tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz Ankara Bağdat Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç

Ankara Bağdat Hava Durumu

Gün
Min
Maks
 
Pzt
27ºC
38ºC
Pzt
Sal
29ºC
41ºC
Sal
Çar
32ºC
43ºC
Çar

 

Kalkış havalimanı: Ankara Esenboğa Havalimanı
Varış havalimanı: Bağdat Uluslararası Havaalanı
Ankara – Bağdat uçuş süresi: 2 saat 30 dakika

KALKIŞ : Ankara

İstanbul, İzmir, Bodrum, Antalya, Lefkoşa, Köln, Viyana, Erbil gibi 15'ten fazla şehirden düzenlenen direkt uçuşlarımızla Ankara’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ankara seyahatiniz akabinde; Ankara kalkışlı, İstanbul aktarmalı uçuşlarla Türkiye’nin ve dünyanın pek çok özel rotasını ziyaret edebilirsiniz.   

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım 

Pegasus, İstanbul ve İzmir gibi pek çok şehirden Ankara Esenboğa Havalimanı arasında direkt uçuşlar gerçekleştirmektedir. Bunlar dışında Ankara Esenboğa Havalimanı aktarmalı yurt içi ve yurt dışı birçok uçuş düzenlenmektedir.   

Havalimanı şehir merkezinden 28 kilometre uzaklıkta yer alır.    

BelkoAir otobüsleri Havalimanı-AŞTİ (Ankara Şehirlerarası Otobüs Garı)-Kızılay güzergahında hizmet vermektedir ve şehir merkezine ulaşımda kullanılabilirler. Bunun yanında Havaş otobüsleri de havalimanı ve şehir merkezi arasında ulaşım sağlamaktadır. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksilerden de yararlanılabilir. Ankara ziyaretinizi planlarken araç kiralama hizmetinden yararlanarak daha konforlu bir seyahat yapabilirsiniz.    

Şehir içi Ulaşım 

Ankara’da toplu ulaşım raylı sistem, metro, otobüs ve minibüslerle sağlanmaktadır. Metro Kızılay ile Batıkent arasında ulaşım sağlar. Ankaray olarak bilinen hafif raylı sistem ise AŞTİ ile Dikimevi arasında ulaşım sağlamaktadır. Otobüs hatları Ankara’da oldukça gelişmiştir. Otobüs güzergahlarıyla Ankara’nın tüm semtlerine ulaşım rahatlıkla sağlanabilir. Otobüslerde kullanmak üzere AnkaraKart alınabilir.

VARIŞ : Bağdat

Pegasus Bağdat’a İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden aktarmalı ve direkt uçuşlar düzenlemektedir. İstanbul’dan Irak’ın en büyük havalimanı olan Bağdat Uluslararası Havalimanı’na uçuşlar ortalama 3 saat sürmektedir. Avrupa şehirleri ve Türkiye’deki diğer şehirler üzerinden İstanbul aktarmalı olarak uçuşlar düzenlenir. Bağdat üzerindense 42 farklı destinasyona ulaşım sağlanır.   

Bağdat Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım 

Bağdat Uluslararası Havalimanı şehir merkezinden 16 km uzaklıktadır.  

Havalimanından şehir merkezine ulaşımda teksilerden yararlanılmaktadır. Taksimetre uygulamasının olmadığı şehirde gideceğiniz lokasyona göre taksiciyle fiyatta anlaşmanız gerekmektedir. Aynı zamanda taksileri diğer yolcularla ortak kiralama imkânınız da bulunmaktadır.   

Pegasus araç kiralama sayfasını ziyaret ederek, dilediğiniz aracı kiralayabilir, seyahatinizi en başından konforlu kılabilirsiniz.  

Şehir içi Ulaşım 

Bağdat’ta turistler için en ideal ulaşım aracı taksidir. Havalimanı ve şehir içinde taksileri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun dışında şehirde toplu ulaşım ne yazık ki gelişmemiş olduğu için kullanılamamaktadır. 

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ucuz Bağdat bileti nasıl bulurum?

Düzenlediğimiz özel kampanya ve indirimleri takip ederek daha ucuza Bağdat uçak bileti bulmanız mümkün. BolBol üyeliği sayesinde kampanya ve indirimleri daha rahat takip edebilir ve fırsatları kaçırmadan ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Daha önceden ziyaretinizi planlayarak da ucuz uçak bileti bulmanız mümkün.

Ankara Bağdat uçuşları kaç saat sürmektedir?

Ankara – Bağdat arası uçuşlar yaklaşık 2 saat 30 dakika sürmektedir.

İstanbul – Bağdat uçuşu kaç saat sürmektedir?

İstanbul – Bağdat arası uçuşlar yaklaşık 3 saat sürmektedir.

Bağdat’ı neden ziyaret etmeliyim?

Bağdat kültür gezisi için harika bir destinasyondur. Mezopotamya’nın kültürel zenginliklerine tanıklık etmek ve günümüze olan etkilerini görmek isteyenler mutlaka Bağdat’ı ziyaret etmek isteyeceklerdir. Sümerler, Babiller, Asurlular gibi uygarlıklara ev sahipliği yapmış coğrafyaya da İslam ve Arap kültürünü de deneyimleme imkânı bulacaksınız. Orta Doğu mutfağını keşfetmek için de harika bir başlangıç olacaktır.

Bağdat seyahati için ideal dönem nedir?

Bağdat’ı ziyaret etmek için en ideal dönem sonbahar ya da kış ayları olacaktır. Çöl iklimi sebebiyle yazlar çok sıcak ve kurak geçer ancak kış aylarında ılıman bir iklim görülür. Yağış oranları da kış ve sonbahar aylarında oldukça düşüktür.

Bağdat’ı gezmek için kaç gün konaklamalıyım?

Bağdat’ı gezmek için 3-4 günlük bir seyahat yeterli olacaktır.

Bağdat güvenli bir şehir mi?

Şehirde terör saldırıları olabildiği için güvenli bölgeleri seyahat edeceğiniz zaman diliminde önceden incelemeniz ve seyahatinizi buna göre planlamanız oldukça önemlidir. Şehirdeki gezi planlarınızı gündüz saatlerinde yapmanızda yarar vardır.

Bağdat pahalı bir şehir mi?

Bağdat alışveriş ve konaklama için uygun fiyatlı seçeneklere sahiptir.

Yukarı Yukarı