tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kampanyalar

Kampanyalar

Yurt İçi Uçuşlarından Bedava Bilet Kazan!

BolBol üyesi misafirlerimiz, 10 - 13 Eylül 2020 tarihlerinde www.flypgs.com veya Pegasus mobil uygulamasından 21 Eylül – 31 Ekim 2020 tarih aralığında gerçekleşecek uçuşlar için satın alacakları yurt içi uçuşlarından yine yurt içi direkt uçuşlarda kullanılabilecekleri tek yön bedava bilet şifresi kazacaktır. Bedava bilet şifreniz biletinizi satın aldıktan sonra 72 saat içerisinde rezervasyon iletişim bilgilerinde belirtilen e-posta adresinize gönderilecektir. Bedava bilet şifrenizi 1 Kasım 2020 - 27 Mart 2021 tarihleri arasındaki uçuşlar için aşağıdaki kurallara uygun olarak kullanabilirsiniz. 

Yurt İçi Uçuşlarından Bedava Bilet Kazan!

Kampanya Özellikleri

 • KAMPANYA TARİHİ
  10 Eylül 2020 / 13 Eylül 2020
 • UÇUŞ TARİHİ
  21 Eylül 2020 / 31 Ekim 2020
QR kodu okut, uygulamayı anında cebine indir! Uygulamayı anında cebine indir! Seyahatinin tüm adımlarını tek ekrandan kolayca yönet.

Bedava Bilet Kazanım Koşulları:

·        Bedava Bileti Kazanmak İçin Kampanya Katılım Tarihi: 10 – 13 Eylül 2020 (Türkiye yerel saatine göre 10 Eylül 2020 saat 00:00’dan itibaren 13 Eylül 2020 saat 23:59’a kadar www.flypgs.com veya Pegasus mobil uygulaması üzerinden satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir).

·        Bedava bilet kazanmak için 21 Eylül - 31 Ekim 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek yurt içi uçuşlar için bilet satın alınmalıdır.

·        Kampanya tarihlerine uygun olarak biletlenen yurt içi uçuşlarından, yurt içi uçuşlarında geçerli olacak bedava bilet şifresi kazanılacaktır.

·        Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşları kampanya kapsamında değildir.

·        21 Eylül - 31 Ekim 2020 uçuş dönemi için kampanyaya sunulmuş olan koltuk adedi sınırlı olup 1.910.000 adettir.

·        Bir misafir farklı PNR’lar altında satın aldığı biletler için kampanya kurallarını karşıladığı ölçüde birden fazla bedava bilet hakkı elde edebilir.

·        Tek yön veya gidiş dönüş uçuşlarda PNR’da yer alan her bir kişi kampanya kurallarını karşıladığı ölçüde birer adet tek yön bedava bilet şifresine hak kazanacaktır. Örneğin İstanbul S.Gokcen – İzmir – İstanbul S. Gökçen uçak bileti satın alımında PNR’daki her bir yolcu için 1 adet tek yön bedava bilet şifresi kazanılacaktır.

·        Bağlantılı uçuşlarda yapılan iki veya daha fazla uçuş için sadece bir uçuş parkurundan bedava bilet şifresi kazanılır. Örneğin Denizli İstanbul S.Gökçen - Adana uçak bileti satın alımından bir adet tek yön bedava bilet şifresi kazanılacaktır.

·        Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir. Pegasus BolBol üyelik numarasında geçen cep telefonu numarasından farklı bir numara girilmesi halinde kampanyadan faydanılamaz.

·        Henüz Pegasus BolBol üyesi olmayan misafirlerimiz kampanya süresi içinde Pegasus BolBol üyesi olarak kampanya kurallarına uygun biletleme yaptıkları takdirde kampanyadan faydalanabilir.

·        Kampanya 2 yaş ve altındaki bebek misafirlerimizi kapsamamaktadır. 2 yaş üzeri çocuk misafirlerimiz 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyelik oluşturarak kampanyadan faydalanabilir ve bedava bilet şifresi kazanabilir. 

·        Şifreler biletlemeyi takip eden 72 saat içerisinde bilet satın alınırken belirtilen iletişim bilgilerinde yer alan e-posta adresine gönderilecektir.

·        E-posta adresi yanlış yazıldığı için gönderilen şifre kendisine ulaşmayan misafirlerimize tekrar şifre gönderimi yapılmayacak olup Pegasus’un bundan doğan hiçbir sorumluluğu yoktur. Bu sebeple bilet satın alırken doğru e-posta adresi ve gerekli diğer bilgileri yazdığınızdan emin olmalısınız.

·        Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

·        Bedava bilet hakkı, şifre gelmeden önce hak kazanımını sağlayan ana bilette değişiklik, açığa alma veya iptal işlemi yapılması durumunda kullanılamaz ve kampanyadan faydalanma hakkı sona erer. Misafir böyle bir durumda kendisine verilen bedava bilet hakkını kaybeder ve kendisine kampanya şifresi iletilmez.

·        Bedava bilet hakkı, şifre geldikten sonra hak kazanımını sağlayan ana bilette misafir tarafından iptal, değişiklik veya açığa alma işlemlerinin yapılması durumunda kaybedilir. Pegasus tarafından yapılan iptal veya değişiklik işlemlerinde şifre hak kaybı olmayacaktır.

·        Bedava bilet şifresi biletlendikten sonra, hak kazanımını sağlayan ana biletin iptal edilmesi durumunda, ana bilete ilgili ücret sınıfına göre tam ceza uygulanır.

·        Bedava bilet şifresi biletlendikten sonra, hak kazanımını sağlayan ana bilette değişiklik yapılması durumunda, ana biletle yeni oluşturulacak uçuş arasındaki ücret farkı tahsil edilir.

·        Bedava biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kar amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmeye, kullanılmaya, satılmaya veya paylaşılmaya çalışılması durumunda şifreler derhal iptal edilerek ilgililer hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

·        BolPuan ile satın alınan biletlerden de şifre kazanılabilir.

·        Kampanya farklı satış ve puan kampanyaları ile birleştirilemez.

·        İptal ve iade – değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.

·        Kampanya kapsamında bedava bilet için uçuş tarihleri, hariç tutulan tarihler dışında 1 Kasım 2020 - 27 Mart 2021 tarihleri arasında olup,  mücbir sebep dahil olmak üzere herhangi bir sebeple bu tarihler arasında  bedava biletle uçuş gerçekleştirilmediği ve/veya gerçekleştirilemediği takdirde bedava bilet hakkı kaybedilir ve başka bir tarih aralığı için biletleme yapılmaz. Misafirler bedava bilet hakkını kullanırken bu durumu bilerek ve kabul ederek kampanyaya katılmakta olup, belirtilen tarih aralığında uçuşlar herhangi bir sebeple gerçekleştirilemezse başka tarihler için hiçbir talepte bulunamaz, söz konusu uçuşlar başka bir tarihe ertelenemez.

Bedava Bilet Kullanımı:

·        Bedava bilet şifresi www.flypgs.com ve mobil uygulama üzerinden yapılacak biletlemelerde kullanılabilir.

·        Bedava bilet şifresi yurt içi uçuşlar için geçerlidir.

·        Bedava bilet şifresi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti uçuşlarında kullanılamaz

·        Bedava bilet şifresi 1 Kasım 2020 - 27 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacak (aşağıda belirtilen tarih aralıkları hariç olmak üzere) tek yön, direkt uçuşlar için kullanılabilir.

·        Bedava bilet (31 Aralık 2020-4 Ocak 2021) ve (22 Ocak-8 Şubat 2021) tarih aralıkları için kullanılamaz.

·        Bedava bilet şifresi Pegasus BolBol üyeliğiyle yapılacak olan biletlemelerde geçerli olacaktır.

·        2-12 yaş arası olan ve 18 yaşından büyük bir üyemiz üzerinden bağlı üyeliği bulunan çocuk misafirlerimizin biletlemeleri PNR’da bir yetişkin bulunması durumunda flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması üzerinden yapılabilir. 2-12 yaş arası misafirlerin biletlemesini PNR’da bir yetişkin olmadan yapabilmek için Çağrı Merkezimize 0888 228 12 12 numarasından ulaşılması gerekmektedir.

·        Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlemek için PNR’da tek yön uçuş bulunmalıdır. Gidiş-dönüş veya bağlantılı uçuş seçilerek ödeme aşamasına gelindiğinde kampanyadan faydalanılamaz.

·        Bedava biletinizi uçuş yapmak istediğiniz tarihten en geç 15 gün öncesine kadar almanız / biletlemenizi yapmanız gerekmektedir. Bedava biletin şifresi ile biletleme yapılabilecek son gün 12 Mart 2021’dir. Bu tarihe kadar biletleme yapılmaması halinde bedava bilet hakkı kaybedilir.

·        Bedava bilet sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

·        Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlenirken PNR’da birden fazla kişi bulunması durumunda indirim tek kişiye uygulanacaktır. Elinde birden fazla şifresi olan birden fazla kişi şifre ile bedava bilet almak isterse, rezervasyonlarını ve satın alma işlemlerini farklı PNR numarası üzerinden gerçekleştirmelidir.

·        Bedava bilet şifresi yurt içi uçuşlarda Eko paket satın alımında kullanılabilir. Bunun dışında eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

·        Şifreler iletildiği gün itibariyle yukarıda belirtilen tarihe kadar kullanılabilir. Her şifre tek kullanımlıktır.

·        Bedava bilette iptal, iade ve değişiklik yapılamaz ancak bedava bilet şifrenizi kullanarak biletleme yaptığınız uçuş Pegasus’tan kaynaklı sebeplerle iptal edilirse, ücretsiz çağrı merkezimiz 0850 399 17 01’i arayarak tekrar biletleme yapabilirsiniz.

·        Kampanya farklı satış ve puan kampanyaları ile birleştirilemez.

·        Pegasus kampanya kurallarında dilediği zaman tek taraflı olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya kurallarında Pegasus tarafından yapılacak herhangi bir değişiklik sonucunda kazanılmış hak iddiası dahil hiçbir talepte bulunulamaz.

Biletleme işlemi bu kurallara uygun şekilde oluşturulup ödeme sayfasına gelindiğinde;

·        Bedava bilet şifrenizi, ödeme sayfasında “kampanya kullan” altında yer alan “kod girmek istiyorum” alanına, yazdıktan sonra kampanyayı uygula butonuna basarak kullanabilirsiniz.

Yukarı Yukarı