tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz İtalya Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç

Türkiye İtalya Hava Durumu

Gün
Min
Maks
 
Cum
23ºC
37ºC
Cum
Cmt
24ºC
35ºC
Cmt
Paz
23ºC
35ºC
Paz
Para Para: İtalyanca
Saat Saat: 19:05:25
Dil Dil: Euro
Kalkış havalimanı: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Varış havalimanı: Milano Bergamo Havalimanı (BGY)
Türkiye - İtalya uçuş süresi: 2 saat 55 dakika


Kalkış havalimanı:                     İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Varış havalimanı: Bologna Guglielmo Marconi Havalimanı (BLQ)
Türkiye - İtalya uçuş süresi: 2 saat 45 dakika


Kalkış havalimanı:    İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Varış havalimanı: Venedik Marco Polo Havalimanı (VCE)
Türkiye - İtalya uçuş süresi: 2 saat 50 dakika


Kalkış havalimanı:                        İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Varış havalimanı: Fiumicino – Leonardo da Vinci Havalimanı (FCO)
Türkiye - İtalya uçuş süresi: 2 saat 50 dakika

Türkiye İtalya uçuşları İstanbul üzerinden Milano, Bologna, Venedik ve Roma'ya direkt olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye İtalya uçak bileti aldığınızda ortalama 2 saat 50 dakikalık bir uçuş sonrasında İtalya'ya varabilirsiniz.

Adana
Adıyaman
Ağrı
Alanya – Gazipaşa
Merzifon - Amasya
Ankara
Antalya
Batman
Bingöl
Bodrum - Muğla
Çorlu - Tekirdağ
Dalaman
Denizli
Diyarbakır
Edremit - Balıkesir
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Gaziantep
Giresun
Hatay
Hopa
Iğdır
İstanbul Fethiye
İstanbul Marmaris
İstanbul Mersin
İstanbul
İzmir
Kahramanmaraş
Kars
Kastamonu
Kayseri
Konya
Kütahya
Malatya
Mardin
Muş
Nevşehir İstanbul
Nevşehir
Ordu
Rize
Samsun
Sinop
Sivas
Şanlıurfa
Tokat
Trabzon
Van

KALKIŞ : Türkiye

Pegasus ile Türkiye uçuşları ülke içi yaklaşık 40 noktaya ve şehre direkt olarak yapılıyor.

Karadeniz uçuşları Sinop, Artvin, Samsun, Giresun, Ordu, Amasya-Merzifon, Trabzon şehirlerine yapılan direkt seferlerle gerçekleşiyor.

Yazlık ve turistik birçok rotaya da direkt uçuşlar yapılıyor. Özellikle Ege uçuşları dahilinde İzmir, Muğla, Bodrum, Dalaman gibi turistik merkezlere birçok şehirden direkt gidilebiliyor. Ayrıca bu güzergahta Denizli ve Kütahya şehirleri de yer alıyor.

Turistik açıdan öne çıkan Akdeniz uçuşları da çok yoğun seferlerin yapıldığı güzergahlar arasında bulunuyor. Pegasus seferleri ile bu bölgedeki Antalya, Alanya, Kahramanmaraş, Antakya/Hatay ve Adana noktalarına aktarmasız ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Doğu Anadolu uçuşları ile direkt ulaşım sağlanan şehirler arasında ise Erzincan, Elazığ, Erzurum, Ağrı, Muş, Kars, Malatya, Van ve Iğdır var.

Pegasus’un aktarmasız İç Anadolu uçuşları da bulunuyor. Direkt uçuş noktalarını ise Ankara, Sivas, Kayseri ve Konya şehirleri oluşturuyor.

Güneydoğu uçuşları için direkt seferler ise Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Batman, Mardin ve Şanlıurfa şehirlerine gerçekleştiriliyor.

Marmara uçuşları ise İstanbul ve Balıkesir-Edremit direkt seferlerini kapsıyor.

Türkiye Havalimanları Ulaşım Seçenekleri

Türkiye’deki havalimanlarından şehir merkezine ulaşmak için genel olarak otobüs, havaalanı servisleri, tren, metro, taksi, araç kiralama seçenekleri sunuluyor.

Otobüs

Türkiye’deki hemen hemen bütün şehirlerde havalimanlarından otobüs seferleri 24 saat boyunca gerçekleşiyor. Gece yarısından sonra gece otobüsleri daha uzun sefer aralıkları ile hizmet sunuyor.

Metro

Metro, havalimanlarından şehir merkezine ulaşmanın en ekonomik, hızlı ve konforlu seçenekleri arasında yer alıyor. Çoğu şehirde (İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir) metro ile şehir merkezi arasındaki ulaşım için bu ulaşım aracı kullanılıyor. Metro seferleri genellikle gece yarısına kadar sık aralıklarla gerçekleşiyor.

Havaalanı Servisleri/Shuttle

Türkiye’deki çoğu şehirde shuttle hizmeti veriliyor. Genellikle 30 dakikada ya da saatte bir shuttle seferleri düzenleniyor. Çok sayıda yolcu şehir merkezine en kısa süre içinde ulaşmak için havaalanı servislerinden yararlanıyor.

Taksi

Havaalanından daha konforlu ve hızlı bir yolculuk yapmak isteyenlerin ise favori ulaşım araçları arasında taksiler yer alıyor. Havalimanı terminallerinin önünden 7 gün 24 saat boyunca taksi bulmak mümkün.

Araç Kiralama

Şehir merkezine ulaşmak için araç kiralama yöntemi de sıklıkla tercih ediliyor. Havaalanlarında araç kiralama ofisleri bulunuyor.

Türkiye’de Ulaşım

Türkiye’de ulaşım her şehir için değişiklik göstermekle birlikte genel olarak toplu taşıma araçları ile hızlı ve ekonomik şekilde sağlanıyor.

Türkiye’de Hangi Toplu Taşıma Araçları Var?

Türkiye’de toplu taşıma araçları arasında otobüs, metro, tramvay, tren ve taksi yer alıyor. Çoğu şehirde otobüsler geceleri saat başı hizmet veriyor. Metro ve tramvayların genel olarak çalışma saatleri ise 06.00-00.30. Taksiler ise 7/24 çalışıyor.

Toplu Ulaşım Kartı Var mı?

Türkiye’de birçok şehir kendi akıllı kart sistemi ile ulaşım hizmeti veriyor. Kısa süreli geziler içinse birkaç kullanımlık kartlar kullanılabiliyor.

Türkiye’de Toplu Taşıma Araçları ile Turistik Yerlere Gidilebilir mi?

Türkiye’nin hemen hemen tüm şehirlerinde turistik noktalara toplu taşıma hizmeti veriliyor.

Türkiye Şehirler Arası Ulaşım Nasıl?

Türkiye şehirler arası ulaşım genel olarak otobüs, uçak ve trenlerle sağlanıyor. Bunun yanı sıra denize kıyısı olan şehirler arasında vapur ve feribot seferleri de düzenlenebiliyor.

Örneğin; İstanbul’a geldiğinizde Kocaeli, Yalova, Bursa gibi şehirlere geçiş yaparak yakındaki yerleri de gezi planınıza dahil edebilirsiniz.

Bari
Bologna
Catania
Milano
Roma
Venedik

VARIŞ : İtalya

Türkiye’den İtalya’ya gerçekleştireceğiniz ziyaretleriniz için birçok farklı uçuş seçeneğinden yararlanabilirsiniz. İtalya’nın 4 farklı noktasına İstanbul’dan direkt uçuşlarla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye’nin çok sayıda noktasından İstanbul aktarmalı olarak ziyaret etmek istediğiniz şehirlere gidebilirsiniz.

İstanbul’dan direkt İtalya uçuşları:

 • Bologna
 • Milano
 • Roma
 • Venedik

İtalya Havaalanlarından Ulaşım İmkanları

İtalya’da havalimanlarından şehir merkezine ulaşmak için çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz. Bu noktada uzaklık, ulaşım seçenekleri gibi ölçütler yolculuk süresini belirler. Örneğin; Bologna Guglielmo Marconi Havalimanı şehir merkezine 6 km uzaklıkta konumlanır. Merkeze ulaşım için taksi ve shuttle servisi olanakları mevcuttur. Daha ekonomik bir seçenek olarak otobüsleri seçerek yaklaşık 20 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Milano Bergamo Havalimanı ise şehir merkezi arasındaki uzaklık yaklaşık 40 km’dir. Havalimanından merkeze ulaşım için tren ve otobüs seçenekleri vardır. Tek vasıta olması nedeniyle daha çok otobüs tercih edilir. Havalimanı ve merkez arası otobüs yolculuğunun süresi yaklaşık bir saattir.

Roma uçuşlarıyla ulaşacağınız Roma Havalimanı da şehir merkezine yaklaşık 30 km uzaklıktadır. Roma’ya vardığınızda tren, shuttle servisleri ya da taksi ile merkeze ulaşabilirsiniz. Servis ve tren biletlerini durakların yakınından alabilirsiniz. Venedik Marco Polo Havalimanı ve şehir merkezi arasındaki uzaklık ise yaklaşık 12 km’dir. Tesislerden merkeze ulaşmak için otobüs, taksi ya da deniz taksileri kullanabilirsiniz. Ortalama 20 dakika süren yolculuklar sonrasında şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanlarından merkeze ulaşmak için toplu taşımanın yanı sıra Pegasus’un araç kiralama hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

İtalya’da Toplu Ulaşım Saat Kaça Kadar Hizmet Verir?

İtalya’da ulaşım alternatiflerinin çalışma saatleri de benzer şekilde farklı aralıklardadır. Özellikle büyük şehirlerde sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar kullanabileceğiniz ulaşım seçenekleri mevcuttur. Örneğin; Milano gezinizde sabah 6’dan gece yarısına kadar hizmet veren metroyu kullanabilirsiniz. Benzer şekilde Roma ve Venedik gibi büyük şehirlerdeki otobüs, metro hizmetlerinden gece 1 - 1:30’a kadar yararlanabilirsiniz.

İtalya’da Toplu Taşıma Kartı Var Mı?

İtalya’daki toplu taşımanın hızlı ve hesaplı olması için geliştirilen aylık kartlar mevcuttur. Gezmek istediğiniz şehrin aylık kartları ile ekonomik bir tatil yapabilirsiniz. Ayrıca İtalya gezisinde Roma ve Venedik gibi büyük şehirlerdeki özel şehir kartlarından yararlanabilirsiniz.

Toplu taşımanın yanı sıra müzelerde de geçerli olan bu kartlar sayesinde daha düşük giriş ücreti ödeyebilirsiniz.

İtalya’da Şehirlerarası Ulaşım Seçenekleri

İtalya şehirlerarası ulaşım opsiyonları ve toplu taşıma hizmetlerinin kuralları bölgesel olarak farklılık gösterir. Ülkedeki en çok tercih edilen ulaşım seçeneği ise trendir. Bununla birlikte otobüs ve uçakla da farklı noktalara geçiş yapabilirsiniz. Örneğin; tren ile Napoli’den Milano’ya birkaç saat içinde ulaşım sağlayabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En ucuz Pegasus Türkiye İtalya uçak biletini nasıl bulurum?

En ucuz Türkiye-İtalya uçak biletini bulmak Pegasus’ta artık çok kolay. flypgs.com ya da mobil uygulama üzerinden uçuşları listeleyerek ve "Takvim/Grafik" görünümünü kullanarak en uygun uçak bileti fiyatının olduğu tarihi kolayca bulabilir, en uygun Türkiye-İtalya uçak biletini alabilirsiniz.

Türkiye İtalya gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları nedir?

Türkiye-İtalya gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları, seyahat tarihleri, doluluk oranı ve biletin alındığı zamana bağlı olarak değişebilir. En güncel ve uygun fiyatlar için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesini veya mobil uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye - İtalya arası uçuşlarda hangi havalimanı kullanılır?

Pegasus Hava Yolları'nın Türkiye-İtalya arası uçuşlarında, Türkiye'den çeşitli havalimanları kullanılmaktadır. İstanbul'dan uçuşlar İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan gerçekleşirken, İtalya'da ise Venedik Marco Polo, Bologna Guglielmo Marconi, Roma Fiumicino Leonardo da Vinci ve Milano Bergamo Havalimanlarına uçuşlar düzenlenmektedir.

Haftalık kaç Türkiye - İtalya uçuşu var?

Pegasus Hava Yolları, Türkiye'den İtalya'ya haftalık olarak toplamda 37 sefer düzenlemektedir. Bu seferler, İstanbul'dan Venedik, Bologna, Roma ve Milano'ya gerçekleştirilmektedir.

Yakın tarihte Türkiye ve İtalya en ucuz uçak bileti hangisi?

Yakın tarihte Türkiye ve İtalya arası en uygun fiyatlı uçak biletlerini bulmak için, Pegasus Hava Yolları'nın web sitesi ve mobil uygulamasını kullanarak, farklı tarihlerdeki bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Erken rezervasyon avantajları ve promosyon dönemlerinden faydalanarak uygun fiyatlı biletleri bulabilirsiniz.

Türkiye ve İtalya aktarmasız uçak bileti var mı?

Evet, Pegasus Hava Yolları, Türkiye'den İtalya'nın Venedik, Bologna, Roma ve Milano şehirlerine doğrudan, aktarmasız uçuşlar sunmaktadır. Bu uçuşlar, Türkiye ve İtalya arasında hızlı ve rahat bir seyahat imkanı sağlamaktadır.

Türkiye - İtalya arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?

Türkiye-İtalya arası en ucuz uçak biletlerini bulmak için ideal zaman, genellikle seyahat tarihinden birkaç ay öncesidir. Pegasus Hava Yolları'nın erken rezervasyon avantajlarından ve promosyon dönemlerinden faydalanarak, en uygun fiyatları bulabilirsiniz.

Türkiye İtalya arası uçakla kaç saat sürer?

Türkiye İtalya uçuşları İstanbul üzerinden Milano, Bologna, Venedik ve Roma'ya direkt olarak gerçekleştirilmektedir. Türkiye İtalya uçak bileti aldığınızda ortalama 2 saat 50 dakikalık bir uçuş sonrasında İtalya'ya varabilirsiniz.

Türkiye'den İtalya'ya hangi şehirlere uçuş var?

Türkiye İtalya uçuşları İstanbul üzerinden Milano, Bologna, Venedik ve Roma'ya direkt olarak gerçekleştirilmektedir.

Yukarı Yukarı