Kayseri-Erkilet Havalimanı

Kayseri-Erkilet Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Kayseri Erkilet Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

1998 yılında iç hat uçuşları ile birlikte hizmete açılan Erkilet Havalimanı, 2007’de dış hat uçuşlarına da başlamıştır. Havalimanı, Kayseri şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kayseri Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

HAVAŞ Kayseri uçuşlarınız öncesi ve sonrasında HAVAŞ servislerini kullanarak ulaşım ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Otobüs Belediye otobüsleri terminale ya da şehir merkezine varmak için kullanabileceğiniz diğer bir toplu ulaşım aracıdır. Her 20 dakikada bir yapılan otobüs seferleri ile kolay ve ucuz bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Taksi Daha hızlı ve rahat bir araçla ulaşım sağlamak isterseniz terminal çıkışında bekleyen taksilerden birine binebilirsiniz.

Kayseri Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Türkiye Bulunduğu Şehir: Kayseri Havalimanı Kodu: ASR Şehre Uzaklığı: 5 km Terminal içerisinde bekleyen yolcu ve misafirler için kafe, büfe, araç kiralama bürosu, emanet eşya ofisi, sağlık ünitesi gibi imkanlar sunulmaktadır.

Kayseri Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Kayseri uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Kayseri Havalimanı Otopark

Kayseri kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Kayseri Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Kayseri’ye geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Kayseri Erkilet Havalimanı İletişim

Adres: Ahmet Yasevi Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Blv., 38090 Merkez/Kocasinan/Kayseri Telefon: (0352) 337 52 44 Web sitesi: kayseri.dhmi.gov.tr

Kayseri Yakınındaki Diğer Havaalanları

  • Nevşehir Havaalanı (83km)
  • Sivas Havaalanı (167km)
  • Kahramanmaraş Havaalanı (187km)
  • Adana Havaalanı (199km)

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.