Üsküp Havalimanı

Üsküp Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Üsküp Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

Üsküp Havalimanı veya diğer bilinen adıyla Üsküp Büyük İskender Havalimanı Makedonya'nın başkenti Üsküp'te yer alan havalimanıdır. Makedonya’nın en büyük ve en işlek iki havalimanından biridir. Makedonya'nın başkenti Üsküp'te yer alan havalimanı bilinen diğer adıyla Üsküp Büyük İskender Havalimanı, şehre 24 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Balkanların ulaşım merkezlerinden biri haline gelen havalimanı, Skytrax Dünya Havalimanı Ödülleri’nde Doğu Avrupa’nın En İyi 10 Havalimanı arasında gösterilmiştir.

Üsküp Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

 

Şehir merkezine giderek Üsküp’ü keşfetmeye başlamak için otobüsleri ya da taksileri kullanabilirsiniz.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Üsküp Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Makedonya

Bulunduğu Şehir: Üsküp

Havalimanı Kodu: SKP

Şehre Uzaklığı: 24 km

Yılda 4 milyon yolcuya hizmet edecek kapasiteye sahip olan terminalde restoran, kafe, duty free mağazaları, fast food, ATM’ler, VIP ve CIP salonları, ücretsiz Wi-Fi ve daha pek çok farklı hizmetten yararlanabilirsiniz.

Üsküp Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Üsküp uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Üsküp Havalimanı Otopark

Üsküp kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Üsküp Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Üsküp’e geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Üsküp Havalimanı İletişim

Adres: Motorway "Alexander of Macedon", Petrovec 1043, Makedonya (FYROM)

Telefon: +389 2 314 8333

Web sitesi: skp.airports.com.mk

Üsküp Yakınındaki Diğer Havaalanları

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.