Alanya'ya Nasıl Gidilir?

Türkiye’nin en çok ziyaret alan turistik bölgeleri arasında yer alan Alanya’ya hava yolu ile ulaşım sağlamak mümkündür. Dilediğiniz tarih için Alanya uçak bileti satın alarak hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok şehirden direkt uçuşla Alanya'ya seyahat edebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

 

Gazipaşa Alanya Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Alanya’nın Gazipaşa semtinde yer alan havalimanı şehir merkezine 40 km uzaklıktadır. Havalimanı’ndan şehir merkezine gidebilmek için Havaş otobüslerini kullanabilirsiniz. Servisler, Alanya Havalimanı’na inen iç hat uçuşlar için düzenlenmekte ve uçağın inişinde 25 dk sonra hizmet vermektedir. Yaklaşık 50 dakikalık bir yolculuktan sonra şehir merkezine ulaşmanız mümkündür. Ayrıca kalacağınız yerin konumuna göre Tosmur, Oba, Mahmutlar gibi semtlerde de inebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.