tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

 İhtiyacın Olanı Ödeme Özgürlüğü Bende

İhtiyacın Olanı Ödeme Özgürlüğü Bende

Dilediğin gibi uçma özgürlüğü bende


Benimle farklı yerlere farklı farklı insanlar uçar. Uçakta acıkan da var gittiği yerde yemek isteyen de. ‘’Benim yüküm çok’’ diyen de var çantasını kapıp giden de. Cam kenarından başka koltukta oturmak istemeyen de. Seyahat planı sürekli değişen, esnek bilet isteyen de. E ihtiyaçlarımız bu kadar farklıyken neden ödediğimiz ücret aynı olsun ki?

Bendeki sistem: Sen nasıl istersen

Yani ben sana dilediğin yere dilediğin gibi uçma imkanı veriyorum. Bu sayede senin için uygun bilet ücreti ödemeni sağlıyorum.

Yalnızca yediğini ödeme özgürlüğü bendeBenimle uçarken şöyle güzel bi’ yemek yemek ister misin? Belki istersin belki de uçağa tok binersin. Hiç yemeyeceksen hiç ödemezsin. Acıkınca da Pegasus Cafe menümden istediğini seçersin.

Yani uçuş boyunca karnın acıkmazsa veya yemek istemezsen o yemeğin parası sen daha bilet alırken senden kesmem. Sen uçakta istersen ye diye ben sana bu seçeneği sunuyorum. Böylece kimsenin yediğini içtiğini de sana ödetmiyorum.

  

Taşıdığın kadar bagajı ödeme özgürlüğü bende

Gittiğin yere ekstra bagajla gitmiyorsan o bagajı sana ödetmiyorum. Bu seçeneği de sen daha biletini alırken sana sunuyorum. Yani ister bagajın olsun ister olmasın senden direkt bagaj ücreti almıyorum. Böylece başkalarının yükü de sana yük olmuyor.

Herkese göre paketler bende“Benim seyahat ederken ihtiyaçlarım belli!” her seferinde ne kadar bagaj taşıyacağımı, ne yiyeceğim, koltuk seçip seçmeyeceğimi biliyorum diyorsan. Çözüm bende! Sen ihtiyaçlarını kendin belirle diye ihtiyacın olabilecek her türlü paket bende var. Süper Eko Paket, Eko Paket, Avantaj Paket ve Business Flex Paket’ten sana en uygun olanı seç, uçuşunu ihtiyaçlarına göre şekillendir. Böylece benimle uçmanın avantajlarından dilediğince yararlan. Uçuş paketlerimi buradan inceleyebilirsin.


Flex’le esnek seyahat özgürlüğü bende

Pegasus Flex ile bilet seçiminde çok daha özgürsün! Satın alma işlemi sırasında biletine ekleyebileceğin Pegasus Flex, satın aldığın bilete esneklik kazandıran bilet değiştirme ve uçuşunu iptal edebilme hakkıdır.

Kısacası Pegasus olarak kullanmadığın hiçbir hizmetin ücretini senden almıyorum. Aksine sana kendine uygun olanı seçme imkanı sunuyorum. Bu yüzden uygun fiyatlar ve uygun seçeneklerle sana en uygun uçuşu sunuyorum.

HADİ O ZAMAN,

SEN YETER Kİ UÇMAK İSTE SADECE İHTİYACIN OLANI ÖDEME ÖZGÜRLÜĞÜ BENDE.

 

 

Yukarı Yukarı