SAYFA BAŞINA DÖN
Gürcistan Uçak Bileti

Gürcistan Uçak Bileti

Pegasus’tan Gürcistan uçak bileti almak istediğinizde Tiflis uçuşlarından birini tercih edebilirsiniz.

Kafkas dağları ve Karadeniz'in eşsiz kıyıları üzerinde Türkiye'ye komşu olan Gürcistan'a seyahat için bavulunu hazırlamaya başla. Tüm kültürel ve tarihi güzellikleri ile Gürcistan seni bekliyor.

TERMİNAL BİLGİSİ

NOVO ALEXEYEVKA AIRPORT (TBS) MAIN TERMINAL

Popüler Gürcistan Uçuşları

Gürcistan Araç Kiralama

İş seyahati ya da tatil için Gürcistan'a vardığınızda ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Gürcistan’da Yapılacak 5 Şey

  • Başkent Tiflis’i mutlaka gez. Sameba Katedrali, Kartlis Deda Anıtı, Milli Botanik Bahçesi ve Narikala Kalesi ile Tiflis kalbini kazanacak.
  • Ülkenin doğusundaki Tuşetya kentinde yer alan Tuşetya Milli Parkı’na mutlaka git. Gürcistan’ın eşsiz doğası seni büyüleyecek.
  • Ülkenin güneyindeki Borjomi kaplıcasının eşsiz doğası ve mineral kaynakları ile iç içe şahane bir kamp deneyimi sana iyi gelecek.
  • Hevsureti de Gürcistan’ın doğusundaki etkileyici yerlerden. Dört ırmağın vadileri üzerinde kurulu kent, tabloyu andıran dağları ve kulübeleriyle seni bekliyor.
  • Batum da Gürcistan’da mutlaka görmen gereken kentlerden. Batum Arkeoloji Müzesi, Batum Botanik Bahçesi, Doğulu ve Batılı iki kavuşamayan âşığı simgeleyen Ali ve Nino Anıtı, Gürcü alfabesinin özgünlüğünü simgeleyen Alfabe Kulesi, Batum’u görülesi ve özel kılan şeylerden yalnızca birkaçı.

Gürcistan Otelleri

Henüz Gürcistan'da nerede konaklayacağınıza karar vermediyseniz, seyahat amacınıza ve alışkanlıklarınıza uygun yüzlerce otel seçeneklerinden birini Pegasus aracılığı ile tercih edebilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Gürcistan Havalimanları

Pegasus Gürcistan uçuşları için aşağıdaki havalimanlarını kullanmaktadır.


Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.