Bari Karol Wojtyla Havalimanı

Bari Karol Wojtyla Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Bari Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

İtalya’nın Bari şehrinde 1930’lu yıllardan beri askeri ve sivil statüdeki uçuşlara ev sahipliği yapan Bari Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 8 km uzaklıkta konumlandırılmıştır. Kısaca Bari Havalimanı olarak anılan havaalanının gerçek adı Bari Karol Wojtyla Havalimanı’dır.

Bari Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

 

Tren

Bari Havalimanı’ndan trene binerek yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuk sonrasında şehir merkezine varabilirsiniz.

Otobüs

Havaalanından merkeze gitmek için her yarım saatte bir kalkan otobüslerden birini kullanabilirsiniz.  

Taksi

Bari’de gideceğiniz yere daha rahat ve hızlı bir şekilde ulaşmak için terminal çıkışında sizleri bekleyen taksileri de tercih edebilirsiniz.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Bari Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: İtalya

Bulunduğu Şehir: Bari

Havalimanı Kodu: BRI

Şehre Uzaklığı: 8 km

Terminal bünyesinde; mağazalar, ATM’ler ve bilgi ofisleri bulunmaktadır. Bari çıkışlı biletleri buradan temin edebileceğiniz gibi şehir hakkında merak ettiğiniz detayları Bari Turizm Ofisinden de öğrenebilirsiniz.

Bari Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar veremediyseniz Pegasus ayrıcalıkları ile Bari’deki otelleri inceleyebilir ve avantajlı fiyatlarla rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Bari Havalimanı Otopark

Bari kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.  

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Bari Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Bari’ye geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Bari Havalimanı İletişim

Adres: Viale Enzo Ferrari, 70128 Bari BA, İtalya

Telefon: +39 080 580 0200

Web sitesi: aeroportidipuglia.it

Bari Yakınındaki Diğer Havaalanları

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.