İnsan Kaynakları Politikamız


Biz her şeyden önce Pegasus’ta çok değer verdiğimiz aile ve arkadaşlık ortamını daha da güçlendirmek için varız. Tüm aile bireylerimizin demokratik bir ortamda, yüksek motivasyonla, hedef birliği yaparak, ekip dayanışması içinde çalışmasını hedefliyoruz.

“Sürekli Gelişim”, “Uyum Sağlamak”, “Olumlu İş İlişkileri Oluşturmak”, “Sonuç Odaklı Olmak” ise bizi biz yapan ve tüm aile bireylerimizden beklediğimiz yetkinliklerimiz. Performans sistemimiz, ücret yönetimimiz, sosyal olanaklarımız, sunduğumuz gelişim fırsatları ve kariyer planlamamız ile aile bireylerimizi sürekli destekliyoruz
Birimlerimiz

Kabin : Uluslararası ve ulusal mevzuatlar çerçevesinde, misafirlerimizin, uçak içerisindeki emniyet ve konforunu sağlamaktan sorumludur.

Kabin Hizmetleri, Kabin Memuru olarak çalışanlarına, dünyanın farklı noktalarına seyahat etme, farklı kültürleri tecrübe etme, sürekli gelişim gibi eşsiz deneyimler sunar.

Pegasus Havayolları’nda Kabin Ekiplerimiz, genç, dinamik, sorumluluk sahibi, Kabin Memurluğunu meslek değil bir yaşam biçimi olarak benimsemiş aile bireylerinden oluşmaktadır

Kokpit: Uluslararası Sivil Havacılık Mevzuatları’na uygun, uçuş eminiyetini maksimumda tutmayı ve misafirlerimize konforlu bir seyahat deneyimi sunmayı hedefleyen ekibimizdir.

Yer İşletme: Misafirin havalimanına girdiği andan itibaren uçuşunu gerçekleştirip havalimanından çıkana kadar gerçekleşen tüm süreçlerin gerçekleştirilmesi için çalışır.

Pegasus Havayolları uçaklarına yerde emniyetli ve kalite hizmet verilmesini sağlar.Yer operasyonunu Pegasus Hava Yolları Güvenlik politikası, ulusal ve uluslararası düzenlemeler doğrultusunda güvenli, kaliteli, çevre ve iş sağlığına uygun olarak gerçekleştirir.

Teknik : Pegasus ve anlaşmalı operatörlerin filosundaki uçakların, sürekli uçuşa elverişli olacak şekilde bakımlarının yönetimini ve uygulanmasını sağlar. Tüm faaliyetlerini SHGM yönetmelik ve talimatlarına, ulusal ve uluslararası havacılık kurallarına, üretici firma önerilerine ve şirket prosedürlerine göre gerçekleştirir.
Teknik Genel Müdür Yardımcılığı bünyesinde iki direktörlük yer almaktadır:

CAMO Part M Direktörlüğü: Pegasus filosunun teknik olarak uçuşa elverişliliğinin devamlılığını sağlar. Direktörlük altında Mühendislik, Üretim Planlama & Kontrol, Üs Bakım, Teknik İkmal, Teknik Anlaşmalar, Uçuşa Elverişlilik Kontrol Müdürlükleri faaliyet göstermektedir.

AMO Part-145 Direktörlüğü: Onaylı bakım kuruluşu olarak bakım hizmeti üretir ve uygular. Direktörlük altında Hat Bakım, MCC, Teknik Eğitim, Teknik Depolar Müdürlükleri faaliyet göstermektedir.

Genel Müdürlük : Ana operasyonlarımıza destek olan tüm idari birimlerimiz Genel Müdürlük lokasyonumuzda görev almaktadır.

  • IT
  • Emniyet Yönetimi & Kalite
  • Destek Hizmetleri
  • İnsan Kaynakları
  • Mali İşler
  • Ticaret
  • İç Denetim
  • Yatırımcı İlişkileri
  • Güvenlik 
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.