tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz Hollanda Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç

Türkiye Hollanda Hava Durumu

Gün
Min
Maks
 
Cum
16ºC
28ºC
Cum
Cmt
17ºC
28ºC
Cmt
Paz
16ºC
25ºC
Paz
Para Para: Euro
Saat Saat: 19:18:12
Dil Dil: Flemenkçe
Kalkış havalimanı: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Varış havalimanı: Amsterdam Havalimanı (AMS)
Türkiye - Hollanda uçuş süresi: 1 saat 50 dakika


Kalkış havalimanı: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Varış havalimanı: Rotterdam The Hague Havalimanı (RTM)
Türkiye - Hollanda uçuş süresi: 1 saat 50 dakika


Kalkış havalimanı: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Varış havalimanı: Eindhoven Havalimanı (EIN)
Türkiye - Hollanda uçuş süresi: 1 saat 40 dakika


Kalkış havalimanı: Kayseri Havalimanı (ASR)
Varış havalimanı: Rotterdam The Hague Havalimanı (RTM)
Türkiye - Hollanda uçuş süresi: 2 saat 15 dakika

Türkiye Hollanda uçuşları İstanbul ve Kayseri üzerinden Amsterdam, Rotterdam ve Eindhoven'a direkt olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Hollanda uçak bileti aldığınızda ortalama 1 saat 50 dakikalık bir uçuş sonrasında Hollanda'ya varabilirsiniz.

Adana
Adıyaman
Ağrı
Alanya – Gazipaşa
Merzifon - Amasya
Ankara
Antalya
Batman
Bingöl
Bodrum - Muğla
Çorlu - Tekirdağ
Dalaman
Denizli
Diyarbakır
Edremit - Balıkesir
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Gaziantep
Giresun
Hatay
Hopa
Iğdır
İstanbul Fethiye
İstanbul Marmaris
İstanbul Mersin
İstanbul
İzmir
Kahramanmaraş
Kars
Kastamonu
Kayseri
Konya
Kütahya
Malatya
Mardin
Muş
Nevşehir İstanbul
Nevşehir
Ordu
Rize
Samsun
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Tokat
Trabzon
Van

KALKIŞ : Türkiye

Pegasus ile Türkiye uçuşları ülke içi yaklaşık 40 noktaya ve şehre direkt olarak yapılıyor.

Karadeniz uçuşları Sinop, Artvin, Samsun, Giresun, Ordu, Amasya-Merzifon, Trabzon şehirlerine yapılan direkt seferlerle gerçekleşiyor.

Yazlık ve turistik birçok rotaya da direkt uçuşlar yapılıyor. Özellikle Ege uçuşları dahilinde İzmir, Muğla, Bodrum, Dalaman gibi turistik merkezlere birçok şehirden direkt gidilebiliyor. Ayrıca bu güzergahta Denizli ve Kütahya şehirleri de yer alıyor.

Turistik açıdan öne çıkan Akdeniz uçuşları da çok yoğun seferlerin yapıldığı güzergahlar arasında bulunuyor. Pegasus seferleri ile bu bölgedeki Antalya, Alanya, Kahramanmaraş, Antakya/Hatay ve Adana noktalarına aktarmasız ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Doğu Anadolu uçuşları ile direkt ulaşım sağlanan şehirler arasında ise Erzincan, Elazığ, Erzurum, Ağrı, Muş, Kars, Malatya, Van ve Iğdır var.

Pegasus’un aktarmasız İç Anadolu uçuşları da bulunuyor. Direkt uçuş noktalarını ise Ankara, Sivas, Kayseri ve Konya şehirleri oluşturuyor.

Güneydoğu uçuşları için direkt seferler ise Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Batman, Mardin ve Şanlıurfa şehirlerine gerçekleştiriliyor.

Marmara uçuşları ise İstanbul ve Balıkesir-Edremit direkt seferlerini kapsıyor.

Türkiye Havalimanları Ulaşım Seçenekleri

Türkiye’deki havalimanlarından şehir merkezine ulaşmak için genel olarak otobüs, havaalanı servisleri, tren, metro, taksi, araç kiralama seçenekleri sunuluyor.

Otobüs

Türkiye’deki hemen hemen bütün şehirlerde havalimanlarından otobüs seferleri 24 saat boyunca gerçekleşiyor. Gece yarısından sonra gece otobüsleri daha uzun sefer aralıkları ile hizmet sunuyor.

Metro

Metro, havalimanlarından şehir merkezine ulaşmanın en ekonomik, hızlı ve konforlu seçenekleri arasında yer alıyor. Çoğu şehirde (İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir) metro ile şehir merkezi arasındaki ulaşım için bu ulaşım aracı kullanılıyor. Metro seferleri genellikle gece yarısına kadar sık aralıklarla gerçekleşiyor.

Havaalanı Servisleri/Shuttle

Türkiye’deki çoğu şehirde shuttle hizmeti veriliyor. Genellikle 30 dakikada ya da saatte bir shuttle seferleri düzenleniyor. Çok sayıda yolcu şehir merkezine en kısa süre içinde ulaşmak için havaalanı servislerinden yararlanıyor.

Taksi

Havaalanından daha konforlu ve hızlı bir yolculuk yapmak isteyenlerin ise favori ulaşım araçları arasında taksiler yer alıyor. Havalimanı terminallerinin önünden 7 gün 24 saat boyunca taksi bulmak mümkün.

Araç Kiralama

Şehir merkezine ulaşmak için araç kiralama yöntemi de sıklıkla tercih ediliyor. Havaalanlarında araç kiralama ofisleri bulunuyor.

Türkiye’de Ulaşım

Türkiye’de ulaşım her şehir için değişiklik göstermekle birlikte genel olarak toplu taşıma araçları ile hızlı ve ekonomik şekilde sağlanıyor.

Türkiye’de Hangi Toplu Taşıma Araçları Var?

Türkiye’de toplu taşıma araçları arasında otobüs, metro, tramvay, tren ve taksi yer alıyor. Çoğu şehirde otobüsler geceleri saat başı hizmet veriyor. Metro ve tramvayların genel olarak çalışma saatleri ise 06.00-00.30. Taksiler ise 7/24 çalışıyor.

Toplu Ulaşım Kartı Var mı?

Türkiye’de birçok şehir kendi akıllı kart sistemi ile ulaşım hizmeti veriyor. Kısa süreli geziler içinse birkaç kullanımlık kartlar kullanılabiliyor.

Türkiye’de Toplu Taşıma Araçları ile Turistik Yerlere Gidilebilir mi?

Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde turistik noktalara toplu taşıma hizmeti veriliyor.

Türkiye Şehirler Arası Ulaşım Nasıl?

Türkiye şehirler arası ulaşım genel olarak otobüs, uçak ve trenlerle sağlanıyor. Bunun yanı sıra denize kıyısı olan şehirler arasında vapur ve feribot seferleri de düzenlenebiliyor.

Örneğin; İstanbul’a geldiğinizde Kocaeli, Yalova, Bursa gibi şehirlere geçiş yaparak yakındaki yerleri de gezi planınıza dahil edebilirsiniz.

Amsterdam
Eindhoven
Rotterdam

VARIŞ : Hollanda

İstanbul’dan Hollanda uçuşları Amsterdam, Eindhoven ve Rotterdam şehirlerine düzenlenen direkt uçuş seferleri ile gerçekleşiyor.

Hollanda Havalimanları Ulaşım Seçenekleri

İstanbul-Amsterdam uçuşları için varış noktası merkeze ortalama 22 km uzaklıktaki Amsterdam Schiphol Havalaanı’dır.

Yaklaşık 4 saat süren İstanbul-Eindhoven direkt uçuşlar içinse merkezden 8 km uzaklıktaki Eindhoven Havaalanı kullanılıyor.

İstanbul-Rotterdam uçuşları genellikle 3 saat 45 dakika kadar sürüyor. Havaalanı ile Rotterdam şehir merkezi arasında ise ortalama 8 km bulunuyor.

3 havalimanından da şehir merkezine sık aralıklarla toplu taşıma seferleri düzenliyor. Genel itibariyle havalimanlarından merkeze gitmek için otobüs, tren, taksi, havaalanı servisleri ve metro kullanılıyor.

Otobüs

Hollanda havaalanlarından şehir merkezine gitmek için kullanılan en popüler araçların başında otobüsler geliyor. Gündüz hatlarının yanı sıra yolculara gece hizmet veren otobüsler de bulunuyor. Havaalanlarına gece yarısından sonra varan kişiler de otobüslere binerek şehir merkezine kısa süre içinde ulaşabiliyor.

Tren

Avrupa’nın birçok ülkesinde olduğu gibi Hollanda’da da havalimanları ulaşım seçenekleri arasında trenler yer alıyor. Tren ile şehir merkezine ulaşım olağan koşullar altında rahatlıkla gerçekleşiyor. Bazı şehirlerde trenler sefer aralıkları uzasa da gece saatlerinde de hizmet sunuyor.

Taksi

Hollanda’daki havalimanlarında ne zaman isterseniz taksi bulup, hızlı ve konforlu bir yolculuk sonrasında gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Metro

Rotterdam Havalimanı’ndan metro ile de ekonomik ve hızlı şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Metro seferleri saat yoğunluğuna göre 2-5 dakikada bir gerçekleşiyor ve gece yarısına kadar çalışıyor.

Araç Kiralama

Havaalanından ulaşımda ve şehirleri dolaşmak için yaygın olarak kullanılan seçeneklerden bir diğerini de araç kiralama oluşturuyor. Havaalanlarında yer alan araç kiralama ofislerinden faydalanarak istediğiniz tipte bir araba kiralayabilir, özel araçla daha esnek ve konforlu biçimde şehir merkezine gidebilirsiniz.

Havaalanı Servisleri

Hollanda’daki havalimanlarında servis hizmetleri de veriliyor. Havalimanı servisleri hızlı ve rahat bir ulaşım için en çok tercih edilen ulaşım seçenekleri arasında yer alıyor.

Hollanda Toplu Taşıma

Hollanda’da ulaşım sisteminde otobüs, tramvay, tren ve metro yaygın olarak tercih ediliyor.

Hollanda’da Toplu Taşıma Seçenekleri Hangileri? Saat Kaça Kadar?

Tramvay, otobüs, tren ve metro popüler ulaşım araçları arasında yer alıyor. Genellikle toplu taşıma araçları 06.00 ile 00.20 arasında hizmet sunuyor. Gece otobüsleri ise 00.30 ile 05.00 saatleri arasında çalışıyor.

Ulaşım Kartı, Özel İndirim Kartı Var mı?

Hollanda genelinde OV-Chipkaart ile turistler oldukça avantaj kazanıyor; daha fazla yeri daha ekonomik koşullarla geziyor. Ayrıca Amsterdam gibi bazı şehirlere özel olarak başka indirimli kartlar da satışa sunuluyor.

Toplu Taşıma Araçları ile Hangi Turistik Yerlere Gidebilirsiniz?

Hollanda’da toplu taşıma araçları ile meşhur kanallar, Dam Meydanı, Rijksmuseum, Vondelpark, Jordaan, Stadswandelpark, Dierenrijk, Van Abbemuseum, Philips Stadyumu, DAF Museum, St.Laurenskerk, Spido, The Euromast, Hotel New York gibi turistik yerlere gidebilirsiniz.

 

Hollanda Şehirlerarası Ulaşım Nasıl?

Hollanda şehirlerarası ulaşım için turistler daha çok tren ve otobüsleri kullanmayı tercih ediyor. Özellikle tren hatlarında Amsterdam-Eindhoven, Amsterdam-Groningen, Amsterdam-Nijmegen, Amsterdam-Maastricht, Rotterdam-Utrecht, Utrecht-Eindhoven, Amsterdam-Rotterdam, Amsterdam-Lahey oldukça popüler rotalar arasında yer alıyor.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Pegasus Türkiye Hollanda uçak biletini nasıl bulurum?

En ucuz Türkiye-Hollanda uçak biletini bulmak Pegasus’ta artık çok kolay. flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşları listeleyerek ve "Takvim/Grafik" görünümünü kullanarak en uygun uçak bileti fiyatının olduğu tarihi kolayca bulabilir, en uygun Türkiye-Hollanda uçak biletini alabilirsiniz.

Türkiye - Hollanda arası uçuşlarda hangi havalimanı kullanılır?

Pegasus Hava Yolları'nın Türkiye-Hollanda arası uçuşlarında, Türkiye'den İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Antalya Uluslararası Havalimanı ve Kayseri Erkilet Havalimanı gibi çeşitli havalimanlarından uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Hollanda'da ise Amsterdam Schiphol, Eindhoven ve Rotterdam Havalimanları hedeflenmektedir.

Haftalık kaç Türkiye - Hollanda uçuşu var?

Pegasus Hava Yolları tarafından Türkiye'den Hollanda'ya haftalık toplamda 34 sefer düzenlenmektedir. Bu uçuşlar, Türkiye'nin çeşitli şehirlerinden Hollanda'nın Amsterdam, Eindhoven ve Rotterdam şehirlerine yapılmaktadır.

Türkiye Hollanda gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları nedir?

Türkiye-Hollanda gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları, seçilen tarih, uçuşun doluluk durumu ve rezervasyon zamanına göre değişkenlik göstermektedir. Güncel ve en uygun fiyatları öğrenmek için, Pegasus Hava Yolları'nın resmi web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret ederek, istediğiniz tarihler için arama yapabilirsiniz.

Türkiye ve Hollanda aktarmasız uçak bileti var mı?

Evet, Pegasus Hava Yolları, Türkiye'den Hollanda'nın Amsterdam, Eindhoven ve Rotterdam şehirlerine doğrudan, aktarmasız uçuşlar sunmaktadır. Bu uçuşlar, Türkiye ve Hollanda arasında hızlı ve rahat bir seyahat deneyimi sağlar, özellikle iş veya turistik amaçlı seyahatler için idealdir.

Yakın tarihte Türkiye ve Hollanda en ucuz uçak bileti hangisi?

Yakın tarihte Türkiye ve Hollanda arası en uygun fiyatlı uçak biletlerini bulmak için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesi ve mobil uygulamasını kullanarak, farklı tarihlerdeki bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Erken rezervasyon fırsatları ve promosyon dönemlerini takip ederek, en uygun fiyatlı biletleri bulabilirsiniz.

Türkiye - Hollanda arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?

Türkiye-Hollanda arası en ucuz uçak biletlerini bulmanın en iyi yolu, genellikle seyahat tarihinden birkaç ay öncesinde erken rezervasyon yapmaktır. Pegasus Hava Yolları'nın erken rezervasyon avantajlarından ve promosyon dönemlerinden yararlanarak, uçuş tarihleriniz için uygun fiyatlı biletleri bulabilirsiniz.

Türkiye Hollanda arası uçakla kaç saat sürer?

Türkiye Hollanda uçuşları İstanbul ve Kayseri üzerinden Amsterdam, Rotterdam ve Eindhoven'a direkt olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye Hollanda uçak bileti aldığınızda ortalama 1 saat 50 dakikalık bir uçuş sonrasında Hollanda'ya varabilirsiniz.

Türkiye'den Hollanda'ya hangi şehirlere uçuş var?

Türkiye Hollanda uçuşları İstanbul ve Kayseri üzerinden Amsterdam, Rotterdam ve Eindhoven'a direkt olarak gerçekleştirilmektedir. 

Yukarı Yukarı