hesabınızda en az 500 BolPuan olması gerekmektedir.

  BolPuan'larımı nerelerde harcayabilirim?

  BolPuanlarınızı, flypgs.com ve mobil uygulamamız üzerinden Pegasus’tan bilet alırken, koltuk seçimi, fazla bagaj ödemesi, bilete Pegasus Flex (sınırsız değişiklik hakkı) ekleme ve ön bildirimli yemek siparişlerinizde kullanabilirsiniz. BolPuanlarınızı biriktirip ödemelerinizin tamamını BolPuanlarınızla yapabilirsiniz veya mevcut BolPuanlarınızı üzerine para ile ödeme yaparak da kullanabilirsiniz.

  Ne kadar BolPuanım olduğunu nasıl öğrenebilirim?

  Ne kadar BolPuanınız olduğunu flypgs.com’da Pegasus BolBol sayfasından veya Pegasus mobil uygulamasından giriş yaparak ve çağrı merkezimiz üzerinden üye numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

  BolPuanlarımı paraya çevirebilir miyim?

  Pegasus BolBol üyelik programında kazanılan BolPuanlar nakit para olarak talep edilemez.

  Aldığım biletin BolPuanını göremiyorum, ne yapmam lazım?

  Aldığınız bilet ve ek hizmetlerden kazandığınız BolPuanların hesabınıza geçirilmesi uçuşunuz gerçekleştikten sonra 72 saat içinde gerçekleştirilecektir. BolPuanlarınızın otomatik olarak hesabınıza işlenmesi için bilet alımınız sırasında üye girişi yapmanız veya yolcu bilgilerinizi girerken Pegasus BolBol üye numarası alanına programda kayıtlı olan cep telefonu numaranızı girmeniz gerekmektedir.

  Bilet alırken BolBol üyelik numaranızı girmenize ve uçuşunuzu gerçekleştirdikten sonra 72 saati geçmesine rağmen BolPuanlarınızı hesabınızda göremiyorsanız çağrı merkezimizi arayabilir ya da flypgs.com üzerinde ‘bize yazın’ bölümünden bu talebinizi bize ulaştırabilirsiniz.

  Geçmişte yapmış olduğum uçuşlardan BolPuan kazanabilir miyim?

  Bulunduğunuz tarihten 6 ay öncesine kadar gerçekleştirdiğiniz uçuşlardan BolPuan kazanma talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlemi flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması üzerinden kendiniz ya da çağrı merkezimizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus BolBol’da geçmiş uçuşlarınızı ekleyebileceğiniz gibi üyelik numaranızı yazmadan aldığınız gelecek uçuşlarınızı da ekleyip uçuşunuz gerçekleştiğinde BolPuanlarınızı otomatik olarak kazanmış olursunuz. Gelecek uçuşlarınızı işlemek için bir tarih sınırlaması bulunmamaktadır.Geçmiş ve gelecek uçuşlarınızı hesabınıza ekleyebilmek için flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması altındaki Pegasus BolBol sayfasından üye girişi yaparak “Puan Durumu” bölümünde bulunan Uçuş Ekle seçeneğinden uçuşunuza ait PNR veya e-bilet numarası bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir.

  Eşimin hesabındaki BolPuanla kendi BolPuanımı birleştirebiliyor muyum?

  Farklı kişilere ait hesaplar birleştirilemez ancak kendi BolPuanlarınızı kullanarak başkasına bilet alabilirsiniz.

  Çocuğum benimle uçuyor, onun BolPuanlarını kullanabilir miyim?

  2-18 yaş arasındaki misafirlerimiz ancak ebeveynlerinin hesaplarına bağlı olmak koşulu ile üyelik başlatabilirler. Bu üyelerimizin kazanacakları BolPuanlar bağlı oldukları hesaplara eklenmektedir. Hesabınıza bağlı üyelik oluşturmak için flypgs.com altında yer alan Pegasus BolBol sayfasından üye girişi yapmanız ve “Çocuk ve Genç Hesapları” sayfasına gelmeniz gerekmektedir. Bu sayfadan 2-18 yaş arasındaki çocuklarınız için kendi hesabınıza bağlı üyelikler oluşturabilir, çocuklarınızın uçuşlarından da BolPuanlar kazanmaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınız 18 yaşına geldiklerinde size bağlı üyelikleri silinecektir. BolPuan kazanmaya devam edebilmeleri için kendileri adına tekrar hesap açarak BolPuan kazanmaya devam edebilirler.

  Çocuğuma BolPuanlarımla bilet alabillir miyim?

  Puanlarınızla çocuğunuz veya istediğiniz herhangi bir kişi adına bilet veya ek hizmet satın alabilirsiniz. 2-12 yaş arası çocukların yalnız uçak yolcuğu yapmaları genel uçuş kuralları ile sınırlıdır. Bunun için uçuş kurallarını incelemenizi tavsiye ederiz.

  İki üyeliğim bulunuyor, bu iki üyeliğimi birleştirebilir miyim ?

  Aynı kişiye ait olduğu tespit edilen üyelikler birleştirilebilir. Belli başlı bazı bilgileri aynı olan üyelikler sistem tarafından ayırt edilerek otomatik olarak birleştirilmektedir. Bunun dışında aynı kişiye ait hesap birleştirme talepleriniz için çağrı merkezimizi arayabilir veya flypgs.com üzerinden “Bize Yazın” alanından talep oluşturabilirsiniz. Birleştirilen hesaplarda mevcut olan BolPuanlar var ise bu puanlar birleştirilerek yeni hesap üzerinden takip edilebilir

  BolPuanlarımın kullanım süresi var mıdır?

  Kazanılan BolPuanlar içinde bulunulan takvim yılını takip eden 2. yılın sonunda geçerliliklerini yitirir. Kazanılan BolPuanların geçerlilik süreleri Pegasus tarafından belirlenen kazanım koşullarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Pegasus kazandırdığı BolPuanların geçerlilik süresini, kazanımdan önce belirtmek kaydıyla, farklılaştırma hakkını saklı tutar.

  En erken kazandığınız BolPuan, sistem tarafından ilk harcanandır. Kullanım süresi dolan BolPuanlarınız hesabınızdan otomatik olarak silinir. Pegasus, kullanım süresi dolacak olan BolPuanlarla ilgili Üyelere bilgilendirme yapmakla yükümlü değildir.

  BolPuan kullanılarak alınmış olan biletlerin puanların geçerliliğini yitirdiği tarihten sonra iade edilmesi durumunda BolPuanlar otomatik olarak silinir ve üyenin hesabında “süresi dolan puan” şeklinde yer alır, üyenin bakiyesine yansımaz, üye bu puanları tekrar kullanamaz.

  BolPuanların geçerliliği süresince yapılan bilet iadelerinde ceza varsa kesintisi yapılıp kalan miktar üyenin BolBol hesabına iade edilir ve üye bu puanları tekrar kullanabilir.

  Kullanım süresi dolacak olan BolPuanlarınızın takibini flypgs.com altında yer alan Pegasus BolBol sayfalarından cep telefonu numaranız ve şifreniz ile üye girişi yaparak görebilirsiniz.

  Hesabımı ilk kez kullandığımda harcayabilecek BolPuanım olacak mı?

  Hesabınızda BolPuan biriktirebilmek için uçuş yapmanız gerekmektedir. İlk uçuşunuzdan sonra kazanacağınız BolPuanlara ek olarak 250 BolPuan da Pegasus BolBol tarafından hesabınıza hediye olarak eklenecektir. 2. uçuşunuzdan itibaren de hesabınızda bulunan BolPuanları kullanmaya başlayabilirsiniz. BolPuan ile bilet alabilmek için hesabınızda minimum 500 BolPuan bulunmalıdır.

  Program ortaklıklarından kazanılan BolPuanlar için uçuş yapma zorunluluğu bulunmamaktadır. Üyeler program ortaklıklarından BolPuan kazanmışlar ise ilk uçuşlarından itibaren puanlarını kullanmaya başlayabilirler.

  Uygulamayı güncelledim BolPuanlarımı göremiyorum ne yapmalıyım?

  Uygulamayı güncelledikten sonra Pegasus BolBol hesabınıza yeniden giriş yaptığınızda BolPuanlarınızı görüp dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

  Bolbol ile ilgili talep ve sorularınız için 0(850) 3991701 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

  ING Pegasus BolBol kart sahibiyim Pegasus BolBol avantajlarından faydalanabilir miyim?

  ING Pegasus BolBol kart sahipleri aynı zamanda Pegasus BolBol üyesidir ve Pegasus BolBol’un tüm avantajlarından faydalanabilirler. Üyelik bilgilerinizi tamamlamak, uçuş ve puan işlemlerinizi takip etmek için kart başvurunuzda vermiş olduğunuz cep telefonu numarası ve size iletilmiş olan Pegasus BolBol şifresi ile Pegasus BolBol üye girişinizi gerçekleştirebilirsiniz.ING Pegasus BolBol Klasik kredi kartınız ile yapacağınız her 100 TL tutarındaki alışveriş üzerinden 20 BolPuan* kazanırsınız. Seyahat harcamalarınızda ise her 100 TL’lik alışverişinizden 40 BolPuan kazanırsınız. Uçuşlarınızdan da BolPuan kazanmak için biletinizi Pegasus BolBol hesabınıza giriş yaparak almanız veya bilet alımınız sırasında yolcu bilgileri ekranında üyelik numarası gördüğünüz alana Pegasus BolBol’da kayıtlı cep telefonu numaranızı yazmanız yeterlidir. BolPuanlarınız uçuşunuzu gerçekleştirdikten sonra 72 saat içinde hesabınıza eklenecektir.

  *Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları BolPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum BolPuan miktarı, kart limitinin %0,5’i kadar TL değerindedir. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave BolPuan kazanımı olmayacaktır.

  ING Pegasus BolBol Premium Kart sahibiyim, avantajlarım nelerdir?

  Kredi kartınız ile yapacağınız her 100 TL tutarındaki alışveriş üzerinden 50 BolPuan* kazanırsınız. Uçuşlarınızdan da BolPuan kazanmak için biletinizi Pegasus BolBol hesabınıza giriş yaparak almanız veya bilet alımınız sırasında yolcu bilgileri ekranında üyelik numarası gördüğünüz alana Pegasus BolBol’da kayıtlı cep telefonu numaranızı yazmanız yeterlidir. BolPuanlarınız uçuşunuzu gerçekleştirdikten sonra 72 saat içinde hesabınıza eklenecektir.

  *Fatura ve vergi ödemeleri, sigorta hizmetleri, kamu işlemleri ve hizmetleri, köprü ve otoyol ücretleri ve para cezaları BolPuan kazanımına dahil değildir. Bir ekstre döneminde kazanılabilecek maksimum BolPuan miktarı, kart limitinin %0,5’i kadar TL değerindedir. Bir ekstre döneminde limitin üzerinde yapılan harcamalardan ilave BolPuan kazanımı olmayacaktır.

  ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı sahipleri, Pegasus BolBol programının tüm avantajlarına sahip olacağı gibi, ING Bonus'un taksit yapma ve Bonus puan kazandırma avantajlarından da faydalanırlar. Temassız özelliğini kullanarak ödemelerinizi kolayca yapabilir ve ücretsiz Seyahat Sigortası hizmetinden yararlanabilirsiniz.

  ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartınızla İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda geçerli;

  ·         Yılda 6 kez Ücretsiz Fast Track Hizmetinden

  ·         Yılda 6 kez %50 indirimli Lounge Hizmetinden

  ·         Yılda 6 kez %50 indirimli Vale Parking Hizmetinden faydalanabilirsiniz.

  ING Pegasus BolBol Premium Kart’a nasıl başvurabilirim?

  ING Pegasus BolBol Premium Kredi Kartı'na SMS ile başvurmak için PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205'e göndermeniz yeterli.  ÖRN: PGS 12345678910

  ING Pegasus BolBol Klasik Kart’ın yıllık kart aidatı 159 TL’dir. Konu hakkında sorularınızı ING BANK’a iletmeniz gerekmektedir.

  Avis ve Budget araç kiralamalarından nasıl BolPuan kazanırım?

  Kampanya, Budget veya Avis Türkiye kiralamaları için geçerlidir. Aracınızı flpygs.com altındaki araç kiralama sayfalarından kiralarken, ilgili adımda Pegasus BolBol üyelik numaranızı girmeniz gerekmektedir. Unutmayın, Pegasus BolBol üyelik numarası, programa kayıt olurken girmiş olunan cep telefonu numarasıdır. Eğer Pegasus BolBol numaranızı rezervasyonunuzu tamamlamadan girmezseniz BolPuan kazanımı olmayacaktır.

   

  Ayrıca aracınızı Budget veya Avis Türkiye ofislerinden kiralıyorsanız, Pegasus BolBol üyelik numaranızı satış temsilcilerine bildirerek deBolPuan kazanabilirsiniz..Eğer Pegasus BolBol’a üye değilseniz, BolPuan kazanımı olmayacaktır.

  Araç sınıfı ve süresi farketmeksizin, her kiralama başına 500 BolPuan kazanırsınız.

  Araç kiralamadan kazanılan BolPuanlar haftalık olarak üyelerimizin hesaplarına yüklenmektedir.

  Rocketmiles otel rezervasyonlarımdan nasıl BolPuan kazanırım?

  Otel rezervasyonunuzu yaparken sadakat programı olarak Pegasus BolBol’u seçin ve rezervasyonunu tamamlarken Pegasus BolBol üyelik numarasını girin. Unutmayın, Pegasus Bolbol üyelik numarası, programa kayıt olurken girmiş olunan cep telefonu numarasıdır. Eğer BolBol’a üye değilseniz, BolPuan kazanımı olmayacaktır. Rezervasyonda birden fazla misafir bulunması durumunda yalnızca üyelik numarası girilen Pegasus BolBol misafirimiz hediye BolPuan kazanacaktır.

  Konakladığınız her gece için 1000- 15000 BolPuan kazanırsınız. Kazanacağınız BolPuan miktarını rezervasyonunuz sırasında görebilirsiniz.

  Konaklama gerçekleştikten 2 hafta sonra kazandığınız BolPuanlar Pegasus BolBol 
  hesabınıza yüklenecektir. 

  Üyeliğimi iptal etmek istiyorum, ne yapmalıyım?

  Pegasus BolBol üyeliğinizi iptal etmek için üye sayfasına giriş yaptıktan sonra “Profil Ayarları” bölümünde bulunan "Üyelikten Ayrıl" alanına tıklayabilir;Bize yazın bölümünden iptal talebi oluşturabilir ya da çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.