tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz İstanbul Sinop Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç

İstanbul Sinop Hava Durumu

Gün
Min
Maks
 
Pzt
24ºC
27ºC
Pzt
Sal
24ºC
27ºC
Sal
Çar
24ºC
27ºC
Çar
Kalkış havalimanı: Sabiha Gökçen Havalimanı
Varış havalimanı: Sinop Havalimanı
İstanbul– Sinop uçuş süresi: 1 saat 10 dakika

KALKIŞ : İstanbul

110’dan fazla uçuş noktası üzerinden İstanbul’a direkt uçuşlar gerçekleşmektedir. Türkiye ve Avrupa, Asya, Afrika kıtalarındaki pek çok ülkeden Pegasus direkt uçuşları ile İstanbul’a seyahat edebilirsiniz.

Ucuz uçak bileti için seyahat tarihinden birkaç ay öncesinden bilet fiyatlarını kontrol etmeniz, ucuz fırsatlara denk gelmenizi sağlayabilir. 

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım 

İstanbul bilindiği üzere oldukça büyük bir şehir olduğu için havalimanından gitmek istediğiniz semtin merkezine ulaşım sağlayabilmek adına aktarma yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Otobüs ile Taksim ve Kadıköy gibi semtlerin merkezine tek vasıta ile ulaşabiliyorsunuz. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan SG-1, E-10 ve E-11’e binerek Kadıköy, SG-2 ile Taksim merkeze gidebiliyorsunuz.

Metro ile Ulaşım

Uzun zamandır merakla beklenen Pendik (Tavşantepe) - Sabiha Gökçen Metro hattı 2 Ekim 2022 tarihinde açıldı. Kadıköy - Pendik metrosu 4 durak daha uzatılarak havalimanının içine direkt ulaşım sağlandı. Yeni metro hattı, havaalanına hızlı bir ulaşım imkanı sunmanın yanı sıra diğer metrolara ve toplu taşımalara entegre bir şekilde hayata geçirildi. Böylece yolcular için çok sayıda aktarma noktası ve diğer toplu taşımalara geçiş yapma imkanı doğdu.

Sabiha Gökçen Metro hattından Anadolu ve Avrupa yakasındaki bölgelere erişebilmek için tercih edebileceğiniz birçok aktarma seçeneği mevcuttur. Metrodan yapacağınız aktarmalarla şehrin çoğu bölgesine trafik problemini yaşamadan kısa sürede ulaşabilirsiniz. Metro hattındaki duraklardan metrobüs, Marmaray, otobüs ve vapur gibi toplu taşımalara geçiş yapabilirsiniz. Aktarma yapabileceğiniz toplu taşımalar ve duraklardan bazıları şunlardır:

 • Ayrılık Çeşmesi durağından Marmaray’a aktarma yapabilirsiniz. Bu durakta inerek ayrıca otobüs ve minibüslere de ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Ünalan durağından metrobüse geçiş yapabilirsiniz. Böylece İstanbul’un iki yakasına da ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Kadıköy durağında inerek otobüs, minibüs ve vapur gibi çok sayıda toplu taşıma alternatifini kullanabilirsiniz.

Havabüs ve Havaş ile Ulaşım

İstanbul'un belli noktalarına ulaşmanızı sağlayan Havabüs ve Havaş otobüs servislerine gelen yolcu terminal çıkışlarından binerek de gideceğiniz noktaya ekonomik bir şekilde varabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Taksi ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan ulaşım için şehirde yer alan Uber, BiTaksi, Zuppin gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Ayrıca havalimanı çıkışında bekleyen taksileri de tercih edebilirsiniz.  

Terminalde belirle noktalarda yer alan araç kiralama bürolarından kendinize araç temin ederek de seyahatiniz boyunca daha rahat bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. 

Şehir İçi Ulaşım

İstanbul’da hem kara yolu hem de deniz yoluyla şehir içi ulaşım gerçekleştiriliyor. Şehirde, otobüs, minibüs, metrobüs, metro, tramvay ve feribot ile her yere kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Yerel halkın ulaşımda kullandığı İstanbul Kart, tüm ulaşım araçlarında kullanıma uygundur. Bu biletleri şehir dışından veya başka bir ülkeden şehri ziyarete gelen turistlerde satış noktalarından temin ederek kullanabilir. 

VARIŞ : Sinop

İstanbul’dan Sabiha Gökçen Havalimanı kalkış Sinop Havalimanı iniş olmak üzere düzenlenen direkt uçuşlar yaklaşık 1 saat 25 dakika sürüyor. Aktarmalı uçak bileti satın alarak da İstanbul üzerinden dünyanın hemen her yerine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Sinop Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım 

Havalimanı, şehrin merkez konumuna 8 km uzaklıkta yer alıyor. Havalimanından kalkan servisler, dolmuş ve ticari araçlarla kolayca şehir merkezine gidebilirsiniz.  Terminal binası çıkışında denk gelebileceğiniz taksiler hem daha hızlı hem de daha konforlu bir şekilde ulaşım sağlamanızı gerçekleştiriyor. Ayrıca taksiler sabit bir ücret karşılığında hizmet veriyor. 

Bir diğer alternatif dolmuşlar. Sinop Otogarı, Cezaevi ve TOKİ konutları yönlerine doğru hizmet veren dolmuşlar, şehir merkezine gitmeniz için iyi bir seçenek olabilir. Sıkça tercih edilen dolmuşlar ile yaklaşık 10-15 dakika içerisinde merkeze varmış oluyorsunuz. 

Aynı zamanda havalimanının servisleri ile de Sinop’un merkez noktasına ulaşım sağlayabilirsiniz. Servisler havalimanı, otogar, cezaevi güzergâhında yola çıkıp kent merkezinde bulunan PTT binası önünde yolculuğu tamamlıyor. 

Daha iyi bir alternatif olarak, seyahatiniz tamamlandıktan sonra havalimanındaki danışma bürolarından Pegasus’un araç kiralama hizmetinden yararlanmak istediğinizi söyleyerek, tatiliniz boyunca kendi aracınızla tüm ulaşımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.  

Şehir içi Ulaşım 

Sinop’ta şehir içi ulaşım minibüslerle gerçekleştiriliyor. Şehrin her noktasına minibüslerle ulaşım sağlamak oldukça kolay. Mesafeler birbirine yakın olduğu için alternatif bir araca gerek kalmıyor. 

Türkiye’de trafik lambalarının olmadığı tek şehir olarak bilinen Sinop’ta, trafik buna rağmen oldukça rahat ve sakin bir şekilde akıyor. Minibüs dışında taksilerle ya da araç kiralarsanız kendi aracınızla şehirdeki ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Pegasus İstanbul Sinop uçak biletini nasıl bulurum?

En ucuz İstanbul Sinop uçak biletini bulmak Pegasus’ta artık çok kolay. flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşları listeleyerek ve "Takvim/Grafik" görünümünü kullanarak en uygun uçak bileti fiyatının olduğu tarihi kolayca bulabilir, en uygun İzmir-Adana uçak biletini alabilirsiniz.

İstanbul Sinop arası uçakla kaç saat?

İstanbul Sinop arası uçak yolculuğu yaklaşık 1 saat 10 dakika sürmektedir.

İstanbul Sinop arası uçuşlarda hangi havalimanları kullanılmaktadır?

İstanbul Sinop arası uçuşlarda Pegasus Hava Yolları olarak Sabiha Gökçen Havalimanı ve Sinop Havalimanı'nı kullanmaktayız.

Yukarı Yukarı