SAYFA BAŞINA DÖN

Akdeniz’e yaslanmış Lübnan, denize ve kültüre balıklama dalabileceğin bir tatil için seni bekliyor. Pegasus’un ekonomik Lübnan uçak bileti fiyatlarıyla yerini kap ve Orta Doğu gezin için bütçeni rahatlat.

Lübnan Araç Kiralama

İş seyahati ya da tatil için Lübnan'a vardığınızda ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Lübnan'da Yapılacak 5 Şey

  • Baalbek Tapınakları: Fenikelilerden kalan tarihi yapıları görmen için Lübnan’ın Bekaa şehrine gitmen gerekiyor.
  • Jeita Mağarası: Milyonlarca yıldır doğanın üzerinde çalıştığı bir eser Jeita Mağarası, olağanüstü fotoğraflar çekmen için Beyrut’ta seni bekliyor.
  • Güvercin Kayalıkları: Beyrut’un sahil kesiminde (Corniche-Korniş) keyifli bir yürüyüşe çık ve Güvercin Kayalıkları’nı gör.
  • Biblos Eski Şehir: Cübeyl (Jubal) ismiyle de bilinen sahil kasabası, otantik bir alışveriş gezisi yaptıktan sonra denize karşı yemek yiyebileceğin bir yer.
  • Beyrut Ulusal Müze: Sadece Lübnan tarihi değil, Orta Doğu’nun kadim geçmişi burada sergileniyor.

Lübnan Otelleri

Henüz Lübnan'da nerede konaklayacağınıza karar vermediyseniz, seyahat amacınıza ve alışkanlıklarınıza uygun yüzlerce otel seçeneklerinden birini Pegasus aracılığı ile tercih edebilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Lübnan Havalimanları

Pegasus Lübnan uçuşları için aşağıdaki havalimanlarını kullanmaktadır.


Popüler Lübnan Uçuşları

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.