Grozni Havalimanı

Grozni Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Grozni Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

Rusya seyahatiniz için Grozni Havalimanı’nı kullanacaksınız terminalin şehir merkezine uzaklığı, ulaşım imkanları, iletişim bilgileri ve konumu gibi ihtiyacınız olan detaylara bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Grozni Havalimanı şehir merkezine sadece 5 km uzaklıkta konumlandırılmıştır. Sivil - askeri statüdeki bu alan uluslararası bir havaalanıdır.

Grozni Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

Grozni çıkışlı ya da varışlı uçuşlarınızda havalimanı ve şehir merkezi arasında ulaşım için kullanabileceğiniz servis ve taksiler çalışmaktadır.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Grozni Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Rusya

Bulunduğu Şehir: Grozni

Havalimanı Kodu: GRV

Şehre Uzaklığı: 5 km

Küçük ve pratik bir terminal binasına sahip olmasına rağmen Grozni Havalimanı’nda ihtiyaç duyacağınız hemen her türlü imkan bulunmaktadır.

Grozni Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Grozni uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Grozni Havalimanı Otopark

Grozni kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Grozni Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Grozni’ye geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Grozni Havalimanı İletişim

Adres: Coharkale, Çeçenistan, Rusya, 366007

Telefon:  +7 871 222-41-90

Web sitesi: aeroport-tablo.online

Grozni Yakınındaki Diğer Havalimanları

  • Magas Havaalanı (62 km)
  • Vladikavkaz Havaalanı (97 km)
  • Makhachkala Havaalanı (160 km)
  • Nalchik Havaalanı (175 km)
  • Tiflis Havaalanı (194 km)

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.