Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı

Beyrut Refik Hariri Uluslararası Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Beyrut Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

Lübnan’ın başkenti ve aynı zamanda ülkenin nüfus olarak en büyük şehri olan Beyrut’ta bulunan Refik Hariri Uluslararası Havalimanı, “BEY” IATA kodu ile hizmet vermektedir. Beyrut'un güney banliyölerinde yer alan havalimanının şehir merkezine uzaklığı yaklaşık 9 kilometredir.

Beyrut Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

Havalimanında toplu taşıma imkanı bulunmamaktadır. Ancak şehir merkezine ortalama 15 dakikalık bir yolculuk ile ulaşabileceğiniz için taksileri kullanabilirsiniz. Ücret konusunda öncesinde pazarlık etmenizi tavsiye ederiz. Taksi haricinde, servis taksileri olarak anılan paylaşımlı gayriresmi minibüsler de havalimanı ulaşımı için tercih edebileceğiniz bir alternatiftir.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Beyrut Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Lübnan

Bulunduğu Şehir: Beyrut Havalimanı Kodu:

BEY Şehre Uzaklığı: 9 km

Havaalanı Lübnan’daki tek operasyonel ticari havalimanı konumundadır. Havalimanı içerisinde bagaj bırakma ofisleri, ilk yardım hizmeti, kayıp bagaj hizmeti sunulmaktadır.

Beyrut Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Beyrut uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Beyrut Havalimanı Otopark

Beyrut kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Beyrut Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Beyrut’a geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Beyrut Havalimanı İletişim

Adres: Beirut, Lübnan

Telefon:  +961 1 628 000

Web sitesi: beirutairport.gov.lb

Beyrut Yakınlarındaki Diğer Havalimanları

  • Şam Havaalanı (105 km)
  • Hayfa Havaalanı (119 km)
  • Lazkiye Havaalanı (182 km)
  • Tel Aviv-Yafo Sde Dov Havaalanı (200 km)
  • Larnaka Havaalanı (208 km)

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.