tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz Türkiye Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç

Dubai Türkiye Hava Durumu

Gün
Min
Maks
 
Paz
16ºC
26ºC
Paz
Pzt
14ºC
29ºC
Pzt
Sal
15ºC
31ºC
Sal
Para Para: Türk Lirası
Saat Saat: 11:26:54
Dil Dil: Türkçe
Kalkış havalimanı: Dubai Uluslararası Havalimanı (DXB)
Varış havalimanı: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Dubai - Türkiye uçuş süresi: 4 saat 45 dakika


Abu Dabi
Dubai
Resü'l Hayme
Sharjah

KALKIŞ : Birleşik Arap Emirlikleri

Birleşik Arap Emirlikleri’ne Pegasus uçuşları ile hesaplı ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul’dan hareket eden uçuşlar ile ülkenin önemli şehirlerine direkt olarak ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’nin farklı noktalarından İstanbul aktarmalı olarak Birleşik Arap Emirlikleri’ne gidebilirsiniz. Seyahatiniz için tercih edebileceğiniz direkt Birleşik Arap Emirlikleri uçuşları şu şekildedir:

 • Abu Dabi uçuşları
 • Dubai uçuşları
 • Sharjah uçuşları
 • Resü’l Hayme uçuşları

Birleşik Arap Emirlikleri’nde Ulaşım İmkanları

Havalimanlarından Şehir Merkezine Ulaşım

Birleşik Arap Emirlikleri’nde ulaşım seçenekleri bölgesel olarak farklılık gösterir. Bununla birlikte vardığınız tesislerdeki alternatifler ile şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Merkezden 30 km uzakta konumlanan Abu Dhabi havalimanından otobüs veya taksiyle gideceğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. 1. ve 2. terminal binalarından hareket eden otobüsler 24 saat hizmet verir. Daha hızlı bir ulaşım için ise lüks ve normal taksilerden birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca Pegasus’un araç kiralama hizmetinden rezervasyon yaptırarak konforlu bir yolculuk elde edebilirsiniz.

Şehir merkezine sadece 4 km uzaklıktaki Dubai havalimanında metro, otobüs ve taksi alternatifleri mevcuttur. Otobüsler diğer seçeneklere oranla daha karışık bir rotaya sahip olduğu için genel olarak yerel halk tarafından tercih edilir. Konforlu ve hızlı bir şekilde merkeze ulaşmak için Pegasus’un araç kiralama hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunan Sharjah havalimanından günün her saati otobüs veya taksiyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehrin farklı noktalarına giden otobüslere ek olarak terminale bağlı taksilerle kolayca merkeze varabilirsiniz. Bölgede geçirdiğiniz süre boyunca konforlu yolculuk etmek istiyorsanız Pegasus’un araç kiralama seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Merkezden 20 km uzakta konumlanan Ras Al Khaimah havalimanında çok sayıda ulaşım alternatifi yoktur. Terminaldeki taksilere ek olarak otellerin sunduğu taşıma hizmeti mevcuttur. Bununla birlikte Pegasus’un araç kiralama seçenekleriyle hızlı ve konforlu bir ulaşım fırsatı yakalayabilirsiniz.

Şehir İçi Ulaşım

Birleşik Arap Emirlikleri şehir içi ulaşım bakımından ziyaretçilerine farklı alternatifler sunar. Özellikle büyük şehirlerde toplu ulaşım ağı oldukça gelişmiştir.

Metro

Dubai ziyaretinizde metro kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kentin çok sayıda noktasına kolayca ulaşabileceğiniz metro hattı ile konforlu ve hesaplı bir yolculuk fırsatı yakalayabilirsiniz. Vagonların gelişmiş yapısı yolcularına birçok farklı özellik de sunar. Farklı fiyat kategorisine sahip, kadın ve çocuklar için özel hazırlanan vagonlardan sizin için ideal olanı tercih edebilirsiniz.

Otobüs

Ülkenin çoğu bölgesinde otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Özellikle Abu Dabi ve Dubai’de kentlerin önemli noktalarına kolayca ulaşabilirsiniz. Örneğin; Dubai’deki 8 ve 8A otobüsleriyle sahil şeridini gezebilirsiniz.

Taksi

Bölgesel olarak ulaşım seçenekleri farklılık gösterse de ülke genelinde taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde Toplu Ulaşım Kaça Kadar Sürer?

Toplu ulaşım hizmeti bölgesel olarak farklılık gösterir. Bununla birlikte özellikle büyük şehirlerde sabah 5 ile gece yarısı hizmet veren ulaşım alternatifleri bulabilirsiniz.

Turistler İçin Ulaşım Kartı Var Mı?

Birleşik Arap Emirlikleri seyahatinde kullanabileceğiniz çeşitli şehir kartları mevcuttur. Bu kartlar hesaplı ulaşım fırsatı sunar. Örneğin; Dubai’deki ulaşım hizmetlerinden yararlanmak için Nol Card temin etmeniz yeterlidir.

Birleşik Arap Emirlikleri Şehirler Arası Ulaşım

Birleşik Arap Emirlikleri şehirler arası ulaşım açısından çeşitli seçenekler mevcuttur. Emirlikler arasında seyahat etmek isteyenler için çok sayıda otobüs firması hizmet verir. Otobüsler sundukları hizmete göre farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Emirlikler arasında seyahat ederken araç kiralama seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Adana
Adıyaman
Ağrı
Alanya – Gazipaşa
Merzifon - Amasya
Ankara
Antalya
Batman
Bingöl
Bodrum - Muğla
Çorlu - Tekirdağ
Dalaman
Denizli
Diyarbakır
Edremit - Balıkesir
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Gaziantep
Giresun
Hatay
Hopa
Iğdır
İstanbul Fethiye
İstanbul Marmaris
İstanbul Mersin
İstanbul
İzmir
Kahramanmaraş
Kars
Kastamonu
Kayseri
Konya
Kütahya
Malatya
Mardin
Muş
Nevşehir İstanbul
Nevşehir
Ordu
Rize
Samsun
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Tokat
Trabzon
Van

VARIŞ : Türkiye

Pegasus ile Türkiye uçuşları ülke içi yaklaşık 40 noktaya ve şehre direkt olarak yapılıyor.

Karadeniz uçuşları Sinop, Artvin, Samsun, Giresun, Ordu, Amasya-Merzifon, Trabzon şehirlerine yapılan direkt seferlerle gerçekleşiyor.

Yazlık ve turistik birçok rotaya da direkt uçuşlar yapılıyor. Özellikle Ege uçuşları dahilinde İzmir, Muğla, Bodrum, Dalaman gibi turistik merkezlere birçok şehirden direkt gidilebiliyor. Ayrıca bu güzergahta Denizli ve Kütahya şehirleri de yer alıyor.

Turistik açıdan öne çıkan Akdeniz uçuşları da çok yoğun seferlerin yapıldığı güzergahlar arasında bulunuyor. Pegasus seferleri ile bu bölgedeki Antalya, Alanya, Kahramanmaraş, Antakya/Hatay ve Adana noktalarına aktarmasız ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Doğu Anadolu uçuşları ile direkt ulaşım sağlanan şehirler arasında ise Erzincan, Elazığ, Erzurum, Ağrı, Muş, Kars, Malatya, Van ve Iğdır var.

Pegasus’un aktarmasız İç Anadolu uçuşları da bulunuyor. Direkt uçuş noktalarını ise Ankara, Sivas, Kayseri ve Konya şehirleri oluşturuyor.

Güneydoğu uçuşları için direkt seferler ise Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Batman, Mardin ve Şanlıurfa şehirlerine gerçekleştiriliyor.

Marmara uçuşları ise İstanbul ve Balıkesir-Edremit direkt seferlerini kapsıyor.

Türkiye Havalimanları Ulaşım Seçenekleri

Türkiye’deki havalimanlarından şehir merkezine ulaşmak için genel olarak otobüs, havaalanı servisleri, tren, metro, taksi, araç kiralama seçenekleri sunuluyor.

Otobüs

Türkiye’deki hemen hemen bütün şehirlerde havalimanlarından otobüs seferleri 24 saat boyunca gerçekleşiyor. Gece yarısından sonra gece otobüsleri daha uzun sefer aralıkları ile hizmet sunuyor.

Metro

Metro, havalimanlarından şehir merkezine ulaşmanın en ekonomik, hızlı ve konforlu seçenekleri arasında yer alıyor. Çoğu şehirde (İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir) metro ile şehir merkezi arasındaki ulaşım için bu ulaşım aracı kullanılıyor. Metro seferleri genellikle gece yarısına kadar sık aralıklarla gerçekleşiyor.

Havaalanı Servisleri/Shuttle

Türkiye’deki çoğu şehirde shuttle hizmeti veriliyor. Genellikle 30 dakikada ya da saatte bir shuttle seferleri düzenleniyor. Çok sayıda yolcu şehir merkezine en kısa süre içinde ulaşmak için havaalanı servislerinden yararlanıyor.

Taksi

Havaalanından daha konforlu ve hızlı bir yolculuk yapmak isteyenlerin ise favori ulaşım araçları arasında taksiler yer alıyor. Havalimanı terminallerinin önünden 7 gün 24 saat boyunca taksi bulmak mümkün.

Araç Kiralama

Şehir merkezine ulaşmak için araç kiralama yöntemi de sıklıkla tercih ediliyor. Havaalanlarında araç kiralama ofisleri bulunuyor.

Türkiye’de Ulaşım

Türkiye’de ulaşım her şehir için değişiklik göstermekle birlikte genel olarak toplu taşıma araçları ile hızlı ve ekonomik şekilde sağlanıyor.

Türkiye’de Hangi Toplu Taşıma Araçları Var?

Türkiye’de toplu taşıma araçları arasında otobüs, metro, tramvay, tren ve taksi yer alıyor. Çoğu şehirde otobüsler geceleri saat başı hizmet veriyor. Metro ve tramvayların genel olarak çalışma saatleri ise 06.00-00.30. Taksiler ise 7/24 çalışıyor.

Toplu Ulaşım Kartı Var mı?

Türkiye’de birçok şehir kendi akıllı kart sistemi ile ulaşım hizmeti veriyor. Kısa süreli geziler içinse birkaç kullanımlık kartlar kullanılabiliyor.

Türkiye’de Toplu Taşıma Araçları ile Turistik Yerlere Gidilebilir mi?

Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde turistik noktalara toplu taşıma hizmeti veriliyor.

Türkiye Şehirler Arası Ulaşım Nasıl?

Türkiye şehirler arası ulaşım genel olarak otobüs, uçak ve trenlerle sağlanıyor. Bunun yanı sıra denize kıyısı olan şehirler arasında vapur ve feribot seferleri de düzenlenebiliyor.

Örneğin; İstanbul’a geldiğinizde Kocaeli, Yalova, Bursa gibi şehirlere geçiş yaparak yakındaki yerleri de gezi planınıza dahil edebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Dubai - Türkiye arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?

Dubai'den Türkiye'ye en ucuz uçak biletlerini bulmak için en iyi zaman, genellikle seyahat tarihinden birkaç ay öncesidir. Pegasus Hava Yolları'nın erken rezervasyon avantajlarından yararlanarak ve promosyon dönemlerini takip ederek, uygun fiyatlı biletler bulabilirsiniz. Uçuş tarihlerinizi esnek tutmak da daha iyi fiyatlar yakalamanıza yardımcı olacaktır.

En ucuz Pegasus Dubai Türkiye uçak biletini nasıl bulurum?

En ucuz Dubai-Türkiye uçak biletini bulmak Pegasus’ta artık çok kolay. flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşları listeleyerek ve "Takvim/Grafik" görünümünü kullanarak en uygun uçak bileti fiyatının olduğu tarihi kolayca bulabilir, en uygun Dubai-Türkiye uçak biletini alabilirsiniz.

Dubai ve Türkiye aktarmasız uçak bileti var mı?

Evet, Pegasus Hava Yolları, Dubai'den Türkiye'nin İstanbul ve Antalya şehirlerine direkt, aktarmasız uçuşlar sunmaktadır. Bu uçuşlar, Dubai ve Türkiye arasında hızlı ve rahat bir seyahat deneyimi sağlamaktadır.

Haftalık kaç Dubai - Türkiye uçuşu var?

Pegasus Hava Yolları tarafından Dubai'den Türkiye'ye haftalık toplamda 9 sefer düzenlenmektedir. Bu seferler daha çok İstanbul'a ve Antalya'ya yapılmaktadır. Bu sayede Dubai'den Türkiye'nin bu iki önemli şehrine düzenli ve rahat bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dubai Türkiye gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları nedir?

Dubai-Türkiye gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları, seçilen tarih, uçuşun doluluk durumu ve rezervasyon zamanına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. En güncel ve uygun fiyatlar için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret ederek, istediğiniz tarihler için fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Yakın tarihte Dubai ve Türkiye en ucuz uçak bileti hangisi?

Yakın tarihte Dubai ve Türkiye arası en ucuz uçak biletlerini bulmak için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesi ve mobil uygulamasını kullanarak, farklı tarihlerdeki bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatları ve özel promosyonları takip etmek, uygun fiyatlı biletleri bulmanıza yardımcı olacaktır.

Dubai Türkiye arası uçakla kaç saat sürer?

Dubai Türkiye arası uçuşlar yaklaşık 4 saat 45 dakika sürmektedir.Dubai Uluslararası Havalimanı'ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na yapılan uçuşlarımız ile ortalama 4 saat 45 dakikada Türkiye'ye seyahat edebilirsiniz.

Dubai'den Türkiye'ye hangi şehirlere uçuş var?

Dubai Türkiye arası uçuşlarda Pegasus Hava Yolları olarak Dubai-İstanbul seferlerini gerçekleştirmekteyiz.

Yukarı Yukarı