Adana'ya Nasıl Gidilir?

Adana alman köprü

Türkiye’nin önemli turistik rotaları arasında yer alan Adana’ya, yurt içi ve yurt dışında pek çok şehirden hava yolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş detayları için Adana uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Adana Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Adana şehir merkezine oldukça yakın mesafede konumlanan Adana Şakirpaşa Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda servis, otobüs, taksi ve araç kiralama seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Havaş servisleri; haftanın tüm günleri, 09.00, 14.00 ve 20.30 saatlerinde üç kez Osmaniye’ye kadar oluşturulmuş olan bir güzergâh ile hizmet vermektedir. Yolculuk süresi ortalama 105 dakika olan bu servislerin detaylarını Havaş sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Havalimanı’ndan kalkan 135, 159, 250 ve 252 numaralı belediye otobüsleriyle de şehrin pek çok merkezi noktasına ulaşım sağlamak mümkündür. Bu otobüsler yaklaşık 45 dakikada bir hizmet vermektedir.

Seyahatinizi daha konforlu hale getirmek isterseniz Pegasus araç kiralama hizmetinden faydalanabilir, ihtiyacınız olan aracı kolaylıkla bulabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.