tr.svg
TR
dropdown-icon
 • tr.svg
  TR
 • en.svg
  EN
 • de.svg
  DE
 • fr.svg
  FR
 • ru.svg
  RU
 • it.svg
  IT
 • es.svg
  ES
BolPuan Detayları
BolPuan Detayları
Seyahat Bilgileri
Seyahat Bilgileri
Kampanyalar
Kampanyalar
Üyelik Ayarları
Üyelik Ayarları
BolBol Nedir?
BolBol Nedir?

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 017 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

user-profile-circle

tarihinden beri Pegasus BolBol üyesi

Kullanılabilir BolPuan
bol-bol-white
Geçerliliğini Yitirecek BolPuan
BolPuan

Pegasus BolBol ile uçmanın avantajını kaçırmamak için BolPuan'ını geçerlilik süresi dolmadan kullanmalısın

BolBol ile ilgili talep ve sorularınız için 0 (850) 399 17 01 no’lu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

En Ucuz İstanbul Bişkek Uçak Bileti Fiyatları

-

Bir Yetişkin Yolcu İçin Yaklaşık Toplam Fiyat:

Ucuz Günleri Seç

İstanbul Bişkek Hava Durumu

Gün
Min
Maks
 
Cum
20ºC
34ºC
Cum
Cmt
21ºC
36ºC
Cmt
Paz
22ºC
35ºC
Paz
Kalkış havalimanı: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)
Varış havalimanı: Bişkek Manas Uluslararası Havalimanı (FRU)
İstanbul – Bişkek uçuş süresi: 5 saat

KALKIŞ : İstanbul

110’dan fazla uçuş noktası üzerinden İstanbul’a direkt uçuşlar gerçekleşmektedir. Türkiye ve Avrupa, Asya, Afrika kıtalarındaki pek çok ülkeden Pegasus direkt uçuşları ile İstanbul’a seyahat edebilirsiniz.

Ucuz uçak bileti için seyahat tarihinden birkaç ay öncesinden bilet fiyatlarını kontrol etmeniz, ucuz fırsatlara denk gelmenizi sağlayabilir. 

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım 

İstanbul bilindiği üzere oldukça büyük bir şehir olduğu için havalimanından gitmek istediğiniz semtin merkezine ulaşım sağlayabilmek adına aktarma yapmak durumunda kalabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Otobüs ile Taksim ve Kadıköy gibi semtlerin merkezine tek vasıta ile ulaşabiliyorsunuz. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan SG-1, E-10 ve E-11’e binerek Kadıköy, SG-2 ile Taksim merkeze gidebiliyorsunuz.

Metro ile Ulaşım

Uzun zamandır merakla beklenen Pendik (Tavşantepe) - Sabiha Gökçen Metro hattı 2 Ekim 2022 tarihinde açıldı. Kadıköy - Pendik metrosu 4 durak daha uzatılarak havalimanının içine direkt ulaşım sağlandı. Yeni metro hattı, havaalanına hızlı bir ulaşım imkanı sunmanın yanı sıra diğer metrolara ve toplu taşımalara entegre bir şekilde hayata geçirildi. Böylece yolcular için çok sayıda aktarma noktası ve diğer toplu taşımalara geçiş yapma imkanı doğdu.

Sabiha Gökçen Metro hattından Anadolu ve Avrupa yakasındaki bölgelere erişebilmek için tercih edebileceğiniz birçok aktarma seçeneği mevcuttur. Metrodan yapacağınız aktarmalarla şehrin çoğu bölgesine trafik problemini yaşamadan kısa sürede ulaşabilirsiniz. Metro hattındaki duraklardan metrobüs, Marmaray, otobüs ve vapur gibi toplu taşımalara geçiş yapabilirsiniz. Aktarma yapabileceğiniz toplu taşımalar ve duraklardan bazıları şunlardır:

 • Ayrılık Çeşmesi durağından Marmaray’a aktarma yapabilirsiniz. Bu durakta inerek ayrıca otobüs ve minibüslere de ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Ünalan durağından metrobüse geçiş yapabilirsiniz. Böylece İstanbul’un iki yakasına da ulaşım sağlayabilirsiniz.
 • Kadıköy durağında inerek otobüs, minibüs ve vapur gibi çok sayıda toplu taşıma alternatifini kullanabilirsiniz.

Havabüs ve Havaş ile Ulaşım

İstanbul'un belli noktalarına ulaşmanızı sağlayan Havabüs ve Havaş otobüs servislerine gelen yolcu terminal çıkışlarından binerek de gideceğiniz noktaya ekonomik bir şekilde varabilirsiniz. 

Taksi ile Ulaşım

Taksi ile Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan ulaşım için şehirde yer alan Uber, BiTaksi, Zuppin gibi uygulamaları kullanabilirsiniz. Ayrıca havalimanı çıkışında bekleyen taksileri de tercih edebilirsiniz.  

Terminalde belirle noktalarda yer alan araç kiralama bürolarından kendinize araç temin ederek de seyahatiniz boyunca daha rahat bir ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. 

Şehir İçi Ulaşım

İstanbul’da hem kara yolu hem de deniz yoluyla şehir içi ulaşım gerçekleştiriliyor. Şehirde, otobüs, minibüs, metrobüs, metro, tramvay ve feribot ile her yere kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Yerel halkın ulaşımda kullandığı İstanbul Kart, tüm ulaşım araçlarında kullanıma uygundur. Bu biletleri şehir dışından veya başka bir ülkeden şehri ziyarete gelen turistlerde satış noktalarından temin ederek kullanabilir. 

VARIŞ : Bişkek

Pegasus Hava Yolları Bişkek Manas Uluslararası Havalimanı’na İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan direkt, diğer şehirlerden aktarmalı uçuşlar düzenler. Aktarmalı seferler 74 farklı noktadan geçer. Bişkek’ten ise İstanbul aktarmalı olarak 86 farklı destinasyon üzerinden seyah

at etmek mümkündür. Pegasus’un düzenlediği kampanya dönemleri ve promosyonları takip ederek bütçenize uygun fiyatlarla uçak bileti satın alabilirsiniz.

Uçuş hakkında merak ettikleriniz ve kampanyalarla ilgili detaylı bilgi almak için Pegasus’a yazabilirsiniz.

Bişkek Manas Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Havalimanı Hakkında

Bişkek Manas Uluslararası Havalimanı şehir merkezine 25 km uzaklıkta bulunur.

Havalimanından şehir merkezine ulaşımda taksiler ve toplu taşıma araçları olarak minibüsler kullanılır. 380 numaralı marshrutka adı verilen ve dolmuşa benzeyen araçlar 06.30-19.30 saatleri arasında çalışır. Marshrutka ile şehir merkezine ulaşım yaklaşık 50 dakika sürer. 

Toplu taşımanın çalışma saatleri dışında havalimanına ulaşanlar ise taksileri kullanabilir. Uçuş olduğu sürece terminal önünde bekleyen lisanslı taksiler trafiğin durumuna göre 35-40 dakika içinde şehir merkezine ulaşır. 

Şehir merkezine ulaşımda çok daha rahat ve hızlı bir alternatif olarak araç kiralamayı tercih edebilirsiniz. Pegasus’un kaliteli hizmetleri arasında bulunan araç kiralama hizmetimizden yararlanmak isterseniz seyahatlerinden önce rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şehir İçi Ulaşım

Şehir içi ulaşımda marshrutka adındaki dolmuş/minibüsler yaygın olarak kullanılır. Bunun dışında belediye otobüsleri ve taksiler de şehir içinde yolculuk etmek isteyenler tarafından tercih edilir.

Eski Sovyet şehirlerinde kullanılan marshrutkalar Bişkek’te ulaşımı sağlayan araçlardan biridir. Yüzlerce farklı güzergah üzerinden hareket eden marshrutkalar şehrin neredeyse her noktasına gider. Numaraları ve güzergahları araçların üzerinde yer alır. Marshrutkalardan sonra şehir içi ulaşımda en sık kullanılan araç otobüstür.

Marshrutkalara göre daha ekonomik olan otobüsler 06.00-22.00 saatleri arasında hizmet verir. 

Bişkek’te hizmet veren birkaç taksi firması bulunur. Telefonla istediğiniz noktaya taksileri çağırarak daha hızlı bir şekilde yolculuk edebilirsiniz. Taksi ücretleri uygun olduğu için özellikle turistler yaygın olarak taksileri kullanır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

İstanbul Bişkek gidiş-dönüş uçak bileti fiyatları nedir?

İstanbul ile Bişkek arasındaki gidiş-dönüş uçak biletlerinin fiyatları, mevsimsel etkenlere ve talebe bağlı olarak değişiklik gösterir. Pegasus Hava Yolları'nın web sitesinde yer alan kampanyalar en iyi fiyatları bulmanızda yardımcı olacaktır.

İstanbul - Bişkek arası en ucuz uçak bileti ne zaman alınır?

İstanbul'dan Bişkek'e en uygun uçak biletleri için, seyahat tarihlerinizden birkaç ay önce rezervasyon yapmanız önerilir. Pegasus Hava Yolları'nın erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

İstanbul ve Bişkek Manas Uluslararası Havalimanı aktarmasız uçak bileti var mı?

Evet, Pegasus Hava Yolları, İstanbul'dan Bişkek Manas Uluslararası Havalimanı'na doğrudan uçuşlar sunmaktadır. Bu uçuşlarla, konforlu ve hızlı bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Haftalık kaç İstanbul - Bişkek uçuşu var?

İstanbul'dan Bişkek'e Pegasus Hava Yolları tarafından haftada ortalama 10 uçuş düzenlenmektedir. Bu uçuşlar için İstanbul Bişkek uçak bileti araması yaparak Pegasus'un en uygun fiyatlarını keşfedebilirsiniz.

Yakın tarihte İstanbul ve Bişkek Manas Uluslararası Havalimanı en ucuz uçak bileti hangisi?

İstanbul ve Bişkek Manas Uluslararası Havalimanı arasındaki en uygun uçak biletlerini bulmak için Pegasus Hava Yolları'nın web sitesini veya mobil uygulamasını kullanarak, farklı tarihlerdeki fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Yukarı Yukarı