ING Pegasus BolBol Kartlılara Tüm Yurt İçi %50 İndirimli

ING Pegasus BolBol kredi kart sahipleri yurt içinde %50 indirimle uçuyor! Hadi o zaman, sen de ING Pegasus BolBol kredi kart sahibiysen 11 Nisan'a kadar biletini al, 6 Mayıs - 29 Mayıs tarihleri arasında yurt içinde %50 indirimi kaçırma!

Kampanya Özellikleri

  • SATIŞ TARİHİ
    08 Nisan / 11 Nisan 2019
  • UÇUŞ TARİHİ
    06 Mayıs / 29 Mayıs 2019
ING Pegasus BolBol Kartlılara Tüm Yurt İçi %50 İndirimli

Satış Tarihi: 8 – 11 Nisan 2019 (Türkiye yerel saatine göre 8 Nisan 2019 saat 00:01’den itibaren 11 Nisan 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 6 – 29 Mayıs 2019 (Türkiye yerel saatine göre 6 Mayıs 2019 saat 00:01’den itibaren 29 Mayıs 2019 saat 23:59’a kadar gerçekleşen uçuşlarda geçerlidir.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm yurt içi uçuşlar (Kıbrıs uçuşları kampanya kapsamında değildir.)

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç taşıma ücreti üzerinden %50 indirim

Kampanyalı Koltuk Adedi: 942.800 adet koltukla sınırlıdır.

Kampanya sadece flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

İndirim, ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki "ING BolBol %50 İndirim" butonuna tıklandığında yansıyacaktır.

Kampanyadan faydalanmak bilet satın alınırken TL ile görüntüleme seçeneği seçilerek devam edilmelidir. BolPuan ile uçuş görüntüleme seçeneği seçilerek devam edildiğinde indirim uygulanmayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin ING Pegasus BolBol Kredi Kartı sahibi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. Bu iki koşulu birlikte yerine getirmeyen misafirlerimiz kampanyadan faydalanamayacaklardır.

PNR’da tek kişi olması durumunda ING Pegasus BolBol Kredi Kartı sahibi üyemizin BolBol üyelik numarasını biletleme sırasında belirtmesi zorunludur. Aksi halde indirimden faydalanamaz. PNR’da birden fazla yolcu olması durumunda ING Pegasus BolBol Kredi Kartı sahibi üyemizin yolcu listesinde ilk sırada olması ve üye numarasını yolcu bilgilerinde belirtmiş olması zorunludur. PNR’da yer alan diğer misafirler de Pegasus BolBol üyelik numarasını yolcu bilgilerinde belirttiği takdirde indirimden faydalanırlar.

ING Pegasus BolBol Kredi kartı sahibi olmak için hemen tıklayınız.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan iç hat biletleri Eko paket ücret içeriğini kapsar. Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir.

Kampanya, iç hat bağlantısı bulunan dış hat uçuşlarının iç hat bağlantısında geçerli değildir.

Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı ve kampanya şartlarına uymayacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.

Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez. 

Kampanya kapsamında vergiler hariç sadece taşıma ücretleri üzerinden indirim uygulanır.

İptal ve iade-değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için geçerli olacak şekilde işlem yapılabilir, misafirlerden biri veya birkaçı için ayrı ayrı işlem yapılamaz.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.