SAYFA BAŞINA DÖN

Seyahat Hakkında Merak Ettikleriniz

Sağlık


Havacılıkta sağlık, oldukça önemli bir konudur. Uçuş ile ilgili tüm personeller, Hava Sağlık Birimi denetmenlerince incelenen eğitimler dahilinde temel sağlık ve ilk yardım bilgisi alır. Belirlenmiş talimatlar doğrultusunda pilot, kabin ekibi ve diğer havacılık personelinin denetlenmesi ile ilgili sağlık gerekliliklerinin aktarılıp kontrol edilmesini de aynı birim yapmaktadır.


Uzun ya da kısa süreli uçuşlarda, basınç değişimine bağlı olarak rahatsızlık görülebilir. Özellikle uzun uçuş sırasında hava basıncının sürekli değişkenlik göstermesi, orta kulak ağırlıklı olmak üzere insan bedeninin birçok bölgesini etkileyebilir. Ayrıca sağlık konusu etkileyen bir de uçuş fobisi gibi psikolojik rahatsızlıklar vardır.


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.