SAYFA BAŞINA DÖN

Kharkiv Otelleri: Kharkiv’de Nerede Kalınır?

kharkiv annunciation kilisesi nerede kalınır?

Kharkiv, ziyaretçilerine konaklama açısından farklı alternatifler sunar. Şehir merkezindeki, Sumskaya ve Pushinskaya caddelerinde pek çok otel bulunur. 9 bölgeye ayrılan şehirde konaklama seçenekleri de oldukça fazladır. Şehre gelen misafirler genellikle ulaşım konusundaki rahatlığı ve stratejik bölgelere olan yakınlığı nedeniyle şehrin merkezinde yer alan otelleri tercih eder. Kharkiv’in kuzeyinde yer alan Shevchenkivsk’i ise lunaparkta vakit geçirmek isteyen ve yemyeşil parkları seven konukların tercihidir. Ozero Kirova Gölü çevresinde yer alan tesisler ise nehrin doğal güzellikleri ve atmosferinde hoşlananların ilgi odağıdır. Ulaşım ağı açısından oldukça gelişmiş olan Kahrkiv’de her zevke uygun otel, motel, pansiyon gibi konaklama seçeneklerini seyahat amacınıza göre değerlendirebilirsiniz. 


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.