tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz Ağrı İzmir Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç
Kalkış havalimanı: Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı
Varış havalimanı: Adnan Menderes Havalimanı

KALKIŞ : Ağrı

İzmir ile Ağrı arasında direkt uçuşlar düzenlemektedir ve bu uçuşlar yaklaşık 1 saat 40 dakika sürmektedir. Ağrı’dan İzmir aktarmalı olarak; İstanbul, Lefkoşa, Adana, Sivas ve Ankara’ya ulaşım sağlayabilirsiniz.   

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım 

Pegasus’un, İzmir’den direkt uçuş düzenlediği Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı, Ağrı şehir merkezinden 9 km uzaklıkta yer alır.   

Havalimanından şehir merkezine yolculuk yaparken Ağrı Belediyesi tarafından işletilen ve şehir merkezi ile havalimanı arasında çalışan servislerden yararlanmak mümkündür. Bu servisler uçuşların iniş-kalkış saatlerine göre hizmet vermektedir. Ağrı’nın ilçelerine giden servisler de bulunur. Belediyenin sağladığı servisler dışında havalimanı taksilerinden yararlanmak da mümkündür. 

Seyahatinizi daha konforlu hale getirmek için Pegasus araç kiralama hizmetinden yararlanabilir; seyahat tarihleriniz ve araç kriterleriniz doğrultusunda, seyahatiniz için en uygun aracı tercih edebilirsiniz.   

Şehir içi Ulaşım 

Ağrı’da toplu taşıma otobüsler ve minibüslerle sağlanmaktadır. Belediye otobüsleri şehir merkezine hizmet verdikleri gibi uzak ilçelere de hizmet vermektedir. Otobüslerde “Ağrı Kart” kullanılır. Bunun dışında şehir içi ulaşım için taksileri de tercih edebilirsiniz.

VARIŞ : İzmir

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İzmir Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı direkt uçuşu yaklaşık 1 saat  sürer. Uçuş yoğunluğu gibi durumlarda ise uçuş süresi 1 saat 15 dakikayı bulabilir. 

İstanbul’un yanı sıra, İzmir’den yurt içinde farklı destinasyonlara Pegasus ile direkt uçuş yapılır. Yurt dışında ise, Düsseldorf, Londra ve Lefkoşa, Tiflis, Üsküp gibi farklı noktalara direkt uçuş sağlanır. 

İzmir yurt içinde ve yurt dışında yaklaşık 47 şehri birbirine bağlayan bir aktarma noktasıdır.  Bütçenize uygun fiyatlarla bilet satın alabilmek için Pegasus’un bazı dönemlerde düzenlediği kampanya ve promosyonları takip edebilirsiniz. 

Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

İzmir şehir merkezine yaklaşık 16 km uzaklıkta bulunan Adnan Menderes Havalimanı, İzmir’in tek havalimanıdır.

Adnan Menderes Uluslararası Havalimanı’ndan İzmir şehir merkezine ulaşımda belediye otobüsleri, hafif raylı sistem, Havaş Shuttle Otobüsleri, taksi ,araç kiralama, transfer hizmetleri  gibi yöntemleri kullanmak mümkündür. 

İç hatlar terminalinin önünden geçen ve “İzban” adı verilen banliyö hattı aracılığıyla şehrin kuzey ve güney bölgelerine yolcu taşınır. İzban hattı üzerindeki “Hilal” ve “Halkapınar” merkez istasyonlarından ise İzmir metrosuna aktarma yapılabilir.

Havalimanına “Eshot” adı verilen belediye otobüsleri ile de ulaşım sağlanır. Mavişehir metro istasyonundan kalkan 200, Cumhuriyet Meydanı’ndan kalkan 202 ve Bornova metro istasyonundan kalkan 204 numaralı Eshot otobüsleri havalimanı güzergâhına 24 saat boyunca ulaşım sağlar. 

Havaş shuttle otobüsleri ise İzmir’in Çeşme, Karşıyaka ve Konak ilçeleri ile İzmir’e komşu olan Manisa, Aydin, Söke ve Kuşadası’na havalimanından yolcu taşırlar. 

Terminalin yolcu çıkışlarının önünde bulunan taksiler de günün 24 saati ayni tarife ile hizmet verir. Taksi ile havalimanından Konak Meydanı’na yaklaşık 30 dakikada ulaşılır. 

Ayrıca Pegasus araç kiralama hizmeti sayesinde de önceden araç kiralanarak İzmir şehir merkezine hızlı ve rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür.

Şehir içi Ulaşım 

İzmir’de şehir içi ulaşım metro, belediye otobüsü, vapur ve banliyö tren ile sağlanır. Şehirdeki tüm toplu ulaşım araçlarında ortak ulaşım kartı olan “İzmirim” kart kullanılır. İzmirim kart havalimanından temin edilebileceği gibi, şehir merkezindeki metro istasyonlarından da edinilebilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Pegasus Ağrı İzmir uçak biletini nasıl bulurum?

En ucuz Ağrı-İzmir uçak biletini bulmak Pegasus’ta artık çok kolay. flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşları listeleyerek ve "Takvim/Grafik" görünümünü kullanarak en uygun uçak bileti fiyatının olduğu tarihi kolayca bulabilir, en uygun İzmir-Adana uçak biletini alabilirsiniz.

Ağrı İzmir arası uçakla kaç saat?

Ağrı İzmir arası uçak yolculuğu yaklaşık 4 saat 45 dakika sürmektedir.

Ağrı İzmir arası uçuşlarda hangi havalimanları kullanılmaktadır?

Ağrı-İzmir arası uçuşlarda Pegasus Hava Yolları olarak Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı'nı kullanmaktayız.

Yukarı Yukarı