tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yılbaşı

Yılbaşı

31 Aralık gecesinde saatler 00.00’a gelirken geri sayıma nerede başlamak istersiniz? Londra’nın Trafalgar Meydanı? Berlin’de Alexanderplatz? Yoksa Moskova’da Kızıl Meydan? Hedef neresi olursa olsun, uygun fiyatlı uçak biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ama önce sevdiklerin için en güzel yılbaşı hediyesini keşfetme zamanı! 


Yeni Yıl Hediyesi: Hediye Kart

Pegasus hediye kart uçak bileti yılbaşı


Yeni yıla girerken kime ne hediye alınabilir? Seçenekler sınırsız ama hangi hediye onun için en anlamlısı olacak? Yeni yıl demek, yeni umutlar ve beklentiler demek. Yeni yıl ruhuna çok yakışacak bir hediye fikrimiz var: Hediye Kart.


Hediye Kart ile dilediğin tutarda bir kart oluşturup, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Böylece onlar bu bakiyeyi yeni yerler keşfetmek için kullanabilir.


Hediye kart nasıl alınır? Çok kolay. Para birimini, tutarı ve temanı seçip kişisel notunu yazar ve dilediğiniz kişiye gönderirsiniz. İşte bu kadar! 


Yılbaşında Gidilecek En Güzel Şehirler

londra uçak bileti Moskova uçak bileti Berlin uçak bileti İstanbul uçak bileti


Yılbaşında Gidilecek Vizesiz Rotalar


Belgrad uçak bileti Üsküp uçak bileti Tiflif uçak bileti Saraybosna uçak bileti


Yılbaşında Gidilecek Romantik Yerler

Paris uçak bileti Roma uçak bileti Viyana uçak bileti Budapeşte uçak bileti


Yılbaşında Gidilecek Yurt İçi Rotalar

İzmir uçak bileti Antalya uçak bileti Muğla uçak bileti Ankara uçak bileti


Yılbaşında Gidilecek Yerler: Yeni Yılı Nerede Karşılamalı?  

Prag'da yılbaşı kutlamaları

New York, Londra, İstanbul, Berlin vb. büyükşehirlerde insanlar merkezi bölgelerde bir araya gelir ve saat 00.00’a doğru geri saymaya başlar. Birçok insan ise yılbaşı tatiline çıkar. 1 Ocak dünyanın birçok yerinde resmi tatil olarak geçer ve özellikle çalışan kesim için bu bir tatil fırsatıdır. Çoğu zaman izin ve yeni yıl tatilleri birleştirilir. Peki, insanlar tatilde nereye giderler? Yılbaşına nasıl girdiğiniz önemliyse, bundan daha önemlisi de nerede girdiğinizdir.


Dünyada Yılbaşında Gidilecek En İyi 3 Yer


Yeni yıla gireceğimiz gece dünyanın en büyük metropolleri çok renkli sahnelere tanık olur. On binlerce insan meydanları doldururken eğlence mekanlarının hepsi dolup taşar. Bu coşkuya katılmak istiyorsanız aşağıdaki şehirlerde hayatınızda en azından 1 kere yeni yıl kutlamalarına katılın!


#1 Londra

Londra'da yılbaşı kutlamaları
Londra hakkında ne denilebilir ki! İngiltere’nin başkenti Londra, yeni yılda melankolik çehresini tamamen değiştirir ve havai fişeklerin patladığı ışıl ışıl bir şehre dönüşür! “Yılbaşında Londra’da nereye gidilir?” diye merak ediyorsanız en iyi manzaralar için Thames Nehri kıyısındaki restoranları tercih edebilirsiniz. Ya da sadece caddelerde dolaşmak isterseniz gitmeniz gereken yerler: Embankment, Westminister Bridge, Waterloo Bridge ve South Bank.

UCUZ UÇUŞ BUL


#2 Moskova

Moskova'da yılbaşı kutlamaları

Yeni yıl gecesini çılgınlarcasına geçiren bir diğer şehirde Moskova. Karlar ülkesinde yeni yıl gecesi tam anlamı ile masalsı! “Moskova’da yılbaşında nereye gidilir?” sorusunun cevabı ise tabii ki Kızıl Meydan.

UCUZ UÇUŞ BUL


#3 Dubai

Dubai'de yılbaşı kutlamaları
Çölde bir teknoloji vahası olan Dubai, yeni yılda görüp görülebilecek en büyüleyici ışık gösterilerine sahne oluyor. Özellikle Burç Halife ve Burç El Arap gökdelenlerindeki ışık gösterileri muazzam!

UCUZ UÇUŞ BUL

#4 Berlin

berlin

Berlin’de geçireceğiniz yılbaşı gecesi için fazla süse püse ihtiyacınız yok. Havaya uymak için cool olmanız yeterli bir ön şart. Sokakları dolduran bir milyonu aşkın kişinin arasında yerinizi alaya hazırsanız Zafer Sütunu ile Brandenburg Kapısı’nın arasında kalan alana doğru ilerlemeniz yeterli olacak. Yürürken birçok kişinin kendi havai fişeğinin kendisinin fırlattığını göreceksiniz, şaşırmayın. Berlin’de tamamen yasal bir durum. Yeni yıla girmenin ilk heyecanını atlatanlar ve gecenin tamamını eğlenceyle süslemek isteyenler ise sokaklar boşalmaya başladığında Friedrichshain ve Kreuzberg kulüplerine doğru yola düşer.


Yılbaşında Gidilebilecek Vizesiz Ülkeler


Yeni yıl tatili için vizesiz olarak gidebileceğiniz birçok yer var. En eğlencelilerini aşağıya bıraktık. Vizesiz gidilebilecek ülkeler tam listeye bakmak isterseniz bağlantıya tıklayabilirsiniz.

 

Vizesiz Ülkeler


#1 Belgrad, Sırbistan


Sırbistan’ın başkenti Belgrad, yeni yılda partilere sahne olur. Tuna Nehri üzerindeki tekne partileri sabaha kadar devam eder, denk gelirseniz kaçırmayın!

UCUZ UÇUŞ BUL


#2 Saraybosna, Bosna Hersek


Vizesiz gidilebilecek yerlerden biri de Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna. Saraybosna sessiz sakin bir şehir görünümü verebilir. Bir de yılbaşı gecesi görün burayı!

UCUZ UÇUŞ BUL


#3 Tiflis, Gürcistan


Vizesiz gidilebilecek şehirlerden Tiflis, yeni yıl gecesinde Gürcistan’ın en renkli görüntülerine sahne oluyor.

UCUZ UÇUŞ BUL


Türkiye’de Yılbaşında Gidilecek En İyi 3 Yer


Yeni yıla girerken Türkiye tatili yapmak isteyenler için yeni yıl kutlamalarının en heyecanlı geçtiği yerleri derledik.


#1 İstanbul

İstanbul'da yılbaşı kutlamaları

20 milyon nüfusu ile İstanbul, yılbaşı gecesi sabaha kadar uyumuyor. İstiklal Caddesi, Sultanahmet, Beşiktaş, Kadıköy ve Nişantaşı, yeni yıl gecesini İstanbul’da geçirenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken yerler...

UCUZ UÇUŞ BUL


#2 İzmir


Türkiye’nin en büyük şehirlerinden İzmir, yeni yıl gecesinde yapılacak birçok şey sunar. Kordon boyunca yılbaşı partilerinde insanlar doyasıya eğlenirken Alaçatı gibi tatil yerlerinde insanlar harika manzaraların tadını çıkarır.

UCUZ UÇUŞ BUL


#3 Ankara


Türkiye’nin başkenti Ankara, yeni yıl gecesinde çoğunlukla karla kaplı olur. Şehrin merkezi sayılan Kızılay ve Tunalı, insanlarla dolup taşar. Saat 00.00’a doğru herkes geri sayıma başlar!

UCUZ UÇUŞ BUL


Yılbaşında Gidilebilecek Romantik Rotalar


Yeni yıl tatilini romantik bir yerde geçirmek istiyorsanız, sizin için hem yurt içi hem de yurt dışı olmak üzere tatil yeri tavsiyelerimiz var.


#1 Paris

Paris'te yılbaşı kutlamaları
Paris’in dünyanın en romantik şehri olduğunu bilmeyen yoktur. Yeni yıl gecesinde ise tüm o ışık gösteri ile beraber, Paris kesinlikle insanı mest eder. Eyfel Kulesi ve Şanzelize Caddesi çevresinde on binlerce insan hep beraber yeni yılın gelişini bekler.

UCUZ UÇUŞ BUL


#2 Budapeşte


Yeni yıl tatili için gidilebilecek en romantik yerlerden biri de birbirinden güzel köprüleri ile Budapeşte

UCUZ UÇUŞ BUL


#3 Uludağ


Yeni yıl gecesinde Uludağ’da pek güzel olur. Karla kaplı manzaralar, kayak yapanlar insanlar, şömine önünde romantik anlar…


Yılbaşı Nasıl Kutlanır?


Yeni yıl kutlamaları kültürden kültüre farklılık gösterse de ana konu yeni yılın bereketini simgelemek amacı ile sevdiklerimize hediyeler vermektir.

 • -İskoçya’da yeni yıl demek misafirlik demek. İskoçlar saat 00.00’dan sonra sevdiklerinin evlerine ilk “ayak basan” olmak için eğlenceli bir yarışa giderler. Tabii ki yanlarında hediyelerle!
 • -Japonların yeni yıl geleneği ise saat 00.00 olduğunda kahkahalarla gülmeye başlamak. Herşey yıl boyunca gülmek ve mutlu olmak için!
 • -Rusya’da da oldukça keyifli bir yeni yıl oyunu var. Dilediğiniz şeyi küçük bir kağıda yazıp yaktıktan sonra küllerini içeceğinize koyun. İçince yeni yılda dilekleriniz gerçekleşecek!
 • -Yılbaşında yolunuz İsviçre’ye düşerse korkunç kostümlü insanlarla karşılaşmanız çok olası. Korkmayın, bu sadece bir yılbaşı eğlencesi!

Yılbaşı Hediye Fikirleri


Herkes sevdiklerine en özel yılbaşı hediyesini almak ister. Kimisi hediyesini tamamen el yapımı olarak yapar (ki bu çok özeldir) kimisi ise yılbaşı alışverişine çıkarak mağazaları dolaşır. “Yılbaşında ne alınır?” sorusuna verilebilecek birçok cevap var ve cevaplar hediyenin kime alınacağına göre değişiyor. 

Bizim için tabii ki en güzek cevap: Hediye Uçak Bileti Kartı 

Onun yeni yerler keşfetmesini sağlayacak bir hediyeden daha güzel ne olabilir ki! Öyle değil mi?

Pegasus hediye kart uçak bileti yılbaşı


Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi


Sevgiliye yeni yıl hediyesi alırken romantik bir seçim yapmak önemli. Romantikliğin yanına biraz da işlevsellik katılırsa tadından yenmez! Mesela hep istediği ama bir türlü alamadığı bir ekipman olabilir. Ya da bir akıllı saat. Tabii ki en romantik hediye çift kişilik bir uçak bileti olur!


Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi


Arkadaşlara yeni yıl hediyesi bakmak her zaman keyiflidir. Neler alınabilir? Öncelikle arkadaşınızın ihtiyaçlarını belirleyin. Bir şeye ihtiyacı olmadığını düşünüyorsanız hobilerine göre bir hediye alarak onu mutlu edebilirsiniz. Örneğin bilgisayar oyunlarını seviyorsa bir bilgisayar oyunu onu keyiflendirmeye yeter.


Aileye Yılbaşı Hediyesi


Aileye alınacak yeni yıl hediyesi düşünüyorsanız önceliğiniz onlarla beraber olmak olsun. Onlara verebileceğiniz en güzel hediye sizsiniz, özellikle uzaktaysanız!

Ya da onlara uçak bileti hediye ederek ailenizin sizin yanınıza gelmesini de sağlayabilirsiniz. Tabii bu da kendinize harika bir hediye olacaktır :) 

Pegasus hediye kart uçak bileti yılbaşı

Yukarı Yukarı