Pegasus Plus’lılara Bahar Erken Geliyor

Tatil planlarına şimdiden başla! Uç Uç Günleri’nde Balkanlar’da 7, Rusya’da 4, Ukrayna’da 5 nokta Pegasus Plus’lılara %30, Pegasus Plus Kredi Kartı sahiplerine ise %35 indirimli!

Kampanya Özellikleri

 • SATIŞ TARİHİ
  01 Şubat / 02 Şubat 2018
 • UÇUŞ TARİHİ
  01 Mart / 06 Haziran 2018
 • KAMPANYA KAPSAMINA GİRMEYEN TARİHLER
  20-24 Nisan 2018 / 27 Nisan – 3 Mayıs 2018
 Pegasus Plus’lılara Bahar Erken Geliyor

PEGASUS PLUS’LILARA BAHAR ERKEN GELİYOR!


Sen de bu fırsattan yararlanmak için yalnızca 2 dakikanı ayırarak üye ol, 1-2 Şubat tarihlerinde www.flypgs.com veya Pegasus Mobil’den biletini al, 1 Mart – 6 Haziran tarihleri arasında güzel bir tatil yap. Kampanyadan faydalanmak için www.flypgs.com veya Pegasus Mobil üzerinden uçuşunu gerçekleştirmek istediğin kampanya dâhilindeki hatları ve tarihi seç. Ödeme adımında karşına çıkacak Kampanyalar bölümünden “Uç Uç %30 İndirim” veya “Uç Uç %35 İndirim” seçeneğini işaretle. Onayla/Devam butonuna bastığında indirimin toplam tutara yansıdığını göreceksin.

Kampanya Kuralları:

 • Satış Tarihi: 1-2 Şubat 2018 (Türkiye yerel saatine göre 2 Şubat 2018 23:59’a kadar geçerlidir.)
 • Uçuş Tarihi: 1 Mart 2018 – 6 Haziran 2018
 • Aşağıdaki tarihler kampanya kapsamı dışındadır.
  20-24 Nisan 2018
  27 Nisan – 3 Mayıs 2018
 • Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Atina, Belgrad, Bükreş, Priştine, Üsküp, Saraybosna, Tiran, Moskova, Grozni, Krasnodar, Mineralnye Vody, Kiev, Odessa, Kharkiv, Lviv ve Zaporijya kalkış ve varışlı direkt uçuşlar
 • Kampanya İndirim Oranı: %30 İndirim / %35 İndirim
 • Koltuk adedi: 366.175
 • Kampanya flypgs.com, mobil site veya Pegasus mobil üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.
 • %30 indirim kampanyasından faydalanabilmek için rezervasyon Pegasus Plus üye girişi yapılarak oluşturulmalıdır veya yolcu bilgileri alanında Pegasus Plus üye numarası (cep telefonu numarası) yazılmış olmalıdır. Aynı rezervasyonda birden fazla misafir bulunması durumunda Pegasus Plus üye numarasını (cep telefonu numarası) yazan tüm misafirlerimiz kampanyadan faydalanacaklardır.
 • %35 indirim kampanyasından faydalanabilmek için bilet alırken Pegasus Plus Kredi Kartlı yolcu üye girişi yapılmalı veya Yolcu Bilgileri ekranında Pegasus Plus üye numarası (Cep telefonu numarası) yazılmış olmalıdır. Pegasus Plus Kredi Kartlı üye Yolcu Bilgileri ekranında ilk sırada olmalıdır. Aynı rezervasyonda birden fazla misafir bulunması durumunda, kredi kartlı veya kredi kartsız olsun Pegasus Plus üye numarasını (cep telefonu numarası) yazan tüm misafirlerimiz kampanyadan faydalanacaklardır.
 • Kampanyadan çocuk misafirlerimiz de faydalanabilir
 • İndirim dış hatlarda Süper Eko paket ücreti üzerinden uygulanır. Süper Eko dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir. Uçuşlarda her bir misafir ve her bir uçuş segmenti için yurt dışı hatlarda 8 $’dan başlayan check-in bedeli tahsil edilir. Bu bedel, ülkeler ve uçuş yapılacak uçuşlar bazında değişiklik gösterir.
 • Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya şartlarına uymayacağı için yani kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.
 • Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.
 • İptal ve iade - değişiklik için ücret sınıfının kuralları geçerli olur.
 • İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.
 • Pegasus, kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Uçuş Ara

Yardım gereksinimi olan misafirler
×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.