SAYFA BAŞINA DÖN

Ing Bolbol Premium Kart Alana, Yurt içi Bilet Bedava!

1 Ekim - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında ilk defa Pegasus BolBol Premium Kart başvurusu yapan müşterilerimiz, kredi kartlarını teslim alarak aşağıdaki şartlara tabi olmak üzere Pegasus’tan yurt içi uçak bileti kazanıyor.

Kampanya Özellikleri

  • KAMPANYA TARİHİ
    01 Ekim / 31 Aralık 2019
Ing Bolbol Premium Kart Alana, Yurt içi Bilet Bedava!

 

KAMPANYA KOŞULLARI:  

1 Ekim - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında ilk defa Pegasus BolBol Premium Kart başvurusu yapan müşterilerimiz, kredi kartlarını teslim alarak aşağıdaki şartlara tabi olmak üzere Pegasus’tan yurt içi uçak bileti kazanıyor.

 

·        Kampanyadan yararlanabilmek için ING Pegasus BolBol Premium kredi kartına kart sahibi olacak kişi tarafından ilk defa başvurulması, başvurunun onaylanması ve kredi kartının müşteri tarafından 15 Ocak 2020 tarihine kadar teslim alınması gerekmektedir.

·        Hediye bilet şifreleri kredi kartını teslim alan müşterilere ING tarafından SMS’le teslim tarihinden itibaren bir hafta içerisinde bildirilecektir. 

·        Şifreler iletildiği gün itibariyle kullanılabilir, en geç 31 Ocak 2020 tarihine kadar şifreler ile biletleme yapılması gerekmektedir. Her şifre tek kullanımlıktır.

·        Bedava bilet şifresi www.flypgs.com, Pegasus mobil site ya da mobil uygulama üzerinden yapılacak bilet satın alımlarında kullanılabilir.

·        Kampanya Pegasus’un yurt içi tüm tarifeli hatlarında, 1 adet, tek yön ve tek kişilik Eko biletlerde geçerlidir.

·       Kampanya 15.11.2019- 31.01.2020 tarihleri arasında yapılacak olan biletlemeler ve 1.12.2019– 28.03.2020 tarih aralığı içinde gerçekleşecek direkt uçuşlar ve bağlantılı uçuş olması halinde tek bir uçuş için geçerlidir.

·       Kampanya, 15-25 Kasım 2019, 27 Aralık 2019-2 Ocak 2020, 17 Ocak-3 Şubat 2020 tarihleri arasındaki uçuşlar için geçerli değildir.

·       Kampanya, uçuş tarihinden en geç 15 gün öncesine kadar satın alınan biletler için geçerlidir. Diğer bir deyişle, verilen şifre uçuş tarihi satın alındığı tarihten en geç 15 gün sonra olan biletler için kullanılabilir.

·       Kampanyaya uçuşa ilişkin ek hizmet ve paketler dahil değildir.

·       Kampanya, yalnızca 12 yaş üzeri misafirler için yapılan biletlemelerde geçerlidir.

·       Kampanya kapsamında Pegasus Flex ürünü alınarak alınan bedava biletlerde değişiklik yapılamamaktadır.

·       Kampanya BolPuan ile alınan biletlerde uygulanmaz.

·       Kampanya kapsamında alınan ücretsiz bilette iptal, iade ve değişiklik yapılamaz, devredilemez veya BolPuan’a çevrilemez.

·     Kampanyadan yararlanmak için; Pegasus BolBol üye girişi yapmanız ve kampanya dahilindeki uçuşlarımız ve belirtilen tarih aralıkları için rezervasyonunuzu oluşturmanız gerekmektedir. Ödeme ekranında bilgilerinizi doldurduktan sonra, kampanyalar bölümüne şifrenizi girmeniz gereklidir.  

·       İşbu kampanya kurallarında yer almayan hususlarda Pegasus Genel Kuralları uygulanacaktır.

·       Pegasus ve ING, kampanya koşullarında her zaman tek taraflı olarak her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar. 

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.