tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz Gaziantep İstanbul Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç
Kalkış havalimanı: Gaziantep Havalimanı
Varış havalimanı: Sabiha Gökçen Havaalanı
Gaziantep İstanbul uçuş süresi: 1 saat 45 dakika

KALKIŞ : Gaziantep

Pegasus ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Gaziantep Oğuzeli Havalimanı arası, direkt uçuş ile 1 saat 11 dakika sürmektedir. Çeşitli ülke ve şehirlerden de oldukça ziyaretçi alan Gaziantep’e aktarmalı uçuş da gerçekleştirilebiliyor. Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan 48 farklı noktaya, İstanbul aktarması ile uçuş gerçekleştirilebiliyor. 

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanı Hakkında

Havalimanı, şehir merkezine 20 km uzaklıkta konumlanmaktadır. Şehir merkezine ulaşım gerçekleştirebileceğiniz birden farklı seçenek bulunmaktadır. Sarı ve mavi halk otobüsleri, belediye tarafından işletildiği için uygun fiyatlarla ulaşım sağlamanıza yol açıyor. Havaalanı ile Balıklı güzergâhında giden aracı kullanarak havalimanından şehre geçebiliyorsunuz.

Havalimanı’nın özel servisleri ile de şehir merkezine ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Buna alternatif olarak şehir içinde en çok kullanılan HAVAŞ otobüslerini de tercih edebilirsiniz. 

Daha konforlu ve rahat ulaşım sağlamak isteyenler için de Pegasus’un araç kiralama fırsatından faydalanabilir. Öncesinden rezervasyon yaptırdığınızda, uçaktan indiğiniz gibi aracınızı teslim alabiliyorsunuz.  

Şehir İçi Ulaşım

Gaziantep’te şehir içi ulaşımda otobüsler, minibüsler, taksiler ve tramvaylar kullanılmaktadır. İlçeler arası ulaşım için genellikle minibüs ve dolmuşlar tercih ediliyor. Taksi, dolmuş ve minibüsler dışında, diğer toplu taşıma araçları nakit sistemle çalışmamaktadır. Kart 24 adı verilen biletler ile otobüs ve tramvay yolculukları yapılabiliyor. 

VARIŞ :

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Pegasus Gaziantep İstanbul uçak biletini nasıl bulurum

En ucuz Gaziantep İstanbul uçak biletini bulmak Pegasus’ta artık çok kolay. flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşları listeleyerek ve "Takvim/Grafik" görünümünü kullanarak en uygun uçak bileti fiyatının olduğu tarihi kolayca bulabilir, en uygun Gaziantep İstanbul uçak biletini alabilirsiniz.

En yakın Gaziantep Havalimanı ve İstanbul en ucuz uçak bileti hangisi?

Gaziantep Havalimanı ve İstanbul arasındaki en uygun uçak biletlerini bulmak için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesini ve mobil uygulamasını kullanarak farklı tarihlerdeki seçenekleri karşılaştırabilirsiniz.

Haftalık kaç Gaziantep - İstanbul uçuşu var?

Pegasus Hava Yolları, Gaziantep-İstanbul güzergahında haftada 19 sefer düzenlemektedir. Bu sayı, mevsim ve talebe göre değişebilir.

Gaziantep İstanbul gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları nedir?

Gaziantep-İstanbul arası gidiş-dönüş uçak biletlerinin fiyatları, seçilen tarih ve kampanyalara göre değişebilir. En güncel fiyatları Pegasus Hava Yolları'nın web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Gaziantep-İstanbul uçuşları için en uygun gün hangisi?

Gaziantep-İstanbul uçuşları için en uygun günü belirlemek amacıyla Pegasus Hava Yolları'nın web sitesindeki fiyat takvimini inceleyebilir ve haftanın farklı günlerindeki fiyatları karşılaştırarak en ekonomik günü seçebilirsiniz.

Gaziantep Havalimanı ve İstanbul aktarmasız uçak bileti var mı?

Evet, Pegasus Hava Yolları Gaziantep Havalimanı'ndan İstanbul'a doğrudan uçuşlar sunmaktadır. Aktarmasız uçuş seçenekleri için Pegasus'un web sitesine bakabilirsiniz.

Gaziantep İstanbul arası uçakla kaç saat?

Gaziantep İstanbul arası uçak yolculuğu yaklaşık 1 saat 45 dakika sürmektedir.

Gaziantep İstanbul arası uçuşlarda hangi havalimanları kullanılmaktadır?

Gaziantep İstanbul arası uçuşlarda Pegasus Hava Yolları olarak Gaziantep Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nı kullanmaktayız.

Yukarı Yukarı