SAYFA BAŞINA DÖN

Pegasus uçuşlarına katılarak ülkeyi ziyaret etmeyi düşünüyorsan iniş yapacağın yer Kazablanka şehrinde bulunan V. Muhammed Havalimanı (CMN) olacak.

Fas, Afrika’nın en renkli ve gelişmiş ülkelerinden biri olarak her yıl dünyanın birçok köşesinden macera meraklısı gezgini bir araya getiriyor. Otantik bir yolculuğa çıkıp Doğu’nun gizemlerini çözmek istersen Pegasus uçuşlarına katılman yeterli.

Fas Araç Kiralama

İş seyahati ya da tatil için Fas'a vardığınızda ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Fas’ta Yapılacak 5 Şey

  • Kazablanka turu, Fas’a gittiğinde yapman gereken ilk şey. Atlas Okyanusu kıyısında modern ile nostaljinin içe içe geçtiği şehirlerden biri olan Kazablanka, hem romantik hem de macera dolu. Kazablanka, aynı zamanda ülkenin en büyük şehri.
  • Fas denilince akla ilk gelen şehirler arasında yer alan Marakeş, Berberi dilinde “Tanrının Ülkesi” anlamına geliyor. Kuzey Afrika’nın en renkli şehirlerinden olan Marakeş, Jemaa El Fna Meydanı ile çok ünlü.
  • Merzouga ve Sahra Çölü deneyimine hazır mısın? Berberilerin ülkesine gidiyorsan çöl macerası yaşamadan olmaz. Sahra Çölü’ne Fas’taki en yakın yerleşim yeri, Merzouga Köyü. Buradan yola çıkarak çölde asla unutamayacağın bir deneyim yaşayabilirsin.
  • Chefchaouen, ülkenin kuzeybatısında yer alır ve dünya üzerinde görüp görülebilecek en ilginç yerlerden biridir; çünkü burası tamamen maviye boyanmış bir şehir!
  • Yukarı Atlas Dağları, ülkede doğa maceralarına çıkmak isteyenleri bir araya getirir. Burada birçok Berberi köyü bulunur ve görülecek birçok egzotik şey, gezginleri bekler.

Fas Otelleri

Henüz Fas'ta nerede konaklayacağınıza karar vermediyseniz, seyahat amacınıza ve alışkanlıklarınıza uygun yüzlerce otel seçeneklerinden birini Pegasus aracılığı ile tercih edebilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Fas Havalimanları

Pegasus Fas varışlı ve kalkışlı uçuşlarını Kazablanka şehrine gerçekleştiriyor. 


Kazablanka V. Muhammed Uluslararası Havalimanı (CMN)

Fas uçuşları için kullanılan bir uluslararası havalimanı olan V. Muhammed Havalimanı, ülkenin en işlek tesislerinden biri konumunda ve doğal olarak burada her ihtiyacını karşılayabilirsin. Aynı zamanda V. Muhammed Uluslararası Havalimanı (CMN), Pegasus ayrıcalığı ile güvenli ve ekonomik bir uçuş gerçekleştirdikten sonra ineceğin yer. Kazablanka Havalimanı’nan şehir merkezine ulaşmanın en kolay yöntemi, havalimanı servislerini ya da taksileri kullanmak.


Popüler Fas Uçuşları

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.