SAYFA BAŞINA DÖN
Erzincan Havalimanı

Erzincan Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Erzincan Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

1988’de açılan Erzincan Havalimanı, sadece iç hat uçuşlarının yapıldığı askeri - sivil statüde hizmet veren bir havalimanıdır. Erzincan Havalimanı, 2012 tarihinde “Engelsiz Havaalanı Kuruluşu Belgesi”ni; 2015 tarihinde de “Yeşil Kuruluş (Green Company)” unvanını almıştır.

Erzincan Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

Şehir merkezine 9 km mesafede konumlandırılan Erzincan Havalimanı’nda kullanabileceğiniz ulaşım seçenekleri otobüs ve taksi ile sınırlıdır.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Erzincan Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Türkiye

Bulunduğu Şehir: Erzincan

Havalimanı Kodu: ERC

Şehre Uzaklığı: 9 km

Erzincan Havalimanı yolculara uçuş öncesi ve sonrası faydalanabilmeleri için çeşitli imkanlar sunan gelişmiş bir havaalanıdır. Bebek bakım odası, ATM, PTT, büfeler, ibadethaneler, sağlık hizmeti, VIP salon gibi olanaklardan terminal içerisinde yararlanabilirsiniz.

Erzincan Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Erzincan uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Erzincan Havalimanı Otopark

Erzincan kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Erzincan Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Erzincan’a geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Erzincan Havalimanı İletişim

Adres: Bayrak Mahallesi, Erzincan Havaalanı, 24036 Yoğurtlu Belediyesi/Erzincan Merkez/Erzincan Merkez/Erzincan

Telefon: (0446) 226 21 06

Web sitesi: erzincan.dhmi.gov.tr

Erzincan Yakınındaki Diğer Havalimanları

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.