tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz İspanya Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç

Türkiye İspanya Hava Durumu

Gün
Min
Maks
 
Sal
21ºC
34ºC
Sal
Çar
22ºC
29ºC
Çar
Per
22ºC
33ºC
Per
Para Para: İspanyolca
Saat Saat: 06:12:01
Dil Dil: Euro
Kalkış havalimanı: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Varış havalimanı:                                   Barcelona Havalimanı (BCN)
Türkiye - İspanya uçuş süresi: 3 saat 45 dakika


Kalkış havalimanı:                                  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Varış havalimanı: Madrid Barajas Havalimanı (MAD)
Türkiye - İspanya uçuş süresi: 4 saat 35 dakika

Türkiye İspanya uçuşları İstanbul üzerinden Barselona ve Madrid'e direkt olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye İspanya uçak bileti aldığınızda ortalama 4 saatlik bir uçuş sonrasında İspanya'ya varabilirsiniz.

Adana
Adıyaman
Ağrı
Alanya – Gazipaşa
Merzifon - Amasya
Ankara
Antalya
Batman
Bingöl
Bodrum - Muğla
Çorlu - Tekirdağ
Dalaman
Denizli
Diyarbakır
Edremit - Balıkesir
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Gaziantep
Giresun
Hatay
Hopa
Iğdır
İstanbul Fethiye
İstanbul Marmaris
İstanbul Mersin
İstanbul
İzmir
Kahramanmaraş
Kars
Kastamonu
Kayseri
Konya
Kütahya
Malatya
Mardin
Muş
Nevşehir İstanbul
Nevşehir
Ordu
Rize
Samsun
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Tokat
Trabzon
Van

KALKIŞ : Türkiye

Pegasus ile Türkiye uçuşları ülke içi yaklaşık 40 noktaya ve şehre direkt olarak yapılıyor.

Karadeniz uçuşları Sinop, Artvin, Samsun, Giresun, Ordu, Amasya-Merzifon, Trabzon şehirlerine yapılan direkt seferlerle gerçekleşiyor.

Yazlık ve turistik birçok rotaya da direkt uçuşlar yapılıyor. Özellikle Ege uçuşları dahilinde İzmir, Muğla, Bodrum, Dalaman gibi turistik merkezlere birçok şehirden direkt gidilebiliyor. Ayrıca bu güzergahta Denizli ve Kütahya şehirleri de yer alıyor.

Turistik açıdan öne çıkan Akdeniz uçuşları da çok yoğun seferlerin yapıldığı güzergahlar arasında bulunuyor. Pegasus seferleri ile bu bölgedeki Antalya, Alanya, Kahramanmaraş, Antakya/Hatay ve Adana noktalarına aktarmasız ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Doğu Anadolu uçuşları ile direkt ulaşım sağlanan şehirler arasında ise Erzincan, Elazığ, Erzurum, Ağrı, Muş, Kars, Malatya, Van ve Iğdır var.

Pegasus’un aktarmasız İç Anadolu uçuşları da bulunuyor. Direkt uçuş noktalarını ise Ankara, Sivas, Kayseri ve Konya şehirleri oluşturuyor.

Güneydoğu uçuşları için direkt seferler ise Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Batman, Mardin ve Şanlıurfa şehirlerine gerçekleştiriliyor.

Marmara uçuşları ise İstanbul ve Balıkesir-Edremit direkt seferlerini kapsıyor.

Türkiye Havalimanları Ulaşım Seçenekleri

Türkiye’deki havalimanlarından şehir merkezine ulaşmak için genel olarak otobüs, havaalanı servisleri, tren, metro, taksi, araç kiralama seçenekleri sunuluyor.

Otobüs

Türkiye’deki hemen hemen bütün şehirlerde havalimanlarından otobüs seferleri 24 saat boyunca gerçekleşiyor. Gece yarısından sonra gece otobüsleri daha uzun sefer aralıkları ile hizmet sunuyor.

Metro

Metro, havalimanlarından şehir merkezine ulaşmanın en ekonomik, hızlı ve konforlu seçenekleri arasında yer alıyor. Çoğu şehirde (İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir) metro ile şehir merkezi arasındaki ulaşım için bu ulaşım aracı kullanılıyor. Metro seferleri genellikle gece yarısına kadar sık aralıklarla gerçekleşiyor.

Havaalanı Servisleri/Shuttle

Türkiye’deki çoğu şehirde shuttle hizmeti veriliyor. Genellikle 30 dakikada ya da saatte bir shuttle seferleri düzenleniyor. Çok sayıda yolcu şehir merkezine en kısa süre içinde ulaşmak için havaalanı servislerinden yararlanıyor.

Taksi

Havaalanından daha konforlu ve hızlı bir yolculuk yapmak isteyenlerin ise favori ulaşım araçları arasında taksiler yer alıyor. Havalimanı terminallerinin önünden 7 gün 24 saat boyunca taksi bulmak mümkün.

Araç Kiralama

Şehir merkezine ulaşmak için araç kiralama yöntemi de sıklıkla tercih ediliyor. Havaalanlarında araç kiralama ofisleri bulunuyor.

Türkiye’de Ulaşım

Türkiye’de ulaşım her şehir için değişiklik göstermekle birlikte genel olarak toplu taşıma araçları ile hızlı ve ekonomik şekilde sağlanıyor.

Türkiye’de Hangi Toplu Taşıma Araçları Var?

Türkiye’de toplu taşıma araçları arasında otobüs, metro, tramvay, tren ve taksi yer alıyor. Çoğu şehirde otobüsler geceleri saat başı hizmet veriyor. Metro ve tramvayların genel olarak çalışma saatleri ise 06.00-00.30. Taksiler ise 7/24 çalışıyor.

Toplu Ulaşım Kartı Var mı?

Türkiye’de birçok şehir kendi akıllı kart sistemi ile ulaşım hizmeti veriyor. Kısa süreli geziler içinse birkaç kullanımlık kartlar kullanılabiliyor.

Türkiye’de Toplu Taşıma Araçları ile Turistik Yerlere Gidilebilir mi?

Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde turistik noktalara toplu taşıma hizmeti veriliyor.

Türkiye Şehirler Arası Ulaşım Nasıl?

Türkiye şehirler arası ulaşım genel olarak otobüs, uçak ve trenlerle sağlanıyor. Bunun yanı sıra denize kıyısı olan şehirler arasında vapur ve feribot seferleri de düzenlenebiliyor.

Örneğin; İstanbul’a geldiğinizde Kocaeli, Yalova, Bursa gibi şehirlere geçiş yaparak yakındaki yerleri de gezi planınıza dahil edebilirsiniz.

Barselona
Madrid

VARIŞ : İspanya

Türkiye’den İspanya’ya ulaşmak için İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştirilen Barselona ve Madrid uçuşlarını kullanabilirsiniz. İspanya tatilinize ister İstanbul’dan direkt olarak, ister bulunduğunuz ilden aktarmalı olarak başlayabilirsiniz.

İspanya’da Ulaşım İmkanları

Havalimanlarından Şehir Merkezine Ulaşım

İspanya uçuşlarının gerçekleştiği Madrid Barajas Uluslararası Havalimanı ve Barselona Uluslararası Havalimanı şehir merkezlerine yaklaşık 10-15 km uzaklıktadır.

İspanya havalimanlarından şehir merkezlerine ulaşmak için otobüs, tren, metro ya da taksi seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Alanlarda hizmet veren otobüsler şehrin önemli noktalarına kısa sürede ulaşmanızı sağlar.

İspanya’da Toplu Taşıma

İspanya’da ulaşım seçenekleri bulunduğunuz şehre göre farklılık gösterir. Bununla birlikte başkent Madrid ya da Barselona gibi gelişmiş şehirlerde günün her saati çok sayıda toplu taşıma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bu şehirlere ek olarak Malaga, Bilbao, Tenerife ve Valensiya gibi farklı şehirlere de yolculuk yapabilirsiniz.

Taksi

İspanya’nın her bölgesinde taksi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Özellikle kısa mesafeli yolculuklar için veya konforlu bir seyahat için taksileri tercih edebilirsiniz.

Otobüs

Bölgenin özellikle önemli şehirlerinde çok sayıda otobüs hattı mevcuttur. Örneğin; Madrid seyahatinde ETM hatları oldukça basittir. Ayrıca terminale ulaşım için 200 ve 204 numaralı otobüsleri tercih edebilirsiniz. İspanya’daki otobüsleri kullanmak için gişelerden kolayca bilet satın alabilirsiniz.

Metro

İspanya’daki metrolardan yararlanırken gitmek istediğiniz noktaları belirlemek oldukça önemlidir. Büyük şehirlerde çok sayıda hat bulunduğundan doğru tercihi yapmaya dikkat edebilirsiniz.

İspanya’da turistler için ulaşım kartı var mı?

İspanya’daki kentlere özel ulaşım kartlarını seyahatiniz boyunca kullanabilirsiniz. Örneğin; Barselona gezinizde tek binişlik veya belirli süreler içerisinde sınırsız geçiş hakkı sağlayan Hola BCN kartını kullanabilirsiniz.

İspanya’da ulaşım saat kaça kadar sürer?

İspanya tatilinde geçirdiğiniz süre boyunca toplu ulaşım saatleri bulunduğunuz şehre göre değişkendir. Ulaşım ağı kapasitesi gelişmiş şehirlerde geç saatlere hatta sabaha kadar kullanabileceğiniz araçlar mevcuttur. Örneğin; Madrid’deki otobüs ağı günün her saati aktiftir. Barselona’da da benzer şekilde geç saatlere kadar metro, tramvay ve otobüs hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İspanya Şehirler Arası Ulaşım

İspanya şehirler arası ulaşım için kullanabileceğiniz tren, otobüs ya da uçak seferleri mevcuttur. Tren seferleri diğer ulaşım opsiyonlarına oranla daha uygundur. Bununla birlikte seyahat planlamasını erkenden yaparak avantajlı uçak seferlerinden de yararlanabilirsiniz. Madrid Barajas Uluslararası Havalimanı ve Barselona Uluslararası Havalimanı’ndan hareket eden günlük seferler ile İspanya’nın her noktasına kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Şehir içi ve şehirler arası ulaşımda tercih edebileceğiniz hizmetler arasında taksi ve araç kiralama da yer alır. Diğer toplu ulaşım alternatiflerine oranla daha maliyetli olan bu hizmetler özellikle kısa mesafe yolculukları için oldukça avantajlıdır. Ayrıca tatilinizi planlarken Pegasus’un araç kiralama hizmetinin erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak çok daha hesaplı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Pegasus Türkiye İspanya uçak biletini nasıl bulurum?

En ucuz Türkiye-İspanya uçak biletini bulmak Pegasus’ta artık çok kolay. flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşları listeleyerek ve "Takvim/Grafik" görünümünü kullanarak en uygun uçak bileti fiyatının olduğu tarihi kolayca bulabilir, en uygun Türkiye-İspanya uçak biletini alabilirsiniz.

Türkiye - İspanya arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?

Türkiye-İspanya arası en ucuz uçak biletlerini bulmak için, seyahat tarihinden birkaç ay önce erken rezervasyon yapmak genellikle en iyi yöntemdir. Pegasus Hava Yolları'nın erken rezervasyon indirimlerini ve özel promosyon dönemlerini takip etmek, uygun fiyatlı bilet bulmanıza yardımcı olmaktadır.

Türkiye ve İspanya aktarmasız uçak bileti var mı?

Evet, Pegasus Hava Yolları, Türkiye'den İspanya'nın Barselona ve Madrid şehirlerine doğrudan, aktarmasız uçuşlar sunmaktadır. Bu uçuşlar, Türkiye ve İspanya arasında hızlı ve konforlu bir seyahat imkanı sağlamaktadır.

Haftalık kaç Türkiye - İspanya uçuşu var?

Pegasus Hava Yolları, Türkiye'den İspanya'ya haftalık toplamda 21 sefer düzenlemektedir. Bu seferler, özellikle İstanbul'dan Barselona ve Madrid'e yapılan uçuşları kapsamaktadır.

Türkiye - İspanya arası uçuşlarda hangi havalimanı kullanılır?

Pegasus Hava Yolları'nın Türkiye-İspanya arası uçuşlarında, Türkiye'den İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı gibi çeşitli havalimanlarından kalkışlar yapılırken, İspanya'da Barselona El Prat ve Adolfo Suarez Madrid-Barajas Havalimanlarına inişler gerçekleşmektedir.

Türkiye İspanya gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları nedir?

Türkiye-İspanya gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları, seçilen tarih, uçuşun doluluk durumu ve rezervasyon zamanına göre değişkenlik gösterebilmektedir. En güncel ve uygun fiyatları bulmak için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret ederek, istediğiniz tarihler için fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Yakın tarihte Türkiye ve İspanya en ucuz uçak bileti hangisi?

Yakın tarihte Türkiye ve İspanya arası en uygun fiyatlı uçak biletlerini bulmak için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesi ve mobil uygulamasını kullanarak, farklı tarihlerdeki bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Erken rezervasyon avantajlarından ve promosyon dönemlerinden faydalanarak uygun fiyatlı biletleri bulabilirsiniz.

Türkiye İspanya arası uçakla kaç saat sürer?

Türkiye İspanya uçuşları İstanbul üzerinden Barselona ve Madrid'e direkt olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye İspanya uçak bileti aldığınızda ortalama 4 saatlik bir uçuş sonrasında İspanya'ya varabilirsiniz.

Türkiye'den İspanya'ya hangi şehirlere uçuş var?

Türkiye İspanya uçuşları İstanbul üzerinden Barselona ve Madrid'e direkt olarak gerçekleştirilmektedir. 

Yukarı Yukarı