Dilediğin gibi uçma özgürlüğü bende


Benimle farklı yerlere farklı farklı insanlar uçar. Uçakta acıkan da var gittiği yerde yemek isteyen de. ‘’Benim yüküm çok’’ diyen de var çantasını kapıp giden de. Cam kenarından başka koltukta oturmak istemeyen de. Seyahat planı sürekli değişen, esnek bilet isteyen de. E ihtiyaçlarımız bu kadar farklıyken neden ödediğimiz ücret aynı olsun ki?

Bendeki sistem: Sen nasıl istersen

Yani ben sana dilediğin yere dilediğin gibi uçma imkanı veriyorum. Bu sayede senin için uygun bilet ücreti ödemeni sağlıyorum.

Yalnızca yediğini ödeme özgürlüğü bendeBenimle uçarken şöyle güzel bi’ yemek yemek ister misin? Belki istersin belki de uçağa tok binersin. Hiç yemeyeceksen hiç ödemezsin. Acıkınca da Pegasus Cafe menümden istediğini seçersin.

Yani uçuş boyunca karnın acıkmazsa veya yemek istemezsen o yemeğin parası sen daha bilet alırken senden kesmem. Sen uçakta istersen ye diye ben sana bu seçeneği sunuyorum. Böylece kimsenin yediğini içtiğini de sana ödetmiyorum.

 

Taşıdığın kadar bagajı ödeme özgürlüğü bende

Gittiğin yere ekstra bagajla gitmiyorsan o bagajı sana ödetmiyorum. Bu seçeneği de sen daha biletini alırken sana sunuyorum. Yani ister bagajın olsun ister olmasın senden direkt bagaj ücreti almıyorum. Böylece başkalarının yükü de sana yük olmuyor.

Herkese göre paketler bende“Benim seyahat ederken ihtiyaçlarım belli!” her seferinde ne kadar bagaj taşıyacağımı, ne yiyeceğim, koltuk seçip seçmeyeceğimi biliyorum diyorsan. Çözüm bende! Sen ihtiyaçlarını kendin belirle diye ihtiyacın olabilecek her türlü paket bende var. Süper Eko Paket, Eko Paket, Avantaj Paket ve Business Flex Paket’ten sana en uygun olanı seç, uçuşunu ihtiyaçlarına göre şekillendir. Böylece benimle uçmanın avantajlarından dilediğince yararlan. Uçuş paketlerimi buradan inceleyebilirsin.


Flex’le esnek seyahat özgürlüğü bendePegasus Flex ile seyahat planın değişse de biletini cezasız değiştirirsin. Flex ile aldığın bileti istediğin tarihteki bir biletle ceza ücreti ödemeden değiştirir; eğer bilet ücretleri arasında fark varsa yalnızca biletler arasındaki fiyat farkını ödersin.

Kısacası Pegasus olarak kullanmadığın hiçbir hizmetin ücretini senden almıyorum. Aksine sana kendine uygun olanı seçme imkanı sunuyorum. Bu yüzden uygun fiyatlar ve uygun seçeneklerle sana en uygun uçuşu sunuyorum.

HADİ O ZAMAN,

SEN YETER Kİ UÇMAK İSTE SADECE İHTİYACIN OLANI ÖDEME ÖZGÜRLÜĞÜ BENDE.

 

 

×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.