Priştine Uluslararası Havalimanı

Priştine Uluslararası Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Priştine Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

Kosova’nın başkenti Priştine’ye uçakla gittiğinizde şehre Priştine Uluslararası Havalimanı (PRN) ya da diğer adıyla Priştine Adem Yaşari Uluslararası Havalimanı’dan merhaba diyeceksiniz. Şehir merkezine sadece 15 km mesafede olan uluslararası havalimanında ihtiyaç duyacağınız tüm detayları bulabilirsiniz.

Priştine Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

 

Şehir merkezinden havalimanına ulaşmanın en kısa ve zahmetsiz yolu taksiye binmek. Yani Priştine çıkışlı yolculuk yapacaksan toplu taşıma ya da servis hizmetlerinden yararlanmak yerine doğrudan bir taksiye binebilirsiniz. Havalimanından şehir merkezine taksi ile 25 dakikada ulaşabilirsin.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Priştine Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Kosova

Bulunduğu Şehir: Priştine

Havalimanı Kodu: PRN

Şehre Uzaklığı: 15 km

Hem Kosova hem de Priştine çıkışlı uçuşlar için tek yol olan Priştine Havalimanı’nın yıllık yolcu kapasitesi 1 milyon. Oldukça donanımlı olan havalimanındaki gümrüksüz satış mağazası, restoran ve kafelerde, aynı şehir genelinde olduğu gibi tüm ödemeleri euro ile yapabilirsiniz.

Priştine Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Priştine uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Priştine Havalimanı Otopark

Priştine kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Priştine Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Priştine’ye geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Priştine Havalimanı İletişim

Adres: 14060

Telefon:  +381 38 5015021214

Web sitesi: airportpristina.com

Priştine Yakınındaki Diğer Havaalanları

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.