tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz Ankara Erbil Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç
Kalkış havalimanı: Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB)
Varış havalimanı: Erbil Havalimanı (EBL)
Ankara - Erbil uçuş süresi: 2 saat

KALKIŞ : Ankara

İstanbul, İzmir, Bodrum, Antalya, Lefkoşa, Köln, Viyana, Erbil gibi 15'ten fazla şehirden düzenlenen direkt uçuşlarımızla Ankara’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ankara seyahatiniz akabinde; Ankara kalkışlı, İstanbul aktarmalı uçuşlarla Türkiye’nin ve dünyanın pek çok özel rotasını ziyaret edebilirsiniz.   

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım 

Pegasus, İstanbul ve İzmir gibi pek çok şehirden Ankara Esenboğa Havalimanı arasında direkt uçuşlar gerçekleştirmektedir. Bunlar dışında Ankara Esenboğa Havalimanı aktarmalı yurt içi ve yurt dışı birçok uçuş düzenlenmektedir.   

Havalimanı şehir merkezinden 28 kilometre uzaklıkta yer alır.    

BelkoAir otobüsleri Havalimanı-AŞTİ (Ankara Şehirlerarası Otobüs Garı)-Kızılay güzergahında hizmet vermektedir ve şehir merkezine ulaşımda kullanılabilirler. Bunun yanında Havaş otobüsleri de havalimanı ve şehir merkezi arasında ulaşım sağlamaktadır. Havalimanında 24 saat hizmet veren taksilerden de yararlanılabilir. Ankara ziyaretinizi planlarken araç kiralama hizmetinden yararlanarak daha konforlu bir seyahat yapabilirsiniz.    

Şehir içi Ulaşım 

Ankara’da toplu ulaşım raylı sistem, metro, otobüs ve minibüslerle sağlanmaktadır. Metro Kızılay ile Batıkent arasında ulaşım sağlar. Ankaray olarak bilinen hafif raylı sistem ise AŞTİ ile Dikimevi arasında ulaşım sağlamaktadır. Otobüs hatları Ankara’da oldukça gelişmiştir. Otobüs güzergahlarıyla Ankara’nın tüm semtlerine ulaşım rahatlıkla sağlanabilir. Otobüslerde kullanmak üzere AnkaraKart alınabilir.

VARIŞ :

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Pegasus Ankara Erbil uçak biletini nasıl bulurum?

En ucuz Ankara-Erbil uçak biletini bulmak Pegasus’ta artık çok kolay. flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşları listeleyerek ve "Takvim/Grafik" görünümünü kullanarak en uygun uçak bileti fiyatının olduğu tarihi kolayca bulabilir, en uygun Ankara-Erbil uçak biletini alabilirsiniz.

Ankara - Erbil arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?

Ankara-Erbil güzergahı için en uygun uçak bileti fiyatlarını bulmak için erken rezervasyon yapmak en iyi yöntemdir. Seyahat tarihlerinizden birkaç ay önce biletinizi alarak avantajlı fiyatlar elde edebilirsiniz.

Ankara Esenboğa Havalimanı ve Erbil Havalimanı aktarmasız uçak bileti var mı?

Evet, Pegasus Hava Yolları Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan Erbil Havalimanı'na doğrudan uçuşlar sunmaktadır. Aktarmasız uçuş seçenekleri için Pegasus'un uçuş programına bakabilirsiniz.

Haftalık kaç Ankara Esenboğa - Erbil uçuşu var?

Pegasus Hava Yolları, Ankara Esenboğa-Erbil güzergahında haftada 7 sefer düzenlemektedir. Bu uçuş sayısı, mevsim ve talebe göre değişebilir.

En yakın Ankara Esenboğa Havalimanı ve Erbil Havalimanı en ucuz uçak bileti hangisi?

Ankara Esenboğa Havalimanı ve Erbil Havalimanı arasındaki en uygun uçak bileti fiyatlarını bulmak için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesini veya mobil uygulamasını kullanarak farklı tarihlerdeki seçenekleri karşılaştırabilirsiniz.

Ankara Esenboğa Erbil gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları nedir?

Ankara Esenboğa-Erbil arası gidiş-dönüş uçak biletlerinin fiyatları, seçilen tarih ve kampanyalara göre değişebilir. En güncel fiyatları Pegasus Hava Yolları'nın web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Ankara Erbil arası uçakla kaç saat?

Ankara Erbil arası uçak yolculuğu yaklaşık 2 saat sürmektedir.

Ankara Erbil arası uçuşlarda hangi havalimanları kullanılmaktadır?

Ankara Erbil arası uçuşlarda Pegasus Hava Yolları olarak Ankara Esenboğa Havalimanı ve Erbil Havalimanı'nı kullanmaktayız.

Yukarı Yukarı