Sinop Havalimanı

Sinop Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Sinop Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

1993 yılında hizmete açılan Sinop Havalimanı, şehir merkezine yaklaşık 8 km uzaklıktadır. Havalimanı genel itibari ile şehrin sessiz sakin yapısını yansıtır. Küçük ama işlevsel bir alan sunmaktadır yolculara.

Sinop Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

 

Havalimanından şehir merkezine, havalimanı servisleri ya da otobüsle gidebilirsiniz. Ulaşım seçenekleri arasında taksiler de yer alıyor. Taksiyle şehir merkezine ortalama 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Sakin bir tatil için Pegasus’un ucuz Sinop uçak bileti fiyatlarını inceleyebilirsin.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Sinop Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Türkiye

Bulunduğu Şehir: Sinop

Havalimanı Kodu: NOP

Şehre Uzaklığı: 8 km

Yıllık yolcu kapasitesi 150.000 olan havaalanının yolculara ait olan açık alanı 343m² olup, 100 araçlık bir otoparkı bulunmaktadır.

Sinop Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Sinop uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Sinop Havalimanı Otopark

Sinop kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Sinop Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Sinop’a geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Sinop Havalimanı İletişim

Adres: Akliman mevkii, Havaaalanı Yolu, 57000 Bostancılı Köyü/Sinop Merkez

Telefon: (0368) 271 56 08

Web sitesi: dhmi.gov.tr

Sinop Yakınındaki Diğer Havaalanları

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.