tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz İstanbul Kahramanmaraş Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç

İstanbul Kahramanmaraş Hava Durumu

Gün
Min
Maks
 
Pzt
18ºC
31ºC
Pzt
Sal
19ºC
32ºC
Sal
Çar
19ºC
33ºC
Çar
Kalkış havalimanı: Sabiha Gökçen Havalimanı
Varış havalimanı: Kahramanmaraş Uluslararası Havalimanı
İstanbul– Kahramanmaraş uçuş süresi: 1 saat 40 dakika

KALKIŞ : İstanbul

110’dan fazla uçuş noktası üzerinden İstanbul’a direkt uçuşlar gerçekleşmektedir. Türkiye ve Avrupa, Asya, Afrika kıtalarındaki pek çok ülkeden Pegasus direkt uçuşları ile İstanbul’a seyahat edebilirsiniz.

Ucuz uçak bileti için seyahat tarihinden birkaç ay öncesinden bilet fiyatlarını kontrol etmeniz, ucuz fırsatlara denk gelmenizi sağlayabilir. 

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım 

İstanbul bilindiği üzere oldukça büyük bir şehir olduğu için havalimanından gitmek istediğiniz semtin merkezine ulaşım sağlayabilmek adına aktarma yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Otobüs ile Taksim ve Kadıköy gibi semtlerin merkezine tek vasıta ile ulaşabiliyorsunuz. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan SG-1, E-10 ve E-11’e binerek Kadıköy, SG-2 ile Taksim merkeze gidebiliyorsunuz.

Metro ile Ulaşım

Uzun zamandır merakla beklenen Pendik (Tavşantepe) - Sabiha Gökçen Metro hattı 2 Ekim 2022 tarihinde açıldı. Kadıköy - Pendik metrosu 4 durak daha uzatılarak havalimanının içine direkt ulaşım sağlandı. Yeni metro hattı, havaalanına hızlı bir ulaşım imkanı sunmanın yanı sıra diğer metrolara ve toplu taşımalara entegre bir şekilde hayata geçirildi. Böylece yolcular için çok sayıda aktarma noktası ve diğer toplu taşımalara geçiş yapma imkanı doğdu.

Sabiha Gökçen Metro hattından Anadolu ve Avrupa yakasındaki bölgelere erişebilmek için tercih edebileceğiniz birçok aktarma seçeneği mevcuttur. Metrodan yapacağınız aktarmalarla şehrin çoğu bölgesine trafik problemini yaşamadan kısa sürede ulaşabilirsiniz. Metro hattındaki duraklardan metrobüs, Marmaray, otobüs ve vapur gibi toplu taşımalara geçiş yapabilirsiniz. Aktarma yapabileceğiniz toplu taşımalar ve duraklardan bazıları şunlardır:

 • Ayrılık Çeşmesi durağından Marmaray’a aktarma yapabilirsiniz. Bu durakta inerek ayrıca otobüs ve minibüslere de ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Ünalan durağından metrobüse geçiş yapabilirsiniz. Böylece İstanbul’un iki yakasına da ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Kadıköy durağında inerek otobüs, minibüs ve vapur gibi çok sayıda toplu taşıma alternatifini kullanabilirsiniz.

Havabüs ve Havaş ile Ulaşım

İstanbul'un belli noktalarına ulaşmanızı sağlayan Havabüs ve Havaş otobüs servislerine gelen yolcu terminal çıkışlarından binerek de gideceğiniz noktaya ekonomik bir şekilde varabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Taksi ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan ulaşım için şehirde yer alan Uber, BiTaksi, Zuppin gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Ayrıca havalimanı çıkışında bekleyen taksileri de tercih edebilirsiniz.  

Terminalde belirle noktalarda yer alan araç kiralama bürolarından kendinize araç temin ederek de seyahatiniz boyunca daha rahat bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. 

Şehir İçi Ulaşım

İstanbul’da hem kara yolu hem de deniz yoluyla şehir içi ulaşım gerçekleştiriliyor. Şehirde, otobüs, minibüs, metrobüs, metro, tramvay ve feribot ile her yere kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Yerel halkın ulaşımda kullandığı İstanbul Kart, tüm ulaşım araçlarında kullanıma uygundur. Bu biletleri şehir dışından veya başka bir ülkeden şehri ziyarete gelen turistlerde satış noktalarından temin ederek kullanabilir. 

VARIŞ : Kahramanmaraş

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Kahramanmaraş Havalimanı direkt uçuşu yaklaşık 1 saat 45 dakika sürer. 

Pegasus ile Kahramanmaraş Havalimanı’ndan yurt içinde yalnızca İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na direkt uçuş yapılır. İstanbul bağlantılı olarak Kahramanmaraş’tan yurt içinde 12, yurtdışında ise 36 merkeze Pegasus ile uçuş sağlanır.

Pegasus’un dönemsel olarak düzenlediği kampanya ve promosyonları takip ederek bütçenize uygun fiyatlarla bilet satın alabilirsiniz. 

Kahramanmaraş Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta bulunan Kahramanmaraş Havalimanı, kentin tek havalimanıdır. Kahramanmaraş Havalimanı’ndan şehir merkezine taksiler ve büyükşehir belediyesinin sağladığı otobüs seferleri ile yaklaşık 15 dakikada ulaşılabilir.

Havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayan belediye otobüsleri uçakların kalkış ve varış saatlerine entegre olarak hareket eder. 

Pegasus araç kiralama hizmeti sayesinde önceden araç kiralanarak da Kahramanmaraş şehir merkezine hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür.

Şehir içi Ulaşım 

Kahramanmaraş’ta şehir içi ulaşım, minibüsler, taksiler ve belediye otobüsleriyle gerçekleştirilir. Belediye otobüslerinde geçerli olan ve “Kahramankart” adı verilen ulaşım kartı ile şehir içi toplu taşımada ödeme kolaylığı ve indirim sağlanır. Kahramankart, Kahramanmaraş’ın bir çok farklı noktasında bulunan bayilerden ve Büyükşehir belediyesi tarafından yetkilendirilmiş bazı işyerlerinden temin edilebilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Pegasus İstanbul Kahramanmaraş uçak biletini nasıl bulurum?

En ucuz İstanbul Kahramanmaraşuçak biletini bulmak Pegasus’ta artık çok kolay. flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşları listeleyerek ve "Takvim/Grafik" görünümünü kullanarak en uygun uçak bileti fiyatının olduğu tarihi kolayca bulabilir, en uygun İstanbul Kahramanmaraş uçak biletini alabilirsiniz.

İstanbul Kahramanmaraş arası uçakla kaç saat?

İstanbul Kahramanmaraş arası uçak yolculuğu yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir.

İstanbul Kahramanmaraş arası uçuşlarda hangi havalimanları kullanılmaktadır?

İstanbul Kahramanmaraş arası uçuşlarda Pegasus Hava Yolları olarak Kahramanmaraş Uluslararası Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nı kullanmaktayız.

Yukarı Yukarı