Tahran Şehir İçi Ulaşım


ARAÇ KİRALA

Tahran şehir merkezinde toplu taşıma araçlarını kullanarak istediğiniz yere ulaşabilirsiniz; ancak şehirde toplu taşıma araçlarını kullanırken birtakım noktalara dikkat etmeniz gerekir. Toplu taşıma araçları erkekler ve kadınlar olmak üzere iki bölümden oluşur. Otobüs ve metro kullanırken bu kurala dikkat etmeniz önemlidir.

Geniş bir otobüs güzergâhına sahip olan şehrin tüm bölgelerini otobüs ile gezebilirsiniz. Otobüs duraklarında yer alan gişelerden bilet satın alabilirsiniz. Gerek hızlı olması gerekse sefer sayısının sık olması nedeniyle en çok tercih edilen toplu taşıma araçları olan metro biletlerini metro duraklarından satın alabilirsiniz. Şehir içinde en çok kullanılan ulaşım araçlarından biri de taksiler. Taksimetrenin pek kullanılmadığı Tahran’da pazarlık yaparak taksileri daha uygun fiyata kullanabilirsiniz.

Tahran şehir içi ulaşım

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.