Seyahat Hakkında Merak Ettikleriniz

Uçuş


Bir canlının ya da hava aracının atmosferde ya da uzayda hareket etmesine uçuş denir. Havacılık sektörü sayesinde yurt içi ve yurt dışı uçuş tarifeleri üzerinden dünya çevresinde seyahat edebilirsiniz. Uçuş hizmeti sunan şirketler için hava yolu tanımı yapılır. Pegasus, uçuş hizmeti sağlayan bir hava yolu şirketidir. Seyahat etmek isteyen yolculara ucuz uçak bileti sağlayarak ekonomik ve hızlı seyahati mümkün kılar.


Uçuş deneyimi, bütçeye ve uçulacak yere göre çeşitlenir. Uzak yerlere aktarmalı uçuşlar yapılır, daha konforlu bir şekilde uçmak isteyenler business class ya da first class uçuşları tercih eder, indirimli uçak bileti arayanlar ekonomi paketlerine göz atar…


Uçak ile seyahat etmek için uçak bilet almak yeterlidir. Uçak bileti satın almanıza yardımcı olan mobil uygulamamız ya da web sitemiz üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.