SAYFA BAŞINA DÖN

İnsan Kaynakları Politikamız


Pegasus İnsan Kaynakları olarak hedefimiz: Pegasus ‘un başarısını sürdürülebilir kılmak ve daha da ileri noktaya taşımak amacıyla adil, şeffaf, duyarlı, yenilikçi insan kaynakları stratejileri geliştirmek ve bunları hayata geçirmektir.

Pegasus İnsan Kaynakları stratejimiz; faaliyet gösterilen havacılık sektöründe herkesin çalışmak istediği bir şirket olmaktır.

Bu stratejiyi gerçekleştirmek için:  • Sektöre özgü dinamikleri göz önünde bulundurarak; segmente edilmiş,  çözüm odaklı insan kaynakları uygulamaları tasarlar ve hayata geçiririz.
  • İşgücü ihtiyacının belirlenmesinden, aile bireylerimizin Pegasus’ taki çalışma hayatı süresince deneyimlediği, tüm insan kaynakları sistem ve süreçlerinde ana prensiplerimiz; Sürekli gelişim, yüksek performansa teşvik etme ve ödüllendirmedir.
  • Çalışan gelişimi yaklaşımımıza paralel olarak performans değerlendirme sürecimiz yılda bir defa genel değerlendirme ve ara değerlendirmeler olmak üzere hedeflerimize dayalı olarak ölçülür ve performans değerlendirme sonuçlarına göre, aile bireylerimizin, gelişim, ücretlendirme ve kariyer planlarına etki eder. 
  • Yüksek potansiyele sahip çalışanların, Pegasus ailesine kazandırılması ve yönetim kadroları için geliştirilmesini hedefleriz.
  • Kendi yöneticilerini yetiştirmeyi hedeflemiş bir kurum olarak aile bireylerimizin gelişimlerini takip eder, Pegasus içerisinde yatay ve dikey kariyer olanaklarını aile bireylerimizle paylaşırız.
  • Adil, şeffaf ve rekabetçi ücretlendirme sistemleri, şirket hedefi ve bireysel hedef bazlı performans odaklı yaklaşım ile aile bireylerimizi katma değer oranında ödüllendirmeyi hedefleriz.
  • Doğru ve etkin iş gücü ihtiyaçlarını belirleyerek, işin içeriğine  dayalı bir iş değerleme sistemi ile verimli organizasyon yönetimi, doğru norm kadro planlamaları yapmayı hedefleriz.
  • Potansiyeli açığa çıkaran, eğitim ve gelişim fırsatları ile destekleyen kariyer planlama uygulamamız ile doğru insana doğru yatırımı yapmak önceliğimizdir.
  •  İnsan Kaynakları olarak aile bireylerimizi Pegasus’ taki çalışma hayatları boyunca dinleyerek potansiyel ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiriz.
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.