• TR

türkiye gezi rehberi

Türkiye: Hayatın Tüm Renklerini Buluşturan Ekonomik Bir Tatil Cenneti

 

Türkiye, Avrupa ve Asya kıtalarını birbirine bağlayan, içinde hayatın her rengine ve sesine yer olan, binlerce yıl boyunca dünyanın en önemli medeniyetlerine ev sahipliği yapmış topraklarda bulunan bir ülke. Göbeklitepe’den Ayasofya’ya, Uludağ’dan Pamukkale’ye, Akdeniz’den Ege’ye; kültür, doğa ve tarihi birleştirerek kusursuz bir tatil yapabileceğiniz Türkiye, ayrıca ekonomik açıdan uygun tatil beklentiniz varsa da size dünyada cenneti yaşatacak…

türkiye hakkında genel bilgiler

Ege’nin yumuşak suları mı, Akdeniz’in insanın içini ısıtan denizi mi, yoksa Karadeniz’in hırçın dalgaları mı? Güneydoğu’nun tarihi zenginliği mi, Karadeniz’in insanı büyüleyen doğası mı? Türkiye’de her gezgin kendi zevkine, hayaline ve beklentisine göre bir tatil beldesi bulabiliyor. Ayrıca Türkiye, gece hayatı ile de pek meşhur. İstanbul gecelerininin ününü herkes bilir; Bodrum geceleri ise şarkılara ilham vermiştir…

Türkiye, yaz aylarında bir başka güzel olur, kış aylarında bir başka! Yaz aylarında Marmaris, Bodrum, Antalya, Fethiye ve İzmir gibi sahil bölgeleri sımsıcak denizin ve mutluluk veren güneşin tadını çıkarmak isteyen tatilcilerle dolar. Kış aylarında ise Uludağ ve Sarıkamış gibi kayak merkezleri kış sporlarına meraklıları ağırlar. İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirler ise yılın her dönemi keşfetmek için gidilebilecek yerlerdir.

türkiye gezi önerileri


Doğal güzellikler, tarihi eserler ve sıcakkanlı insanlarla karşılaşacağınız bir tatil... Üstelik uygun fiyata!

Hayatın her sesini duyacağınız bir keşif, hem de zengin bir coğrafyada! Deniz, göl, nehir ve kaplıcalardan; yani tabiatın sunduğu her armağandan yararlanabileceğiniz bir dinlence... Üstelik teknoloji çağının tüm getirilerinin içerisinde… Türkiye, son yıllarda tüm dünyanın ilgisinin merkezinde. Bu güzel bölgeyi keşfetmek için Avrupa ve Asya’nın en güzel sahillerine sahip ülkeler arasında yer alan Türkiye ile tanışmaya hazırlanın. Türkiye gezi rehberi ile bir ülkenin ne derece büyüleyici olabileceğine tanık olacaksınız!

türkiyede ucuz tatil önerileri

 
Tatil köyleri, apart villalar, oteller, hosteller, bungalovlar ve kamp yerleri… Türkiye’de konaklamak için seçenekler sınırsız, fiyatlar ekonomik; hizmet ise kusursuz! Türkiye haritasından istediğiniz yeri beğenin, orada mutlaka konaklayacak bir yerle denk geleceksiniz… Az nüfuslu küçük şehirlerde bile oteller, oraları beğenmezseniz misafirhaneler var. Türkiye’de her bütçeye ve beklentiye göre kalacak bir yer bulunur!

Türkiyede nerede kalınır

 

Türkiye Gezisi Hakkında Merak Edilenler

Türkiye’de turizm neleri kapsar?

Türkiye tatilinde gezmeye nereden başlanmalı?

Türkiye’deki resmi tatiller hangileri?

Kurban Bayramı nedir?

Ramazan Bayramı nedir?

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.