SAYFA BAŞINA DÖN
Samsun Çarşamba Havalimanı

Samsun Çarşamba Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Samsun Çarşamba Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

Samsun Çarşamba Havalimanı 15 Aralık 1998 tarihinde dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel tarafından açılan ve sivil kategoride hizmet veren havalimanıdır. Samsun’un Çarşamba ilçesinde konumlandırılan alandan şehir merkezine uzaklık yaklaşık 25 km’dir.

Samsun Çarşamba Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

 

BAFAŞ

Samsun Çarşamba Havaalanı’ndan şehir merkezine gitmek için BAFAŞ servislerini kullanabilirsiniz.

Taksi

Uçuşunuz sonrası ulaşım için diğer bir alternatifiniz ise taksiler.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Samsun Çarşamba Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: Türkiye

Bulunduğu Şehir: Samsun

Havalimanı Kodu: SZF

Şehre Uzaklığı: 25 km

Samsun Çarşamba Havaalanı’nda uçuşunuzu beklerken faydalanabileceğiniz duty free, otopark, büfe, restaurant, kafe, araç kiralama ofisleri, kayıp eşya servisi, tam donanımlı bir ambulans aracı ile acil sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Samsun Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar vermeden önce Samsun uçak bileti sayfamızı ziyaret ederek, önce şehirde sizi bekleyen tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri keşfedebilir; ardından size en uygun tarih aralığındaki uçak bileti fiyatlarını listeleyerek seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Samsun Çarşamba Havalimanı Otopark

Samsun kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Samsun Çarşamba Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Samsun’a geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Samsun Çarşamba Havalimanı İletişim

Adres: Çınarlık Mahallesi, Samsun Çarşamba Havaalanı, 55506 Çarşamba/Samsun

Telefon: (0362) 844 88 30

Web sitesi: carsamba.dhmi.gov.tr

Samsun Yakınındaki Diğer Havaalanları

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.