tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz Belçika Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç

İstanbul Belçika Hava Durumu

Gün
Min
Maks
 
Çar
10ºC
17ºC
Çar
Per
9ºC
16ºC
Per
Cum
9ºC
17ºC
Cum
Para Para: Euro
Saat Saat: 21:13:22
Dil Dil: FR, DE, NL
Kalkış havalimanı: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Varış havalimanı: Brüksel Güney Charleroi Havalimanı (CRL)
İstanbul - Belçika uçuş süresi: 3 saat 40 dakika


Adana
Adıyaman
Ağrı
Alanya – Gazipaşa
Merzifon - Amasya
Ankara
Antalya
Batman
Bingöl
Bodrum - Muğla
Çorlu - Tekirdağ
Dalaman
Denizli
Diyarbakır
Edremit - Balıkesir
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Gaziantep
Giresun
Hatay
Hopa
Iğdır
İstanbul
İzmir
Kahramanmaraş
Kars
Kastamonu
Kayseri
Konya
Kütahya
Malatya
Mardin
Muş
Nevşehir
Ordu
Rize
Samsun
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Trabzon
Van

KALKIŞ : Türkiye

Pegasus ile Türkiye uçuşları ülke içi yaklaşık 40 noktaya ve şehre direkt olarak yapılıyor.

Karadeniz uçuşları Sinop, Artvin, Samsun, Giresun, Ordu, Amasya-Merzifon, Trabzon şehirlerine yapılan direkt seferlerle gerçekleşiyor.

Yazlık ve turistik birçok rotaya da direkt uçuşlar yapılıyor. Özellikle Ege uçuşları dahilinde İzmir, Muğla, Bodrum, Dalaman gibi turistik merkezlere birçok şehirden direkt gidilebiliyor. Ayrıca bu güzergahta Denizli ve Kütahya şehirleri de yer alıyor.

Turistik açıdan öne çıkan Akdeniz uçuşları da çok yoğun seferlerin yapıldığı güzergahlar arasında bulunuyor. Pegasus seferleri ile bu bölgedeki Antalya, Alanya, Kahramanmaraş, Antakya/Hatay ve Adana noktalarına aktarmasız ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Doğu Anadolu uçuşları ile direkt ulaşım sağlanan şehirler arasında ise Erzincan, Elazığ, Erzurum, Ağrı, Muş, Kars, Malatya, Van ve Iğdır var.

Pegasus’un aktarmasız İç Anadolu uçuşları da bulunuyor. Direkt uçuş noktalarını ise Ankara, Sivas, Kayseri ve Konya şehirleri oluşturuyor.

Güneydoğu uçuşları için direkt seferler ise Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Batman, Mardin ve Şanlıurfa şehirlerine gerçekleştiriliyor.

Marmara uçuşları ise İstanbul ve Balıkesir-Edremit direkt seferlerini kapsıyor.

Türkiye Havalimanları Ulaşım Seçenekleri

Türkiye’deki havalimanlarından şehir merkezine ulaşmak için genel olarak otobüs, havaalanı servisleri, tren, metro, taksi, araç kiralama seçenekleri sunuluyor.

Otobüs

Türkiye’deki hemen hemen bütün şehirlerde havalimanlarından otobüs seferleri 24 saat boyunca gerçekleşiyor. Gece yarısından sonra gece otobüsleri daha uzun sefer aralıkları ile hizmet sunuyor.

Metro

Metro, havalimanlarından şehir merkezine ulaşmanın en ekonomik, hızlı ve konforlu seçenekleri arasında yer alıyor. Çoğu şehirde (İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir) metro ile şehir merkezi arasındaki ulaşım için bu ulaşım aracı kullanılıyor. Metro seferleri genellikle gece yarısına kadar sık aralıklarla gerçekleşiyor.

Havaalanı Servisleri/Shuttle

Türkiye’deki çoğu şehirde shuttle hizmeti veriliyor. Genellikle 30 dakikada ya da saatte bir shuttle seferleri düzenleniyor. Çok sayıda yolcu şehir merkezine en kısa süre içinde ulaşmak için havaalanı servislerinden yararlanıyor.

Taksi

Havaalanından daha konforlu ve hızlı bir yolculuk yapmak isteyenlerin ise favori ulaşım araçları arasında taksiler yer alıyor. Havalimanı terminallerinin önünden 7 gün 24 saat boyunca taksi bulmak mümkün.

Araç Kiralama

Şehir merkezine ulaşmak için araç kiralama yöntemi de sıklıkla tercih ediliyor. Havaalanlarında araç kiralama ofisleri bulunuyor.

Türkiye’de Ulaşım

Türkiye’de ulaşım her şehir için değişiklik göstermekle birlikte genel olarak toplu taşıma araçları ile hızlı ve ekonomik şekilde sağlanıyor.

Türkiye’de Hangi Toplu Taşıma Araçları Var?

Türkiye’de toplu taşıma araçları arasında otobüs, metro, tramvay, tren ve taksi yer alıyor. Çoğu şehirde otobüsler geceleri saat başı hizmet veriyor. Metro ve tramvayların genel olarak çalışma saatleri ise 06.00-00.30. Taksiler ise 7/24 çalışıyor.

Toplu Ulaşım Kartı Var mı?

Türkiye’de birçok şehir kendi akıllı kart sistemi ile ulaşım hizmeti veriyor. Kısa süreli geziler içinse birkaç kullanımlık kartlar kullanılabiliyor.

Türkiye’de Toplu Taşıma Araçları ile Turistik Yerlere Gidilebilir mi?

Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde turistik noktalara toplu taşıma hizmeti veriliyor.

Türkiye Şehirler Arası Ulaşım Nasıl?

Türkiye şehirler arası ulaşım genel olarak otobüs, uçak ve trenlerle sağlanıyor. Bunun yanı sıra denize kıyısı olan şehirler arasında vapur ve feribot seferleri de düzenlenebiliyor.

Örneğin; İstanbul’a geldiğinizde Kocaeli, Yalova, Bursa gibi şehirlere geçiş yaparak yakındaki yerleri de gezi planınıza dahil edebilirsiniz.

Brüksel - Charleroi
Charleroi

VARIŞ : Belçika

Pegasus’tan Belçika’ya Uçuşlar

Pegasus seferleri ile İstanbul-Belçika uçuşları direkt olarak gerçekleştiriliyor. Belçika’ya gitmeyi planlıyorsanız İstanbul’dan Brüksel ve Charleroi şehirlerine konforlu bir uçak yolculuğu sonunda ulaşabilirsiniz.

Brüksel ve Charleroi şehirleri arasında yaklaşık 1 saatlik bir mesafe olduğu için Pegasus Belçika uçak seferleri için Brüksel Güney Charleroi Havaalanı tercih ediliyor.

Belçika’da Brüksel ve Charleroi dışında diğer şehirlere gitmek isterseniz de kısa süre içinde bağlantılı uçak yolculukları, tren veya otobüsler aracılığıyla ulaşımı gerçekleştirebilirsiniz.

Brüksel Güney Charleroi Havaalanı

Belçika uçuşları için varış noktası Brüksel Güney Charleroi Havaalanı’dır. Charleroi Havaalanından Brüksel şehir merkezine yaklaşık 1 saatte, Charleroi şehir merkezine yaklaşık 20 dakikada gidebilirsiniz.

Brüksel Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul-Brüksel uçuşları için Brüksel Güney Charleroi Havaalanı’nda indikten sonra yaklaşık 42 km’lik uzaklıkta bulunan şehir merkezine çeşitli ulaşım araçları ile ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Her 30 dakikada bir kalkan havaalanı otobüsleri ile trafik yoğunluğuna da bağlı olarak yaklaşık 1 saat içinde Brüksel merkeze varabilirsiniz.

Taksi

Hızlı ve daha konforlu bir yolculuğu tercih ediyorsanız kent merkezine 7/24 hizmet veren taksiler aracılığıyla da ulaşabilirsiniz.

Charleroi Şehir Merkezine Ulaşım

İstanbul-Charleroi uçuşları için de Brüksel Güney Charleroi Havaalanı kullanılıyor. Havaalanı ile Charleroi şehir merkezi arasındaki mesafe ise 11 km sürüyor.

Otobüs

A kodlu otobüsler ile Charleroi şehir merkezine yaklaşık 20 dakika içinde gidebilirsiniz.

Taksi

Havaalanı taksileri 7/24 hizmet veriyor; kısa süreli bir yolculuk sonunda kent merkezine konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Toplu Ulaşım

Belçika’daki popüler toplu taşıma seçenekleri arasında tren, metro, tramvay ve otobüsler yer alıyor. Belçika’da ulaşım ülkenin küçük olması nedeniyle rahatlıkla gerçekleştiriliyor.

Brüksel’de Ulaşım

Hangi Toplu Taşıma Seçenekleri Var? Kaça Kadar Hizmet Veriyor?

Brüksel’de hızlı ve 4 hatlı metro 05-30-00.30 saatleri arasında hizmet veriyor. Otobüs ve tramvay seferleri de genellikle 06.00 ile 00.30 saatleri arasında gerçekleşiyor. Ayrıca gece seferleri de yapılıyor.

Turistler için Özel İndirim, Ulaşım vb. Kartı Var mı?

Farklı seçenekler sunan Brüksel Kartı ile toplu taşımadan sınırsız şekilde yararlanabilirsiniz.

Hangi Turistik Noktaları Toplu Taşıma Araçları ile Gezebilirsiniz?

Toplu taşıma araçları ile Grand Palace, Atomium, Manneken Pis, Mini Europe, Brüksel Kraliyet Sarayı, Cinquantenaire Parkı gibi turistik yerlere gidebilirsiniz.

Charleroi’de Ulaşım

Hangi Toplu Taşıma Seçenekleri Var? Kaça Kadar Hizmet Veriyor?

Şehirde metro M1, M2, M3 ve M4 hattına göre farklı saat aralıklarında hizmet veriyor. Bazı hatlarda saat 20.00’den sonra otobüs servisi başlıyor.

Turistler için Özel İndirim, Ulaşım vb. Kartı Var mı?

City Pass Charleroi kartı ile birçok toplu taşıma aracından avantajlı olarak faydalanabilirsiniz.

Toplu Taşıma Araçları ile Hangi Turistik Yerler Gezilebilir?

Toplu taşıma araçları ile Bois du Cazier, Sambre, BPS22, Musee de la Photographie de Charleroi gibi cazibeli turistik yerlere gidebilirsiniz.

Linkler:

 1. https://www.brussels.be/public-transport
 2. https://www.belgium.be/en/mobility/public_transport

Belçika’da Şehirlerarası Ulaşım Nasıl?

Belçika şehirlerarası ulaşım için genellikle tren ve otobüsler tercih ediliyor. Uçakla Belçika’ya vardıktan sonra farklı şehirleri de gezmek isterseniz, Brüksel’den tren ile Anvers, Brugge ve Gent gibi şehirlere gidebilirsiniz. Charlorie’den ise yine trenle Antwerp ve Brugge şehirlerine ulaşım sağlayabilirsini.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Yakın tarihte İstanbul ve Belçika en ucuz uçak bileti hangisi?

Yakın tarihte İstanbul ve Belçika arası en ucuz uçak biletini bulmak için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret ederek, farklı tarihlerdeki fiyatları karşılaştırmak en iyi yöntemdir. Erken rezervasyon ve promosyon dönemlerini takip ederek, en uygun fiyatları yakalayabilirsiniz.

İstanbul - Belçika en ucuz uçak bileti ne kadar?

İstanbul-Belçika arası en ucuz uçak biletini bulmak için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesi veya mobil uygulamasını ziyaret ederek, çeşitli tarihlerdeki fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Promosyon ve indirim dönemlerini takip ederek, en uygun fiyatlı biletleri bulmanız mümkün olacaktır.

İstanbul Belçika gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları nedir?

İstanbul-Belçika gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları, seyahat tarihi, biletin alındığı zaman ve doluluk durumuna bağlı olarak değişiklik gösterecektir. En uygun fiyatları bulmak için, Pegasus Hava Yolları'nın web sitesi ve mobil uygulamasını kullanarak fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

İstanbul - Belçika arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?

İstanbul-Belçika arası en ucuz uçak biletini bulmak için, genellikle uçuş tarihinden birkaç ay önce yapılan rezervasyonlar yapabilirsiniz. Pegasus Hava Yolları'nın erken rezervasyon indirimleri ve promosyonlarından yararlanarak uygun fiyatlarla bilet bulabilirsiniz.

İstanbul - Belçika rotasında uçarken hangi havaalanlarını kullanacağım?

İstanbul-Belçika rotasında, İstanbul'dan kalkış İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan, Belçika'da ise inişiniz Brüksel-Charleroi Havalimanı'nda gerçekleşecektir. Her iki havalimanı da modern olanaklar ve rahat ulaşım seçenekleri sunmaktadır.

İstanbul'dan Belçika'ya hangi şehirlere uçuş var?

Pegasus Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Belçika'nın Brüksel-Charleroi Havalimanı'na haftada 14 kez uçuş gerçekleştirmektedir. Bu seferlerle Belçika'nın cazibe merkezlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

İstanbul - Belçika arası uçakla kaç saat sürüyor?

İstanbul'dan Belçika'ya yapılan uçuşlar, Brüksel-Charleroi Havalimanı'na, yaklaşık 3 saat 45 dakika sürmektedir. Bu süre, doğrudan uçuşlar için geçerlidir ve yolculara hızlı ve konforlu bir seyahat sunmaktadır.

İstanbul ve Belçika aktarmasız uçak bileti var mı?

Evet, Pegasus Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Belçika'nın Brüksel-Charleroi Havalimanı'na haftada 14 kez doğrudan, aktarmasız uçuşlar düzenlemektedir. Bu seferler, yolcularımıza zaman tasarrufu ve konforlu bir seyahat deneyimi sağlamaktadır.

En ucuz İstanbul - Belçika uçak bileti hangi gün?

İstanbul-Belçika arası en ucuz uçak biletlerini genellikle hafta içi günlerde bulabilirsiniz. Erken rezervasyon yaparak ve Pegasus Hava Yolları'nın promosyonlarını takip ederek, haftanın belirli günlerinde daha uygun fiyatlarla bilet satın alabilirsiniz.

Yukarı Yukarı