Napoli Uluslararası Havalimanı

Napoli Uluslararası Havalimanı

Pegasus uçuşunuz öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız Napoli Havalimanı ulaşım bilgileri, araç kiralama hizmeti, otopark ve otel rezervasyonu gibi detayları sizin için derledik.

İtalya uçuşlarınız için tercih edebileceğiniz bir diğer havalimanı Napoli Uluslararası Havalimanı’dır. Şehir merkezine sadece 7 km mesafede bulunan havalimanı Naples Capodichino Havalimanı olarak da bilinmektedir.

Napoli Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

 

Napoli’ye vardığınızda şehir merkezine gitmek için otobüs ya da taksileri kullanabilirsiniz.  

Otobüs

Toplu taşımayı kullanacaksanız ALIBUS otobüs hattı ile Beverello - Angioino ve havalimanı arasında ulaşım sağlayabilirsiniz. 6 duraklık bu hat hızlı ve ekonomik bir şekilde gideceğiniz yere varmanızı sağlayacaktır.

Taksi

Napoli Havalimanı’ndan ulaşım için terminal çıkışında bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz.

 

Not: Bilgiler Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir. Lütfen resmi kaynaklardan bilgilerin güncelliğini teyit etmeyi unutmayın.

Napoli Havalimanı Hakkında Bilgiler

Bulunduğu Ülke: İtalya

Bulunduğu Şehir: Napoli

Havalimanı Kodu: NAP

Şehre Uzaklığı: 7 km

Napoli çıkışlı uçuşlarınız öncesinde terminalde beklerken sıkılmadan vakit geçirmeniz ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz için VIP servis, hızlı geçiş, ücretsiz Wi-Fi, bagaj emanet hizmeti, kayıp eşya ofisi, bagaj koruma ,exchange ofis, banka ATM’leri gibi pek çok farklı hizmet sunulmaktadır.

Napoli Otel Rezervasyonu

Nerede konaklayacağınıza karar veremediyseniz Pegasus ayrıcalıkları ile Napoli’deki otelleri inceleyebilir ve avantajlı fiyatlarla rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


REZERVASYON YAP

Napoli Havalimanı Otopark

Napoli kalkışlı uçuşlarınızda ya da birini karşılamak için havaalanına özel aracınız ile geldiğinizde otopark hizmetinden yararlanmak için, önceden flypgs.com üzerinden online otopark rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

OTOPARKTA YERİNİ AYIRT

Napoli Havalimanı Araç Kiralama

Ayrıca iş seyahati ya da tatil için Napoli’ye geldiğinizde şehir içi ulaşım için daha konforlu bir seçeneğini değerlendirmek isterseniz, Pegasus ayrıcalıkları ile araç kiralayabilirsiniz.

ARAÇ KİRALA

Napoli Havalimanı İletişim

Adres: Viale F. Ruffo di Calabria, 80144 Napoli NA, İtalya

Telefon: +39 081 789 6111

Web sitesi: aeroportodinapoli.it

Napoli Yakınındaki Diğer Havaalanları

  • Foggia Gino Lisa Havaalanı (120 km)
  • San Domino Island Havaalanı (169 km)
  • Pescara Havaalanı (172 km)
  • Roma Ciampino Havaalanı (174 km)
  • Vieste Havaalanı (192 km)

Yazdır
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.